اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتابخونه At91sam7X برای پروتوس (PCB)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتابخونه At91sam7X برای پروتوس (PCB)

سلام دوستان.
    کسی میدونه کتابخونه قطعات میکروهای آرم سری اتمل برای پروتوس رو از کجا میشه گیر آورد؟
    آخه من پروتوس ۷ دارم و برای PCB هیچ کدوم از pinout های آرم های اتمل رو نداره اصلا.

پاسخ : کتابخونه At91sam7X برای پروتوس (PCB)

سلام
    داخل قسمت قطعات برین و این عبارت رو تایپ کنید: sqfp100-14x14 برات پکیج at91sanx256 رو میاره

دیدگاه

ممنون،
      اما یه سوال دیگه، برای Atmega8 نوع tqfp باید از چی استفاده کنم؟ چون هیچی نداره و اونایی هم که خودش به صورت استاندارد داره رو وقتی پرینت میگیرم رو کاغذ، ابعادش به میکرو نمی خوره.

دیدگاه

سلام
        منم با همین مشکل روبه رو بودم و همه پکیج های پروتیوس رو تست کردم ولی همشون کوچیک بود اما اگر از پکیج TQFP32-9X9MM استفاده کنی اندازش درست اندازه `TMEGA8 SMD هستش فقط باید فایل پروتیوس رو تبدیل به PDF وBMP نکنی چون کوچیکتر از سایز اصلی میشه
        راستی اگر این پکیج رو تو پروتیوس نداشت برات پش می کنم :icon_razz:

دیدگاه

سلام دوست عزیز
          نه من متاسفانه این بسته رو ندارم، میشه اگر زحمتی نیست پش کنی برام؟
          ممنون

دیدگاه

سلام
            واسه شبیه سازی armنمیشه از پروتئوس استفاده کرد؟
            چو بايد سر انجام در خاك رفت
            خوشا آنكه پاك آمد و پاك رفت

دیدگاه

فکر میکنم سری lpc از philips رو بشه شبیه سازی کرد اما من شنیدم که برای atmel هم کتابخونه داره

دیدگاه

بیا اینم پکیج atmega8 smd
                موفق باشی
                http://www.persianupload.com/319786

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armstk
                  بیا اینم پکیج atmega8 smd
                  موفق باشی
                  http://www.persianupload.com/319786
                  سلام دوست عزیز، ممونوم لطف کردید
                  اما به نظر می رسه یک اشتباهی پیش اومده، این فایلی که شما پلود کردید، کتابخونه پکیج نیست، یک Layout ه که من نتونستم هم بازش کنم، گویا ورژن پروتوس من قدیمی، اما اگر باز هم بشه به نظرم نمیاد کار کنه چون من خود کتابخونه اش رو که با فرمت lib هست اصلا ندارم، من این فایل رو حقیقتش لازم دارم.
                  فایلی که شما زحمتش رو کشیدید اینه sqfp32.LYT که کتابخونه نیست.

حالا یک سوال دیگه، کلا از کجا میشه این پکیج ها رو گیر آورد؟ من هرچی تو اینترنت میگردم پیدا نمی کنم این پکیج رو.
                  با تشکر

دیدگاه

دوست عزیز کتابخونه اون یکمی حجمش زیاده (حدود 16 مگ) من برای این که کارت راحت بشه و حجمش کم بشه بصورت layout برات پ کردم البته برای این که وارد کتابخونه پروتیوست بشه باید این کار هارو کنی:
                    روی خود قطعه کلیک راست کن حال گزینه (make package) رو بزن،بعد داخل (new package name )اسم قطعه رو بزن مثلاatmega8 smd ،داخل (package category) یکی از اون گزینه هارو کلیک کن مثلا اگر اون قطعه کانکتور بود گزینه کانکتور رو بزن البته با گزینه new میتونی یک کتابخونه جدا از پروتیوس درست کنی،
                    گزینه (package type ) اگر قطعه که داری smd بود اولی رو بزن در غیر این صورت دومی رو بزن ،گزینه package sub category همون none بزن ،حالا اگر دوست داشتی یک سری توضیحات اضافه کنی میتونی داخل make description اضافه کنی

در ضمن این فایلی که برات پ کردم با proteus 7.4 هستش و با اگر با ورژنی قدیمی تر بازش کنی ،باز نمی شه و ارور میده بهتره proteus 7.6 رو دانلود کنی
                    حالا اگر نمیتونی دانلودش کنی ورژن پروتیوست رو بگو تا با همون ورژن برات پش کنم
                    بازم اگر مشکلی بود درمیون بزار تا حلش کنیم
                    موفق باشی

دیدگاه

سلام
                      کتابخانه( Arm (at91sam7x256 برای پروتیوس شامل شماتیک و pcb
                      http://iranmicro.ir/forum/showthread.php?t=2483

دیدگاه

ممنون، لطف کردید
                        ببخشید زودتر وقت نشد جواب بدم این چند وقته خیلی سرم شلوغ بوده.
                        باز هم تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X