اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد مدار vco

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد مدار vco

سلام
    من از دوستام تحقیق کوچکی کردم و فهمیدم که مدار vco هم فرکانسو به ولتاژ تبدیل میکنه و هم برعکسش میخواستم بدونم مدار vco اگه ورودیش فرکانس خیلی کم داده بشه ( مثلا 20 هرتز)خروجیش ولتاژی میده و اینکه اگه سه فرکانس مختلف به ورودیش بدیم خروجیش چی میشه و بر اساس چه معیاری برای هر
    فرکانس یک ولتاژ خروجی مشخص میشه امیدوارم هر کسی میخواد به من کمک کنه دیونه نکم :redface:
    وقتی تو بدنیا میای همه میخندنو تو گریه میکنی پس طوری زندگی کن که وقتی از این دنیا میری تو بخندیو همه گریه کنند.

پاسخ : سوال در مورد مدار vco

راستش من در مورد این مدار چیزی نمیدونم ولی عقلم میگه این که با چه فرکانسی کار کنه بستگی به محدوده کاری مدار مورد نظر شما داره. همه مدارات مثل هم و در یک رنج نیستند. ممکنه یکی 20 هرتز رو ساپورت کنه و یکی زیر 1 کیلو هرتز هم جواب نده. البته فکر نمیکنم این مدارات با فرکانسهای تا این حدود(20H) جواب بدهند.
    در مورد چند فرکانس همزمان هم قاعدتاً باید بالاترین فرکانس رو در نظر بگیره و ولتاژ معادل اون رو در خروجی بده. نمیشه هم زمان چند تا فرکانس رو داد و چند جور ولتاژ گرفت.
    حالا دیگه نمیدونم چقدر عاقلم :mrgreen:
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X