اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد کراس اور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد کراس اور

کراس اور بهد از آمپلی هست یا قبل از آمپلی .....یعنی باید هر کدوم از خروجیهاش به یک آمپلی وصل بشه..

(البته اکتیو هست ها)
    در آغاز هیچ نبود، کلمه بود و آن کلمه خدا بود.
    و کلمه، بی زبانی که بخواندش، و بی اندیشه ای که بداندش، چگونه می تواند بود؟و خدا یکی بود و جز خدا هیچ نبود،
    و با نبودن، چگونه می توان بودن؟و خدا بود و، با او، عدم،و عدم گوش نداشت،حرفهایی هست برای گفتن،که اگر گوشی نبود، نمی گوییم،و حرفهایی هست برای نگفتن،حرفهایی که هرگز سر به ابتذال گفتن فرود نمی آرند.حرفهایی شگفت، زیبا و اهورایی همین هایند،و سرمایه ماورایی هرکسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد

پاسخ : سوال در مورد کراس اور

بین پری آمپلیفایر و آمپلیفایر قرار میگیره.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

پاسخ : سوال در مورد کراس اور

میتونی قبل یا بعد از پری آمپلی فایر استفاده کنی ولی بهترین حالت اینه که

اول کراس اور بسته بشه بعد پری آمپلی فایر بعد مدار اکو قرار بگیره و بعد آمپلی فایر قدرت که بتونید بهترین نتیجه رو از مدارتو ن بگیرید.

اکثر مداراتی که تو اینترنت در رابطه با کراس اور هستند کار نمیدن من برنامه ای پیدا کردم که میتونید هم فرکانس قطع هم خازن که میخاید استفاده کنید و مقدار مقاومت رو بنویسید و برنامه نقشه عملی کراس اور رو براتون ترسیم میکنه . اگه خواستین ایمیل بزنین براتون میفرستم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X