اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب ADSL و تنظیمات اولیه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب ADSL و تنظیمات اولیه؟

سلام دوستان

راستش ما تازه میخوایم بشیم ADSL :mrgreen:

رفتم برای اینکه ببینم قیمتش چقدره یارو گفت 5 تومان برای یه هزینه ای که اسمش رو یادم نیست (فکر کنم دستگاهی که مخابرات میزاره) و 10 تومان هم برای نصب و تنظیمات اولیه!

حالا یه سوال!این تنظیمات اولیه چیه؟ ما که 4 ساله داریم الکترونیک میخونیم میتونیم خودمون وصل کنیم؟میشه که اون 10 تومان رو ندیم؟

ممنون از راهنمایاتون :redface:

موفق باشید

پاسخ : نصب ADSL و تنظیمات اولیه؟

سلام
    چیز خاصی نداره .فقط مودم adsl میخواد و تنظیمات مربوط به مودمه
    اون مبلغی هم گفتن مربوط به هزینه اسمبل هست که کابل و .... این جور چیزا رو براتون وصل میکن که اونم خودتون میتونید انجام بدید
    مبارکه :smile:
    http://www.ecapic.ir/image/ECA-090927112544.png

دیدگاه

منم که میخواستم وصل کنم هزینه هر گیگا بایت دانلود 5 تومن هست و یه مبلغی هم واسه رانژه مخابرات میگیره در ضمن فکر کنم اگه اون 10 تومن و بدی بهتر باشه.
      چون اول یه دستگاهی میگذارند که چند تا led روشه (بعد نگین بیسواد بود :mrgreen به خط تلفن وصل میکنن و یه چیزیو از طرف مخابرات فعال میکنن بعد مودمتو که وصل میکنه میره آی پی آدرستو save میکنه و بعد OK میشه.شما مگه نمایشگاه کامپیوتر نیمدی؟؟ چون من اونجا ثبت نام کرده یه مودم رایگان دادند و هزینه نصب رایگان بود
      فرزندم در راه است

دیدگاه

شما مگه نمایشگاه کامپیوتر نیمدی؟؟ چون من اونجا ثبت نام کرده یه مودم رایگان دادند و هزینه نصب رایگان بود
        نمایشگاه کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مودم مجانی؟یا نصب مجانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آدرس یا تلفن شرکتشو داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :mrgreen: :applause:
        اما یه سوال اینها که میگی ماله اصفهانند؟به نظرد به خاطر یه مودم بلند میشن بیاند خمینی شهر؟

دوستان دیگه نظری ندارند؟؟ 10 تومان رو بدیم یا خودمون یه کاریش بکنیم؟
        ممنون از جواباتون

دیدگاه

آره بابا
          اصفهان را میگم (پل شهرستان) نرفتی ؟؟
          تموم شد دیگه تقریبا 2 ماه پیش بود شرکت فاروس (پیشگامان)
          به نظر من 10 تومنو بده یا صبر کن تا نمایشگاه بعدی کامپیتر
          فرزندم در راه است

دیدگاه

اونجا رو اومدم ... اما اونروز قصد مودم خریدن نداشتم...

بیخیال فردا میرم طالقانی یه مودم میخرم بعدشم 10 تومان برای نصبش پیاده میشم :cry2:

ممنون از جوابتون

موفق باشید

دیدگاه

اقا تایپک خوبیه برای علمی شدن من میدونم واسه سند وریسیو اطلا عات از فرکانس بالی 20 کیلو هرتز استفاده میشه وبرای اکانت ای دی اس ال باید مخابرات یک برد مجزا دو خط تلفن بزاره کسی می دونه این بردا حدود قیمت تمام شدش واسه مخابرات چنده اسم برد چیه فرکانسش دقی قا چنده ؟ خلاصه چی هست کلا oo: :nerd:
              [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

سلام
                ADSL فناوری هست که از فضای داخل یک سیم برای انتقال اطلاعات استفاده میکنه....

منظور از فضای خالی یک سیم فرکانس خالی هست که داخل سیم هست... مثل همون رادیو و فرکانس های مختلی که هست....

برای مثال صحبت انسان رو اگر بین فرکانس 20 تا 20 کیلو بگیریم بقیه ی فرکانس های سیم تلفن آزاد هستند....

برای همین میاند اطلاعات رو مثلا روی 40 کیلو سوار میکنند و میفرستند روی سیم تلفن ، داخل مخابرات هم یه دمودولاتور وجود داره که اطلاعات رو میخونه و

میده به یه جای دیگه( )....

کار مودم ADSL هم همینه که اطلاعات رو مدوله کنه روی خط تلفن!

امیدوارم به دردتون خورده باشه این اطلاعات دست و پا شگسته ی من :biggrin:

موفق باشید

دیدگاه

تشکر ولی من ندونستم این دستگاه حدودا چند در میاد برو بچه های مخابرات؟ :cry: :bye :cry2:
                  [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
                    تشکر ولی من ندونستم این دستگاه حدودا چند در میاد برو بچه های مخابرات؟ :cry: :bye :cry2:
                    اینو باید از بچه هایی که تو مخابرات کار میکنند بپرسی... ولی فکر نکنم زیاد در بیاد... چون هزینش 5 تومان از ما میگیرند!

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X