اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پر نور ترین LED

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پر نور ترین LED

با سلام
    کسی از دوستان می دونه پرنورترین LED موجود چه مارکیه و ساخت چه شرکتی؟ و چه مشخصاتی داره؟ ولتاژ ورودی ، وات مصرفی و لومن نور؟
    چه قیمتی داره و از کجا می شه تهیه کرد؟ پک بسته بندیش چه مدلیه و چند پایه هست؟
    خلاصه اگه کسی اطلاعاتی بده ممنون می شم.

پاسخ : پر نور ترین LED

ledسفید تا 150وات تو ایران هست که بالای 10000لومن نور داره و قیمت حدودی 230000تومان مثل بقیه ledها هم 2تا پایه داره و فکر کنم با 36ولت کار میکنه
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

برای تابلو روان میخوای یا میخوای نور افکن درست کنی؟ :question: :question:

اگه برای تابلو روان میخوای از مارک EVER LIGHT استفاده کن ، نوع اوال یا همون بیضی با زاویه 120 درجه ( این LED ها روز دید هستن برای 1 دونه 120 تومن فک کنم باشه قیمتش ، رو 10000 تا تا 60 تومن هم میاد )

ولی اگه برای نور زیاد میخوای بهترینش همون LED های POWER یک واتی هستن که از نظر قیمتی چون نسبت به بقیه LED ها بیشتر وارد میشن به صرفه تره ، که برای نور زیاد کافیه از چند تا ( مثلا 60 تا ) کنار هم استفاده کنی.

A-Hosseini

دیدگاه

من ی دونه دیدم فکر کنم حدود 2000 تومن بود...
        نورش توپ بود!
        ی led قرمز هم کنارش داشت که اگه پایه هاشا اشتباه وصل می کردیم اون روشن می شد و اخطار می داد
        "مسلانم قبله ام یک گل سرخ..."

If you felt sad, just think your future when you are saying"good old days!!

دیدگاه

سلام نه واسه نورافکن می خوام و ترجیحا سفید و رنگهای نزدیک به سفید. می شه بگین این LED ها که گفتین چند ولته؟ LED Power چند قیمته؟ چند ولته؟ تو ایران تولید می شه؟ چند وقت پیش تلویزیون یه کارخونه تو یزد نشون می داد که LED می ساخت

دیدگاه

من یه دونه خریدم 2000 تومان چون زیاد خرید کرده بودم یه لنز مجانیم بهم داد ، ولتاژ اون مثل led های معمولی فقط جریان بیشتری میکشه و به این خاطر زیاد گرم میشه برای همین باید حتما براشون هیت سینگ بزاری .
            A-Hosseini

دیدگاه

سلام
              میشه چنتا led رو با برق شهری روشن کرد
              می خوام لامپ کم مصرف با led بسازم :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aminp
                سلام
                میشه چنتا led رو با برق شهری روشن کرد
                می خوام لامپ کم مصرف با led بسازم :agree:
                آره . اینو یه نگاه بنداز :
                http://iossd.org/forum/topic/220-ac-12-dc-6
                A-Hosseini

دیدگاه

تا چه فاصله ای میخوای روشن کنی تا 10-20متر میشه با چند تا پاور 1یا 3وات با لنز 10در جه نورو تابوند یا از لنز 60درجه استفاده کنی که محیط بیشتری رو روشن کنه من خودم از 10وات استفاده میکنم که 10ولته و 800-900میلی مربعی و نور جالبیم داره هت سینک زیاد بزرگی هم نمیخواد قیمتش هم همکاری 8000و فروش تکی 9000-12000 بهترین مارک از تمام ledآ‌ها هم تایوانیه 1وات هم فروش تکی 850-1800 که مارک خوبش 1800 تایوانی و 3وات هم 1000-2300که بهترین مارکشه البته تمامی اینها ارزونتر هم داره مثلا 1وات 450تومن ضمنا از خمیر سیلیکون هم استفاده کن ضرر نداره و حتی در مواقعی لازمه درحداکثر نور
                  { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام و عرض ادب
                    ببخشید کسی قاب آماده برای LED POWER یا همون پرژکتور های LED سراغ نداره؟ :nerd:
                    گفتا خموش حافظ کین غصه هم سر اید

دیدگاه

سلام
                      به نظر من بهترین و مرغوب ترین power led مربوط به شرکت edison می باشد. 1 واتش 1500 است که یک لنز هم بخوای بگیری 500 تومان در مجموع میشه 2000 تومان.
                      موفق باشید

دیدگاه

سلام من خودم از 100وات استفاده کردم دیگه از اون بالا تر هزینم نرسید 100وات سفید و rgb هر دو رو دارم و کار کردم 100وات سفید تمام حال 30متری خونه مرو که روشن کرد 33ولت حدود 3امپر 8000لومن قیمت 130تومن
                        { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

LED نوع کلاهی(زاویه باز)یه مارک دیدم به اسم سانرایس به نظر شما خوبه ؟دونه ای 100 و 1000تایی 60 میوفتاد.
                          کسی مشخصاتشومیدونه؟یکی گفت 3.3ولت با 18میل آمپره ولی یکی میگفت 11یا12 میلی بده تا دوام عمرش بیشتر بشه.
                          کسی راجع به لنز ها هم یه توضیح بده به چه دردی میخوره؟

دیدگاه

مگه رو خودش مشخصات نداره که وتلاژ و امپرش چنده؟
                            این led ها معمولا 3-3.5ولتن البته سفید و ابی و سبز و زرد و بنفش ولی قرمزا معمولا بین 1.9-2.2ولتن تو اکثر مارکا همینه البته این مارکو نمیدونم ولی باید همین باشه تو hg و se و اورلایت و سان اور و acdc که اینطوریه و جریانم هیچگاه بیشتر از 10میلی براشون حساب نکن چون عمرش کم میشه مگه اینکه ضمانت نکرده باشی و بخوای نور زیادی ازش بگیری یارو خوش بیاد :redface:
                            { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X