اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ad620

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ad620

سلام به همگی خسته نباشید میگم و از مدیران و کاربران سایت به خاطر زحمات و پیگیری هاشون تشکر میکنم
    و اما ........
    میخوام یه ad620 راه بندازم طبق دیتا شیت +15 و -15 رو دارم وبا یه مولتی ترن پایه های 1 و 8 رو به هم وصل کردم و روی 2.57 کیلو اهم است و سیگنال رو به پایه 2 و 3 دادم . اما خروجی رو - پایه 6 - هر جور چک میکنم ثابت 6.75 ولت وتغییری هم نمی کنه در صورتی که با مولتی متر سیگنال رو قبل از پایه 2 و3 چک میکنم تغییراتشو میتونم ببینم
    سیگنال در رنج 3.1 میلی ولت تا تقریبا 20 میلی ولت است
    به نظر شما مشکل از چیه میتونه a620 خراب باشه
    لطفا مقاومت پایه 1 و 8 رو برای یه دقت خوب پیشنهاد بدید

پاسخ : ad620

سلام
    عزیز، با خروجی AD620 می خوای چی کار کنی؟ می خوای بدی به ADC میکرو؟
    اگه می خوای این کار رو بکنی، یه مقاومت 470 اهم برای پایه های 1 و 8 بذار.
    فرمول گین رو هم که حتماً تو دیتاشیت خوندی.
    برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
    http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

ممنون که جواب دادی بله میخوام وصل کنم به adc میکرو ولی فکر کنم متوجه منظورم نشدی من هیچ تغییراتی در پایه شش ندارم در ضمن مقاومت 470 اهمی رو هم امتحان کردم و فرمول داخل دیتا شیت رو هم دیدم میخواستم ببینم امکان داره ad620 خراب باشه چون فقط ولتاژ 6.75 رو نشون میده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط help me
        ممنون که جواب دادی بله میخوام وصل کنم به adc میکرو ولی فکر کنم متوجه منظورم نشدی من هیچ تغییراتی در پایه شش ندارم در ضمن مقاومت 470 اهمی رو هم امتحان کردم و فرمول داخل دیتا شیت رو هم دیدم میخواستم ببینم امکان داره ad620 خراب باشه چون فقط ولتاژ 6.75 رو نشون میده
        سلام
        اولاً یه نکته : چرا به 15 ولت زدی؟ خوب به 5 و منفی 5 می زدی.
        ببینم، پایه ی 5 رو به زمین وصل کردی؟

دیدگاه

چون دارم از پ آمپ های دیگری استفاده میکنم و مثبت ومنفی 15 رو داشتم گفتم مثله دیتا شیت ببندم به نظرت به مثبت و منفی 5 وصل کنم حله .
          بله پایه 5 رو به زمین وصل کردم .

دیدگاه

سلام
            من با این تراشه ی باحال خیلی کار کردم.
            همیشه به 5 ولت زدم، درست هم کار می کنه. اگه می شه شماتیکت رو بذار ببینم کجا مشکل داره.
            اگه ازش جریان نکشی، این AD620 ها هفت تا جون دارند :smile: به همین راحتی ها نمی سوزن :agree:

دیدگاه

خدا خیرت بده که پیگیر هستی (به قول مادر بزرگم یک در دنیا و صد در آخرت خدا بهت بده )
              چشم من با ولتاژ 5 ولت کار میکنم و نتیجه رو بهت میگم ( بالا خره حق استادی گردنه ما داری )

دیدگاه

سلام به همهمخصوصا MortezaMir
                اقا من اسی رو با 5 ولت امتحان کردم نشد چون شهرستانم وقت نبود ولی بالاخره رفتم عباسیان یه ad620 گرفتم وصل کردم
                جواب داد گین رو روی 1000 میزون کردم. استاد MortezaMir دمت گرم خدا خیرت بده :wow: :wow:

دیدگاه

سلام
                  مبارک باشه.
                  ببین عزیز، اگه می خوای دقیق تر بتونی ولتاژ رو اندازه بگیری، گین رو بیار پایین و از ATmega48 استفاده کن.
                  رفرنس داخلی mega48، روی 1.1 ولت هست. شما می تونی گین رو بیاری رو 494، اون وقت ولتاژ رو نسبت به رفرنس داخلی بسنجی.

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
                    من دو تا سئوال دارم اول مربوط به همین سایته !! من میخوام بدونم چطوری میتونم سئوال هامو مطرح کنم و از دوستان بپرسم ؟! (الان نمیدونم از کجای این سایت باید این کار رو بکنم به همین خاطر مجبورم بیام به عنوان پاسخ رو سئوال دیگران سئوال خودم رو مطرح کنم نمیدونم چطور میشه یه سوال یه موظوع جدید مطرح و ایجاد کرد ) لطفا بگید تو کدوم قسمت سایت باید برم و موضوع جدید ایجاد کنم .
                    دوم این که من یا ad620 یه مدار تقویت کننده کار کردم که خیلی خوب کار میکنه اما تا به خروجی ad620 رو به میکرو متصل میکنم ولتاژ افت میکنه و 2ولت میشه ؟؟!!
                    خیلی عجیبه !! باید چیکار کنم ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir esf
                      سلام خدمت دوستان
                      من دو تا سئوال دارم اول مربوط به همین سایته !! من میخوام بدونم چطوری میتونم سئوال هامو مطرح کنم و از دوستان بپرسم ؟! (الان نمیدونم از کجای این سایت باید این کار رو بکنم به همین خاطر مجبورم بیام به عنوان پاسخ رو سئوال دیگران سئوال خودم رو مطرح کنم نمیدونم چطور میشه یه سوال یه موظوع جدید مطرح و ایجاد کرد ) لطفا بگید تو کدوم قسمت سایت باید برم و موضوع جدید ایجاد کنم .
                      دوم این که من یا ad620 یه مدار تقویت کننده کار کردم که خیلی خوب کار میکنه اما تا به خروجی ad620 رو به میکرو متصل میکنم ولتاژ افت میکنه و 2ولت میشه ؟؟!!
                      خیلی عجیبه !! باید چیکار کنم ؟
                      سلام
                      دوست عزیز باید

باید دقت کنید که به پای ADC میکرو وصل کنید
                      برنامه تون رو بذارید.
                      پایه ی ADC میکرو هم حواس تون باشه قبل از خوندن حتماً در حالت Input باشه و بهش هم مقدار صفر بدهید

دیدگاه

سلام
                        آقا دیگه اینقدر میدونم که باید به ای دی سی وصل بشه :biggrin:
                        برای خوندن از ای دی سی میکرو باید پایه ای دی سی رو ورودی تعریف کرد ؟؟!!!
                        اشتباه نمیکنی ؟ !!
                        من هیچی وقت این کار رو نمیکنم فکر نمیکنم نیاز باشه ؟
                        حالا حالت تری استیت میگفتین یه چیزی ؟!! همیشه همین جوری گت میکنم و میخونم هیچی مشکلی هم پیش نمیاد ،
                        اما تو این مورد اشکال از میکرو بود یه کانال ای دی سی میکرو آسیب دیده بود وصل کردم به یه کانال دیگه و خوندمش مشکل حل شد
                        به هر حال ممنون از راهنماییتون

دیدگاه

من میخوام از این قطعه به عنوان تقویت سیگنال قلب استفاده کنم
                          دوستان میتونید بیشتر راهنمایی کنید
                          دانشجو موذن جامعه است، اگر خواب بماند نماز امت قضا میشود.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X