اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده گیرنده 2.4GHz

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده گیرنده 2.4GHz

سلام ،
    دوستان گرامی، کسی می تونه برای پیدا کردن فرستنده گیرنده های 2.4GHz من را راهنمایی کنه؟

پاسخ : فرستنده گیرنده 2.4GHz

یک نوعش میشه همین بلوتوث خودمون.
    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
    زبانی اند و نانی اند و جانی
    به نانی نان بده از در برانش
    محبت کن به یاران زبانی
    و لیکن یار جانی را به دست آر
    به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

می دونم که 2.4 همون فرکانس بلوتوث هستش، منظورم راهنمایی در جهت خرید فرستنده و گیرنده ای که با این فرکانس دیتا ارسال کنه ، منظورم از دیتا یک کد 8 بیتی است.

دیدگاه

ببین این فرکانس 2.4 گیگ مضر طرین فرکانس هست برای مغز :eek:
        خوب این فرکانس تنها فر کانسیه که توسط اب جذب میشه به صورت کامل
        خوب فر کانس ماکرو فرم 2.4 گیگ هست
        این فر کانس واسه ابعاد مغز یه فر کانس تشدیده :eek:
        [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

ممنون آقای رحیمی از توسیه های پزشکی تون
          اما من انتظار راهنمایی های مهندسی دارم :nerd:

دیدگاه

به خدا شوخی نمیکنم چرا هیچ فرستنده توان بالا تو این فرکانس نیست هستا اونم ماکرو فره 1000 واتش هست یکم تغیر بده فرکانستو ولی بلو توس نهایت توتنش 100 میلی واته اگه مقاله بخاین راجع به بلوتوث بدم 79 تا کانال داره
            یه زمانی عشق من بود :agree: بلو توثو میگما
            مشخصات بلوتوث
            ارتباطات رادیویی بلوتوث در باند غیر مجاز ISM یعنی 4/2 گیگا هرتز در 79 کانال میان 402/2 تا 480/2 گیگا هرتز دایر می گردد. البته در برخی از کشورها تعداد کانالهای برقراری بلوتوث 23 عدد می باشد. برد ارتباطات بلوتوث 0 تا 30 فوت ( 10 متر) با توان dm 10بوده که می توان این فاصله را با رساندن توان به مقدار 20dm تا 100 متر افزایش داد. سیستم رادیویی بلوتوث برای استفاده در سیستمهای ارتباط همراه مناسب می باشد. در بلوتوث دو نوع اتصال وجود دارد : 1.ارتباطات غیر همزمان (ACL) که برای رد و بدل کردن اطلاعات مناسب می باشد 2.ارتباطات همزمان جهت دار (SCO) که برای ارتباطات صوتی / تصویری مناسب می باشد. سرعت خالص انتقال اطلاعات در بلوتوث ، 1 مگابایت در ثانیه می باشد. در حالی که حداکثر سرعت موثر برای یک اتصال غیر همزمان (ACL721) کیلو بایت در ثانیه است. بلوتوث قادر است تا سه کانال SCO را با سرعتی معادل 64 کیلو بایت در ثانیه پشتیبانی کند. ضمن آنکه این کانالها از گارانتی پهنای باند انتقال برخوردار می باشند
            [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

آقای رحیمی شما ظاهرا سوال من را متوجه نشدید!
              من پرسیدم کسی می تونه برای پیدا کردن فرستنده گیرنده های 2.4GHz من را راهنمایی کنه؟
              نگفتم که راجع به بلوتوث توضیح بدید

دیدگاه

ببین اگه ماژول میخوای باید دنبالش بگردی بردش چقد باشه ؟

دیدگاه

یافتم یافتم بیا بردا برو حالش و ببر
                  لا قل یه تشکر خشکو خالی بکن میفروشه طرف؟
                  http://www.niazmandiha.info/10013771.html

دیدگاه

سلام.این 3 تا که من میذارم هر سه تو 2.4ghz کار میکنن.
                    jk 105
                    DIO-003
                    TX-AUDIO 2.4
                    البته هر سه واسه ارسال صدا هستن.واسه دیتا هم دارم ولی سریالاش یادم نست.بعد میذارم.این سه تارو هم جهان کیت داره.حدود 50 تومن.من استفاده کردم کیفیتش عالی بود.کانال بنده هم داره.فقط چون کیفیتش بالاست بردش میاد پایین که باید RF AMP بذارید

دیدگاه

دوست عزیز تو این فرکانس ماژول های zigbee هستند که در مدل های سریال ، یو اس بی ، ومعمولی میتونید پیدا کنید . قیمتشون حدودا 50 هزار تومان هست با کمی بالا و پایین.
                      من رو با نام " بهرام الکترونیک " میتونید تو نت پیدا کنید. !!!!

دیدگاه

سلام!!
                        بچه ها من دمبال یه ماژول برای ارسال فیلم و تصویر از ارتفاع 500 متریم که فرکانسش تو مایه های همین 2.4 گیگاهرتز باشه!!
                        اما مشکل اینجاس که ماژولایی که تو ایران پیدا میشن یا بردشون کمه یا فرکانسشون!
                        خارجیاشونم قیمتاشون زیاذه (حداقل یک میلیونین)!!
                        حالا به نظرتون من چیکار کنم و از چه ماژولی برا این کار استفاده کنم بهتره؟!
                        ممنون میشم اگه راهنمایی و کمکم کنین! :agree:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X