اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد انتخاب باتری مناسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد انتخاب باتری مناسب

سلام به همه دوستان.می خواستم یک منبع تغذیه 12ولت برای رباتم داشته باشم ,اما باتری هایی که در بازار هستش قیمتشون بالاست.اگه میشه راهنمایی کنید یا اینکه بگید در چه وسیله است تا بتونم از اون استفاده کنم.با تشکر
    شکر گذاری دست دادار ,گرفتن دست دیگران است.

پاسخ : سوال در مورد انتخاب باتری مناسب

راستش من درست متوجه سوال شما نشدم. اینتخاب باطری محدوده وسیعی نداره و شما مجاز به انتخاب هر باطری نیستید و باید بسته به ولتاژ و جریان و مدت زمانی که نیاز دارید باطری رو انتخاب کنید. که هر چه این پارامترها افزایش پیدا کنه هزینه ها و مدت زمان شارژ هم افزایش پیدا میکنه.
    باطری 9 ولت کتابی ارزونترینه که ولتاژ کم و جریان پایینی داره. میتونید از سری کردن چندین باطری نیکل کادیوم و یا لیتیم (باطری موبایل) استفاده کنید که دردسر شارژ رو خواهید داشت. حد اکثر جریان هم 1 آمپر خواهد بود.
    ولی بهترین گزینه باطری های سیلد اسید است که قیمت مناسبی نسبت به توانشون دارند و نگهداری هم نیاز ندارند.
    باطری هم باید نو تهیه بشه و چیزی نیست که بگیم در فلان وسیله رو باز کن 2 تا باطری خوب داره. یه سری باطری هم در گوشیهای بیسیم استفاده میشه که سکه ای هستند ولی اونها هم نیکل کادیوم هستند.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X