اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شدیدا به کمک نیاز دارم !!!!!!!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شدیدا به کمک نیاز دارم !!!!!!!!!!!

سلام

[move] :angry: شدیدا به کمک نیاز دارم !!!!!!!!!!! :angry:[/move]

از دوستان کسی بلده هک بکنه ؟؟؟؟

خواهش میکنم کمکم کنید

هزینه هم داشته باشه میدم فقط کمکم کنید :nice:

من یه کاری داشتم و بد جور نیاز به کمک دارم (میخوام ایمیل یکی از دوستانم را هک کنم حساب رو کم کنیه ) :cry2:
    به یه نفر که هک کردن بلد باشه

کارم هم خطرناک نیست نترسید
    الهم عجل لولیک الفرج
    ای که به دور کعبه و منکر حیدری
    کعبه ولادت گه اوست
    دور حیدر مگرد

پاسخ : شدیدا به کمک نیاز دارم !!!!!!!!!!!

سلام ................

پست های مشابه شما در سایر انجمن ها پاک شد .. بحث رو در یک تاپیک دنبال کنید .. موفق باشید ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

پاسخ : شدیدا به کمک نیاز دارم !!!!!!!!!!!

سلام
      یه سرچ توی گوگل در مورد هک بکنی مشکلت حله
      این لینک واسه هک یاهو مسنجره

http://www.iran-securty.40sotoon.net/blog/show/%D9%87%D9%83-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%8A%D8%A7%D9%87%D9%88-%D9%85%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B19-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%AC%D8%A7%D9%86-Yahoo-Spy-v3.0.html

یا این روش رو هم واسه ایمیل یاهو امتحان کن

<<جدیدترین و موثر ترین راه برای یافتن پسوورد ایمیل افراد:

ابتدا وارد قسمت compose ایمیل شوید سپس : - 1 در قسمت to این عبارت را وارد کنید :proxify_id_hide@yahoo.com - 2 در قسمت subject وارد کنید : find IP ( البته در این قسمت هر عبارتی وارد کنید فرقی نمی کند) - 3 حال متن ایمیل را به صورت زیر بنویسید : ابتدا در خط اول آدرس ایمیل شخصی که می خواهید هک کنید را بنویسید . در خط دوم عبارت زیر را بدون اشتباه تایپ کنید ( برای اطمینان از همینجا می شود کپی پیست کرد ) (from 66.218.69.8 (Hmailer8.bulk.scd.yahoo.com در خط سوم پسورود ایمیل خود را بنویسید(برای چک کردن عضویت شما در یاهو و اینکه آیا شما بیش از سه ماه عضویت دارید یا خیر) در خط چهارم عبارت زیر: [66.218.66.120] by n25.grp.scd.yahoo.com with NNFMP/ym/Compose?To=20040213092556.77183.qmail@web20728.mai l.yahoo.com در خط پنجم به تعداد ۹ ستاره تایپ کنید به این صورت : ********* کار تمام است ... حال دکمه send را بزنید . پس از حداکثر 48 ساعت شما ایمیلی دریافت خواهید کرد که حاوی پسوورد قربانی خواهد بود . نکات : در این روش شخص قربانی به هیچ وجه از اینکه توسط شما هک شده است مطلع نخواهد شد . در صورتی که پسوورد شخص قربانی بیشتر از ۹ رقم باشد این پسوورد در دو ایمیل جداگانه برای شما فرستاده خواهد شد به این صورت که در یک ایمیل ۹ رقم اول و در ایمیل دوم رقمهای بعدی. جالب است که یاهو بسیار تلاش می کند تا جلوی یافتن پسوورد دیگران را بگیرد ولی باز هم راههای زیادی وجود دارد که خود یاهو پسوورد افراد را به شخص هکر تقدیم می کند.>>

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X