اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

function generator

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

function generator

salam
    kesi mitoone tooye neveshtane barname in project b i komak kone?
    man taze karam va mikham ba micro avr atmega32 va ic dds ad9833 ye fanction generator az .1 hz ta 10Mhz besazam ama chon in ic az tarighe spi ba micro ertebat bargharar mikone va i aslan spi kar nakardam toosh moondam k chikar konam.midoonam k tooye regcontroler hash chi benevisam va ba codvizard tanzimate spio anjam bedam ama chon avalin projecte i hast kheili gij mizanam va aslan nemidoonam az koja bayad shoroo konam va aslan chikar bayad bokonam/
    help me plz
    tanx :angry: :sad:

پاسخ : function generator

سلام
    ضمن خوش آمد گویی به شما دوست گرانقدر چند نکته را متذکر میشوم (خیلی رسمی شد :mrgreen:
    1) لطفا به قوانین سایت احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید
    2) قبل از زدن تاپیک در قسمت جستجو عبارت مورد نظر خود را تایپ کنید اگر پستی نبود اونوقت پست جدید ایجاد کنید
    با تشکر
    حالا واسه اینکه تازه وارد هستید اینم یه برنامه واسه شروع کار با spi
    http://www.4shared.com/file/183758599/9f17e35a/_3__simple.html
    اگه بازم مشکلی بود بگید تا با هم حلش کنیم
    فرزندم در راه است

دیدگاه

:redface: :nerd:
      مرسی از تذکرتون :redface:

دیدگاه

خواهش میکنم
        حالا حل شد؟
        فرزندم در راه است

دیدگاه

راستش نه.این فایل 4share رو نمی تونم باز کنم

دیدگاه

فایل که درسته من امتحان کردم
            شما کلیک میکنی روی همین فایل و تو صفحه ای که میاد روی download now کلیک میکنی (آبی رنگ)
            بعد یه صفحه میاد 10 ثانیه صبر میکنی و روی Click here to download this file کلیک میکنی و پس از دانلود اگه winrar داشته باشی فایل Unzip میشه و همه چیز داخلش هست
            فرزندم در راه است

دیدگاه

مرسی بازش کردم اما 1 مشکلی که هست من هر مثالی ک برای spi می بینم از 2 تا میکرو استفاده کرده و هیچ ای سی سومی در کار نیست.اینم اولین پروژه منه.برای همین پاک گیج شدم

دیدگاه

سلام کار سختی نیست. این آی سی که شما گفتی رو من دیدم . شما کافیه میکروتو تو مد مستر تنظیم کنی . این AD9833 پایه MISO رو نداره کافی پایه MOSI رو به DATA آی سی پیدا کنی . پایه کلاک هم به ملاک آی سی . فقط اسماش فرق میکنه. این AD9833 به میکرو ارسال دیتا نداره .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X