اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود 99 درصدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود 99 درصدی

تا حالا براتون پیش اومده که دانلودهاتون تا 99 درصد پیش برند و دیگه دانلود نشند.
    خیلی حال گیریه.
    البته دانلودهایی که با دانلود منیجر ها دانلود نمی شند این شکلی میشند.
    من نرم افزار آنتی ویروسم رو هم uninstall کردم ولی باز هم جواب نگرفتم.
    لطفا کمکم کنید.
    هر آبروي كه اندوختم ز دانش و دين
    نثار خاك ره آن نگار خواهم كرد. (حافظ)

پاسخ : دانلود 99 درصدی

نوشته اصلی توسط kavire82
    تا حالا براتون پیش اومده که دانلودهاتون تا 99 درصد پیش برند و دیگه دانلود نشند.
    خیلی حال گیریه.
    البته دانلودهایی که با دانلود منیجر ها دانلود نمی شند این شکلی میشند.
    من نرم افزار آنتی ویروسم رو هم uninstall کردم ولی باز هم جواب نگرفتم.
    لطفا کمکم کنید.
    با سلام
    یکی از دلایل کانکشن هست ، متاسفانه اشکالاتی که در send & receive اینترنت شما که گاهی بدلایل مشکلاتی که مربوط به ISP هست ، ایجاد میشه و در نتیجه ارتباط بین شما با سرور سایتی که دارین از اون دانلود میکنین دچار اشکال میشه و باعث میشه دانلود تا 99% بره یا حتی گاهی به 99% هم نرسه در این حالت شورتکات اون برنامه، آهنگ، عکس،فایل متنی،فایلهای زیپ، یا ... در مکانی که انتخاب کرده بودین برای ذخیره اون فایل ایجاد شده اما متاسفانه وقتی با موس روی اون شورتکات میرین سایز اون فایل 0 هست در حالیکه ممکنه شما ساعتها وقت صرف کرده باشین برای دانلود اون فایل ... حتی الامکان در هر لحظه فقط یه فایل رو دانلود کنید نه اینکه چندین فایل رو دانلود کنید اینجوری امکان ناموفق شدن دانلودها بیشتر میشه و این مشکل فقط یک راه داره و اون هم استفاده از برنامه ای مثل : Download Accelerator Plus Premium هست که قابلیت resume داره، حالا چرا این قابلیت کارساز هست؟ حتما میپرسید فایل تا 99% دانلود شده؟ درسته... اما وقتی این مشکل براتون پیش میاد که " دانلودهاتون تا 99 درصد پیش برند و دیگه دانلود نشند" هر چقدر هم صبر کنید بی فایده است یه جورایی مثل هنگ کردن سیستم هست، وقتی سیستم هنگ میکنه چی کار میکنین ... اینجا هم همین حالته باید دانلود رو از نو شروع کنید حالا قابلیت resume اینجا بدرد میخوره فایل رو روی فایل قبلی ذخیره میکنه و در نتیجه سرعت دانلود بیشتر میشه. ( واسه من که هر مورد مشابهی پیش اومده حتی بدون استفاده از برنامه هایی مثل Download Accelerator Plus Premium ، بازهم بعد از اینکه دوباره مجبور شدم از سر بگیرم دانلود اون فایل رو ،وقتی دوباره روی همون مکانی که اول داشتم فایل رو دانلود میکردم؛ فایل رو برای بار دوم دانلود کردم، سرعت دانلودم بیشتر شد .... خیلی از این موارد واسم پیش اومده و جواب داده) بنظر من که فایل دانلود میشه .... یه جورایی پشت پرده و پنهانی با دانلود دوباره ..خودشو نشون میده ...
    موفق باشید ...
    [url=http://wiki.eca.ir/]http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif[/url

دیدگاه

در ادامه گفته های ellisa خانوم اینو اضافه کنم که قابلیت رزیوم باید از طرف سرور ساپورت بشه در غیر این صورت در صورت قطع شدن کانکشن دانلود باید از سر گرفته بشه
      کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

سلام دوست عزیز
        اینا تجربیات شخصی خودمه!
        توجه کن که اگه از اینترنت دانلود منیجر استفاده میکنی وقتی که درحال دانلود هستی در پایین کادر دانلودش مینویسه که قابلیت ریزوم ( RESUME ) یعنی ادامه دانلود در صورت قطع اینترنت داره یا نداره ( به صورت رنگ قرمز NO ، یا رنگ آبی YES )
        اگه از سایتهایی مثل رپیدشر ، 4Shared و امثالهم استفاده میکنی درصورتیکه روی آیکن دانلود کلیک راست کنی و گزینه ی Save target as ... رو بزنی به خیال اینکه دانلود منیجرت بیاد بالا شروع به دانلود کنه اشتباه کردی . دانلود منیجر فقط یک فایل Html رو ذخیره میکنه یا اینکه یک پیغام خطا میده.
        برای دانلود از اینجور سایتها بهتره دانلود منیجرت باز باشه ، بعد روی گزینه ی دانلود کلیک کنی . اگه دانلود منیجرت درحالت پیش فرض تنظیم درست کرده باشی به صورت خودکار شروع به دانلود میکنه ولی باید بدونی که امکان از سرگیری دانلود از اینجور سایتها وجود نداره احتمالا مگه اینکه کاربر Premiem ( پولی ! ) باشی.
        وقتی لینکی رو که یک سایت یا وبلاگ برای دانلود چیزی میده روش با موس می ایستی ( کلیک نمی کنی ! ) گوشه ی سمت چپ پایین پنجره ویندوز آدرس اون چیز رو نشون میده . اگه آخر اون آدرس پسوند .pdf ، .ppt . ، .mp3 ( یا هرفایل دانلودی) دیگه باشه معمولا با کلیک روی اون یک پنجره خالی باز میشه و دانلود منیجرت شروع به دانلود میکنه .
        ask One Question

دیدگاه

ربطی به آنتی ویروست نداره
          ask One Question

دیدگاه

این مشکل زمانی پیش میاد که فایل دانلودی قابلیت resume نداره. مطمئنا در این حالت دیگه استفاده از دانلود منیجر ها هم بی معنیه. چیزی که به نظر من می رسه اینه که این فایلها در واقع دانلود می شند ولی در لحظه آخر که می خوان تبدیل به فایل بشن توسط یه نرم افزار از save شدن آنها جلوگیری می شه و در این حالت باقی می مونند یعنی حتی شورت کات هم درست نمی شه. حالا اون چه نرم افزاریه نمیدونم. من هم آنتی ویروسمو remove کردم و هم firewall ویندوز رو غیر فعال کردم ولی باز هم حل نشد .
            تو یه سایتی نوشته بود که در رجستری ویندوز تو آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\policies\Attachments مقدار ScanWithAntiVirus رو به یک تغییر بدم. این کار رو هم کردم ولی باز هم نشد. :angry:

دیدگاه

و بالاخره یافتم :wow:

مشکل از مودمم بود.
              مودم های قدیمی smc که برای خطوط ADSL استفاده می شند داخلشون یه نرم افزاره آنتی ویروس دارند.
              رفتم یه مودم SMC مدل بالاتر گرفتم که شبکه بی سیم رو هم ساپورت می کنه و مشکلم حل شد. ( آنتی ویروسش جدیده )
              خیلی ممنون از دوستان که همراهی کردند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X