اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باlm335 و atmega 32 این برنامه رو نوشتم ولی تو پروتئوس جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

باlm335 و atmega 32 این برنامه رو نوشتم ولی تو پروتئوس جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این برنامه رو من با بیسیک نوشتم ولی هرکاری میکنم تو پروتئوس جواب نمیده نمیدونم اشکال از کجاست خواهش میکنم کمکم کنید
    اگه خواستید شماتیک پروتئوس رو هم براتون بزارم
    سورس برنامه : http://www.4shared.com/file/212111685/53980664/rafiq.html
    شماتیک پروتئوس : http://www.4shared.com/file/212112216/eefeba5/rafiq.html

پاسخ : باlm335 و atmega 32 این برنامه رو نوشتم ولی تو پروتئوس جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    چهار تا اشتباه داری
    1- پایه های ال سی دی رو توی برنامه مشخص کن
    2- بعد از CLS توی برنامه یک
    DO
    LOOP
    بذار
    3- تو پروتئوس پایه AREEF رو به پاور وصل کن
    4- سر دیگه مقاومتی که به پایه LM335 وصل کردی رو هم به پاور وصل کن
    من تست کردم درست شد
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

پاسخ : باlm335 و atmega 32 این برنامه رو نوشتم ولی تو پروتئوس جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارهایی رو که شما فرمودید انجام دادم ولی تو bascom این error ها رو میده
      Error : 31 Line : 57 Invalid datatype [[0011] 0] , in File : C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\MY DOCUMENTS\AAAAAAAA\RAFIQ.BAS
      Error : 93 Line : 57 Variable not dimensioned [ 0-> 0] , in File : C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\MY DOCUMENTS\AAAAAAAA\RAFIQ.BAS
      Error : 31 Line : 57 Invalid datatype [[0011] 0] , in File : C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\MY DOCUMENTS\AAAAAAAA\RAFIQ.BAS
      Error : 93 Line : 57 Variable not dimensioned [ 0-> 0] , in File : C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\MY DOCUMENTS\AAAAAAAA\RAFIQ.BAS
      لازم به ذکر است که line 57 = Return

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X