اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

restore و email

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

restore و email

سلام.
    restore کردن کامپیوتر به سیستم ضررمیرسونه؟اگه کامپیوتر رودر روز چندبار restore کنیم چطور؟
    تو یه شرکت کار میکنم که اینترنتش نمی دونم چرا بعضی وقتهاقطع میشه.ولی با restore کردن مشکلش حل میشه.
    یه سوال دیگه!چرا نمی تونم email بدم؟چه توی یاهو وچه توی گوگل.یاهو میل رو که نمیتونم باز کنم.اما تو گوگل,inbox رومیتونم باز کنم.اما بعد از اینکه صفحه compose maile رو باز میکنم,پنجره بسته میشه.

پاسخ : restore و email

نوشته اصلی توسط radio
    سلام.
    restore کردن کامپیوتر به سیستم ضررمیرسونه؟اگه کامپیوتر رودر روز چندبار restore کنیم چطور؟
    تو یه شرکت کار میکنم که اینترنتش نمی دونم چرا بعضی وقتهاقطع میشه.ولی با restore کردن مشکلش حل میشه.
    یه سوال دیگه!چرا نمی تونم email بدم؟چه توی یاهو وچه توی گوگل.یاهو میل رو که نمیتونم باز کنم.اما تو گوگل,inbox رومیتونم باز کنم.اما بعد از اینکه صفحه compose maile رو باز میکنم,پنجره بسته میشه.
    شما با Internet Explorer کار میکنید؟

دیدگاه

شما با Internet Explorer کار میکنید؟
      بله.من با IE کار میکنم. وچون تو شرکت محدودیت داریم نمی تونم مرورگرم رو عوض کنم.

دیدگاه

با سلام
        دوست عزیز.. اولا اینکه مجبور هستید کامپیوتر روRestoreکنید پس مشکلی وجود داره که restore کردن فقط برای یه مدت کوتاه این مشکل رو حل میکنه. شما در شرکتتون، کامپیوترها باید با هم شبکه باشند،درسته؟ این مشکل رو فقط کامپیوتر شما داره؟
        ببینید اگه این مشکل رو فقط سیستم شما بعنوان یکی از سیستمهای این شبکه کوچیک دارید ، پس چند تا کار میتونید کنید ؟ قطعا این restore کردن هم تا یه مدتی جواب میده، اول ببینید فاصله بین دو بارrestore کردن سیستمتون ؛آیا نرم افزاری نصب میکنید؟در این فاصله یه اتفاقی توی سیستمتون میفته؟اون چیه؟ شما نرم افزار فایروال روی سیستم دارید؟ شاید تنظیمات اون مشکل ایجاد میکنه؟
        البته گزینه وجود مشکل در تنظیمات نرم افزاری مثل فایروال قویتره...مثلاAVG باید تنظیم بشه برای اینکه کانکشن شبکهADSLرو بشناسه؛ بنابراین این مسئله اگه درست تنظیم نشه هر بار مشکل ایجاد میکنه ...

در مورد مشکل مرورگر هم با رفع مشکل اول ؛ مطمئنا رفع میشه که البته بخشیش هم مربوط به شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنت هست چون من خودمم گاهی از این مشکلات با IE یا حتی فایرفاکس دارم که صفحات مربوط به YAHOO یا GMAILباز نمیشه ....
        یه بار ویندوزتون رو عوض کنید منظورم فرمت کامل نیست، برای اطمینان موقع نصب درایوی که در حال حاضر ویندوز در اون نصب هست رو پاک کنید و دوباره بسازید و تنظیمات شبکه رو از نو انجام بدید..

موفق باشید....
        [url=http://wiki.eca.ir/]http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif[/url

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X