اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور تشخیص بدن انسان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور تشخیص بدن انسان

سلام روز خوش
    من یه سنسور PIR دارم و مدار این سنسور رو بستم فقط یه مشکلی دارم که کمکم کنید ممنون میشم خیلی واجبه.
    من مدارو به یک آزیر وصل کردم و وقتی انسان در مقابل سنسور قرار میگیره آژیر به صدا در میاد مشکل من اینه که من میخوام این برد سنسور رو حداکثر 2 متر تنظیم کنم یعنی تا دومتر فقط این سنسور بتونه بدن انسان رو تشخیص بده بیشتر از 2 متر رو نتونه تشخیص بده.
    ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ : سنسور تشخیص بدن انسان

من زیاد با PIR کار نکردم ولی میدونم لنزی که جلوی اون میزاری باید محاسبه شده باشه
    تا همین حد اطلاع دارم
    فرزندم در راه است

دیدگاه

قیمت این سنسور pir چنده و تو بازار به چه اسمی میشاسنش ...
      ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

قیمت 1000 تومن لنزش 500
        سایت iran-micro.ir داره پستی می فروشه

با سلام به دوستان گرامی
        من مداری که عکسش با هست را بستم و جواب گرفتم فقط زمانی که سنسور یک انسان را حس می کند لامپی که در مدار وجود دارد 2 ثانیه روشن می شود و بعد شروع به چشمک زدن می کند و این چشمک زدن برای همیشه ادامه دارد تا اینکه مداربرقش قطع و وصل بشه یا لامپ یک بار از مدار جدا بشه بعد از چند ثانیه دوباره روی مدار قرار بگیره
        آیا این حرکت مدار طبیعی است ؟یعنی زمانی که یک انسان رو حس کرد لامپ باید آنقدر روشن بمونه و چشمک بزنه تا یه نفر اونو قطع کنه

دیدگاه

سلام
          مدارتو بزار ببینیم

دیدگاه

سلام سنسور pir رو در فضای باز هم میشه استفاده کرد؟ مثلا روی دیوار یک انبار که سقف نداره

دیدگاه

اول مشخص کنید برای چه کاربردی میخواهید استفاده کنید چون این سنسوربه موش و گربه حساس میباشد و میتونه خطا بزنه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

شماتیک مدارتونو قرار بدید لطفا
              مردی که کوه را از میان برداشت کسی بود که شروع به برداشتن سنگ ریزه ها کرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X