اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد مودم ADSL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد مودم ADSL

سلام

من یک مودم ADSL که هم USB و هم LAN داره ، دارم. حالا میخوام از همین خط تلفن طبقه پایین هم بتونه از ADSL استفاده کنه. هر جوری حساب کردم دیدم خرید یک مودم معمولی دیگه ، به صرفه تر از روش های بیسیم است.

حالا سوال هایی که دارم اینه که :
    1- میشه با دو تا مودم به یک خط وصل شد؟ از نظر پسورد مشکلی پیش نمی آد؟
    2- اگر بطور اتفاقی، هر دو مودم بطور همزمان روشن بشوند، چه اتفاقی می افتد؟

با تشکر
    از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
    گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

پاسخ : سوال در مورد مودم ADSL

ببین یه هاب شبکه بخر بعد حله با یه مودم میتونی با یه خط 8 تا کامپیوتر به اینترنت وصل شی مشکل پیش میاد
    چون سیستم adsl واسه یه سیستم طراحی شده من با یه کمپیوتر دیگه کنکت شدم سیستم سرور مرکزی کانکتمو قفل کرده بود به خاطر سرقت اطلا عات توسط سیستم دیگه :cry2: :cry2: :cry2: رفتم شر کت با شناس نامه بعد چند ت سوال امضا گر فتن باز کردن :cry2:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
      ببین یه هاب شبکه بخر بعد حله با یه مودم میتونی با یه خط 8 تا کامپیوتر به اینترنت وصل شی مشکل پیش میاد
      چون سیستم adsl واسه یه سیستم طراحی شده من با یه کمپیوتر دیگه کنکت شدم سیستم سرور مرکزی کانکتمو قفل کرده بود به خاطر سرقت اطلا عات توسط سیستم دیگه :cry2: :cry2: :cry2: رفتم شر کت با شناس نامه بعد چند ت سوال امضا گر فتن باز کردن :cry2:
      سلام آقا حامد

1- من مشکل سیم کشی دارم، یک طبقه پایین را چه جوری سیم بکشم؟ اگه میشد که LAN میکشیدم.

2- یعنی شما 2 تا مودم متصل کردی ، برای همین اکانتتون قفل شد؟ با یک کامپیوتر دیگه و همین مودم وصل شدن که مشکلی پیش نمی آره، من تا حالا 10 بار این کار را کردم، مودم را بردم طبقه پایین با یک سیستم دیگه وصل شدم...
      از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
      گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

دیدگاه

ببین طرف میگه امنیت شرکت ماست شماره سر یال میرن بردو ثبت میکنه اگه با مین برد دیگه کانکت شی قفل میشه البته با تلفن باز می کنن ولی مودم چنده نمیدونم 40 تومنه ولی نمیدونم من فک کنم نمشه دوتا مودم هم زمان کانکت شن :eek:
        http://www.asrejavan.com/showthread.php?t=243372
        [move] :wow: :wow: یافتم :wow: :wow:[/move]
        [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

دوستان من مودم adsl ام رو وقتی به سیستم خودم وصل می کنم و اکانت رو کانکت می کنم خیلی سریع وصل میشه به نت و هیچ مشکلی نیست ولی وقتی به یه سیستم دیگه وصل می کنم ارور می ده با اینکه خودم رو کشتم و هی ip و مخلفات دیگشو عوض کردم و سعی کردم مثلا کانفیگش کنم ولی بازم روی اون سیستم جواب نمیده کسی هست بتونه کمک کنه :cry2:
          البته یه چیزه دیگه هم که هست اینه که تو قسمت network conection اون سیستم یه آیکون lan دیگه هست که نمی دونم چیه که وقتی داشتم ویندوزشو عوض می کردم یه سری مراحل جدید رو برای اون انجام دادم نمی دونم چی بود ولی فکر کنم شماره تلفنو اون جور چیزا رو می خواست بنویسی
          راستی مادربورد اون سیستم هم gigabyte هست
          خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
          [hr]

دیدگاه

سلام مودمت چیه ؟؟ usb یا ethernet ؟

AV Maziton 100
            Render By Artlantis Studio
            [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

MAC Address شمارو قفل کردن.
              مک آدرس هر سیستم با سیستم دیگه متفاوته.
              البته با نصب وبندوز مک آدرس هم عوض میشه.به شرکت زنگ بزنید و بگید که مک آدرس رو آزاد کنن.

دیدگاه

ethernet نمیدونم mac address چیه ولی با سیستم من به نت وصل میشه یعنی بازم mac address قفله و فقط با یه سیستم جواب میده oo:
                آقایون خیلی ممنون از راهنماییتون :rolleyes:
                خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
                [hr]

دیدگاه

سلام
                  البته در ظاهر برای جلوگیری از سوء استفاده به مک آدرس گیر میدن ولی واقعتیش اینه که مثلا شما با همسایه از یه خط به صورت مشترک از اینترنت استفاده نکنید.
                  خوب شما توی خانه بخواهی از یه لب تاپ به صورت وایرلس استفاده کنی اون موقع اذیت می شی و باید بلند شی بری منت کشی که مک آدرس را آزاد کنن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X