اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه سوال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه سوال

این فیلتر بالا گذر و میان گذر چیه ؟؟؟
    مداری در این مورد دارین> اگه هست بذارید
    در آغاز هیچ نبود، کلمه بود و آن کلمه خدا بود.
    و کلمه، بی زبانی که بخواندش، و بی اندیشه ای که بداندش، چگونه می تواند بود؟و خدا یکی بود و جز خدا هیچ نبود،
    و با نبودن، چگونه می توان بودن؟و خدا بود و، با او، عدم،و عدم گوش نداشت،حرفهایی هست برای گفتن،که اگر گوشی نبود، نمی گوییم،و حرفهایی هست برای نگفتن،حرفهایی که هرگز سر به ابتذال گفتن فرود نمی آرند.حرفهایی شگفت، زیبا و اهورایی همین هایند،و سرمایه ماورایی هرکسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد

پاسخ : یه سوال

همونطور که از اسمش پیداست کارشون عبور یک سری فرکانس خاص و محدود است. فیلتر های بالا گذر فرکانسهای بالا و میان گذر فرکانسهای میانی و پایین گذر فرکانسهای پایین رو عبور میدهند که دامنه این فرکانسها بسته به نوع فیلتر و قطعات و آرایش چیدمان اونها متفاوت است. مثلاً یک فیلتر بالا گذر در صوت معمولاً فرکانسهای بالا 8 کیلوهرتز رو عبور میده که میشه همون صدای تیز یا به عبارتی زیر که بیشتر از تیوترها شنیده میشه یا فیلتر پایین گذر فرکانسهای 35 هرتز تا 200 هرتز رو عبور میده که میشه همون صدای باس یا به عبارتی بم که شما از ساب یا ووفر میشنوید. البته رنج اعدادی که گفتم حدودی است و بسته به نوع فیلتر متغییر است . اگه تو google همین عبارت فیلتر بالا گذر و.... سرچ کنید هزاران مدار در موردشون بهتون میده.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X