ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2010/01/14
    9
    0

راهنمایی برای ازمون ارشد

سلام.
    سال 82 از دانشگاه آزاد ارومیه فارغ التحصیل شدم.برق-مخابرات
    تا بحال بخاطر شرایط کاری نتونستم ارشدامتحان بدم.حالا میخوام برای ارشد امسال شرکت کنم.اولش میخواستم تو یه رشته دیگه شرکت کنم!اما این مخابرات برام اینقدر جذاب و شیرینه که نمیتونم براحتی ازش دل بکنم.کار من هم دقیقا" مربوط به مخابرات میشه.
    حالا کسی پیدا میشه که بتونه بهم برنامه درسی بده.اصلا" ازکجا باید شروع کنم؟میدونم وقت کمی دارم ولی میخوام شروع کنم.منابع امتحان برای ارشد مخابرات (آنتن)چیه؟اگه جزوه ای هم بذارید ممنون میشم.
    میخوام از اولش شروع کنم.به اندازه کافی وقت دارم.
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
    2010/01/14
    9
    0

پاسخ : راهنمایی برای ازمون ارشد

واقعا" کسی نیست جوابم رو بده؟مدیران سایت نمی تونند کمکم کنند؟ :sad:
    2009/10/26
    2
    0

با سلام
    اينجانب نيز فارغالتحصيل سال 83 بودم و سال پيش در ارشد شركت كردم ولي واقعا سخت است چون بيشتر دروس فراموش شده و فقط ظاهر سوالات و دروس آسان است و موقع خواندن تازه مي فهمي چقدر سخت اندوولي اگر واقعا علاقمند باشي بايستي بيشتر از يك دانشجويي كه تازه فارغ التحصيل شده وقت بگذاري و بهتر اينكه كارت را ول كني و يك سال بيشتر بنشيني و بخواني و ضمنا روند و طرز سوالت حالا با سولالات سال هاي قبل خيلي تفاوت مي كند.
    موفق باشي
    2008/08/05
    275
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط radio
    سلام.
    سال 82 از دانشگاه آزاد ارومیه فارغ التحصیل شدم.برق-مخابرات
    تا بحال بخاطر شرایط کاری نتونستم ارشدامتحان بدم.حالا میخوام برای ارشد امسال شرکت کنم.اولش میخواستم تو یه رشته دیگه شرکت کنم!اما این مخابرات برام اینقدر جذاب و شیرینه که نمیتونم براحتی ازش دل بکنم.کار من هم دقیقا" مربوط به مخابرات میشه.
    حالا کسی پیدا میشه که بتونه بهم برنامه درسی بده.اصلا" ازکجا باید شروع کنم؟میدونم وقت کمی دارم ولی میخوام شروع کنم.منابع امتحان برای ارشد مخابرات (آنتن)چیه؟اگه جزوه ای هم بذارید ممنون میشم.
    میخوام از اولش شروع کنم.به اندازه کافی وقت دارم.
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
    سلام دوست عزیز.امیدوارم که حالت خوب باشه،که حتما هست.
    بابا ارشد کاری نداره که،به جون خودم کل مهندسی برق رو آدم تو 2 ماه می تونه توپ یاد بگیره،چه برسه که بخوای منابع ارشدو بخونی.واقعا راحته.
    مهم اینه که فقط بخوای،فقط بخوای و تلاش کنی،این همون راز موفقیت آدمای بزرگه.هدف بزرگ داشتن 80 % مسیر رو طی می کنه.پس هدف بزرگی داشته باشیدو 20% اراده قوی چاشنی کار بشه و برید فوق سیستم شریف و دکتری ام آی تی.
    باور کنید که این مسیرو خیلی آدما طی میکنن،پس شما هم طی کنید و مطمئن باشید وقتی به این هدف میرسید که ، از ته دلتون یقین داشته باشید که میشه به اون هدف رسید...
    توکل به خدا هم ، همین اعتقادو یقینه قلبیه آدماست که اینقدر قدرت به انسان میده....
    پس نصیحت این دوست کوچیک به شما و همه ی کسانی که این متنو می خونن اینه که در مورد تمام مسائل زندگی،درس،کار،ازدواج و هر چیزی که فکرشو می کنین، فقط از ته دلتون یقین داشته باشید و بعد تلاش بهش میرسین...این یعنی قدرت انسان و خدایی که از خودش به انسان بخشیده....
    موفق باشید.

www.tehranelec.com
    2008/05/31
    278
    1

من ترم 9 تموم ميكردم كه بخاطر مشكل با مدير گروه **** كارم به 10 كشيد. الانم ترم ده هستم و تمومه. آزاد الكترونيك....
    ميون اين كارزار، بايد ارشد هم قبول بشم. سربازي هم از سوي ديگر داره دالّي ميكنه!!
    بدجوري گير كردم. هزار جور حساب كتاب ميكنم ولي به نتيجه نميرسم. نميدونم چكار كنم و چجور برنامه ريزي كنم. عاجزانه تقاضا ميكنم راهنمايي كنيد:
    1-همين ترم تموم كنم، بعد 6 ماه فرصت سربازيم شروع ميشه. آخراش دفترچه بفرستم، مثلاً زمستون. تا اون موقع (حوالي 6-7 ماه فرصت) بشينم بخونم. جوري كه اگه اعزامم واسه بهار 90 خورد، بدون مرور (چون احتمالاً تو آموزشي هستم) هم بتونم آزاد هم شركت كنم.
    2-يجوري كشش بدم تا ترم 11. (مثلاً 3 واحد نگه دارم، حذف يا...). هم يك ترم فارغ التحصيليم ميره جلوتر و به همون ميزان فرصتم تا سربازي زياد ميشه. در حالي كه وقتم واسه خوندن دارم. تا زمستون و ارشد ....

كدوم رو با توجه به شرايط من پيشنهاد مكينيد؟ يا اصلاً هر پيشنهاد يا راهنمايي ديگه...
    يك دنيا ممنون ميشم اگر كمكم كنيد. بخدا گير كردم.
    دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد
    2009/04/20
    تهران
    385
    12

من روش 2 رو پیشنهاد می کنم.
    انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
    انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)
    2008/05/31
    278
    1

ممنون از پاسختون :redface:
    دوستان ديگه سوال منو خوندن؟ پيشنهادشون چيه؟ فرصت زيادي واسه تصميم گيري ندارم :cry:
    1-خوبي روش اول اينه كه اين ترم خلاص ميشم، بدي ش اينه كه تا كنكور، سايه سربازي رو سرم سنگيني ميكنه و استرس آوره كه اگر قبول نشم....
    2-خوبي روش دوم اينه كه بدون استرس سربازي، و با وجود يك ترم بدون واحد، ميخونم واسه ارشد، ولي بديش اينه كه بازم يك ترم ديگه اينجا موندگارم...

اينا به ذهنم ميرسيد... عزيزان كمك كنيد چي كار كنم؟ اصلا!ً راه ديگه اي هست...
    دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد
    2008/08/05
    275
    4

من روش اول رو توصیه می کنم الکی عمرتو تلف نکن
    موفق باشی
    www.tehranelec.com
    2008/05/31
    278
    1

ممنون از نظرتون. ولي حداقل يه نقد كوچولويي بكنين تا بدونم كدوم به صلاح تره. من دليلهايي كه به ذهنم ميرسيد رو گفتم، ميخوام بدونم كدوم مفيدتر و مناسبتره.

منتظرم :cry2:
    2008/05/31
    278
    1

...... و همچنان منتظر و چشمان به مونيتور دوخته و از اشك خشكيده....
    والا اين تصميم مهميه، وگرنه مزاحم نميشدم عزيزان...
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15