اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pcb ماژول sim508 رو چه جوری باید بکشم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

pcb ماژول sim508 رو چه جوری باید بکشم ؟

سلام !

عکس اول ماژول هستش و دومی کانکتوری 80pin که بهش وصل میشه. من ماژول رو به صورت SMD باید نصب کنم و ضمنا ارتفاع ماژول از برد هم صفر هستش. حالا سوال پیش میاد که چه طور همچین چیزی باید لحیم بشه ؟ :eek: نه هویه نه هیتر هیج کودم دست رسی به پین های یک طرف ندارند. یعنی فوق فوقش سمت راست رو لحیم میکنه آدم که آزاد هستش و میشه هویه رو کشید روش ولی سمت چپ کانکتورو که دیگه نمیشه آخه ؟
    من pCb زیاد کشیدم ولی این یه قلم رو دیگه ندیدم !!

===============

G*B*J*T
    انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

پاسخ : pcb ماژول sim508 رو چه جوری باید بکشم ؟

اینجوری که عکس هات نشون می ده اینا دو قسمتن که از هم میشه جداشون کرد .
    خوب نمی تونی بعد از اینکه PCB رو ساختی اول کانکتور رو لحیم کنی ، بعد ماژول رو جا بزنی و اون رو هم لحیم کنی ؟
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

اینکه مشکلی نیست!
      در ابتدا سوکت را هویه کنید و بعد ماژٰول را روی سوکت قرار دهید. هر وقت هم خواستید ماژول را از روی سوکت میتونید در بیارید.
      مثل کاری که من کردم :

چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

آقای حمید رستمی نمیشه شما فایلی رو که خودت کار کردی بذاری تا ما هم استفاده کنیم؟ :redface:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeid_ica
          آقای حمید رستمی نمیشه شما فایلی رو که خودت کار کردی بذاری تا ما هم استفاده کنیم؟ :redface:
          چرا ، حتما اینکارو خواهم کرد ، تو لیست برنامهآ‌هام هست البته این ماژول SIM300CZه.
          ( کاش زود اینکارو میآ‌کردم ، بعلت بیآ‌احتیاطی فایل PCB اصلی از بین رفت ، تا من باشم زود کارهامو مستند کنم
          چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رستمی

چرا ، حتما اینکارو خواهم کرد ، تو لیست برنامهآ‌هام هست البته این ماژول SIM300CZه.
            ( کاش زود اینکارو میآ‌کردم ، بعلت بیآ‌احتیاطی فایل PCB اصلی از بین رفت ، تا من باشم زود کارهامو مستند کنم
            خدمت دوستان :
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=36271.0
            چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X