اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعاتی در مورد برنامه ها و سیستم کنترل کامپیوتر در دانشگاه ها وکافینتها میخوام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اطلاعاتی در مورد برنامه ها و سیستم کنترل کامپیوتر در دانشگاه ها وکافینتها میخوام

سلام دوستان ، میخواستم ببینم تو این دانشگاه ها یا کافی نت ها از چه برنامه هایی برای کنترل و بررسی بقیه کامپیوتر ها استفاده میشه ؟؟ سطح دسترسیشون به چه شکله ؟ در مورد عملکردشون و ... خلاصه یکمقدار توضیح بدین
    مثلا من میخوام از تو دانشگاهمون چند تا فایل zip دانلود کنم که نمیخوام کسی از محتویات اونها باخبر بشه ، آیا آدمین شبکه میتونه به محتویات داخل فایل zip دسترسی پیدا کنه ؟ اگه میتونه چی کار میشه کرد که نتونه دسترسی پیدا کنه ؟؟ ( اطلاعات دانلود شده روی فلش مموری ریخته میشه )
    {خلاف قوانین - پاک شد }

پاسخ : اطلاعاتی در مورد برنامه ها و سیستم کنترل کامپیوتر در دانشگاه ها وکافینتها میخوام

سلام
    برای کنترل اینترنت که برنامه های زیادی هست
    اما معمولا از دو تا برنامه استفاده می کنند
    یکی برای کنترل سند و رسیو
    و دیگری برای کنترل تمام کلاینت ها

فکر کنم سوال شما مربوط به کنترل سیستمی که شما ازش استفاده می کنید بشه
    مثلا من توی سایت خودمون تو دانشگاه نمی دونم چی کار می کنند
    اما توی کارگاه ها از برنامه ی ایزی نت ***** استفاده می کنند و سطح دسترسیش به سیستم شما این طوریه که
    کسی که شما رو کنترل میکنه مثل شما بر روی سیستم خودتون کنترل داره. و هیچ فرقی بین شما و اون در کنترل سیستم نیست.

موفق باشید
    خدا حافظ

دیدگاه

پاسخ : اطلاعاتی در مورد برنامه ها و سیستم کنترل کامپیوتر در دانشگاه ها وکافینتها میخوام

دسترسی ای که ادمین به سیستمها داره، هیچ کس نداره :biggrin:
      اگه خیلی کارت گیره، به محض دان شدن اون فایل، کابل شبکه رو بکن
      {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}

دیدگاه

اما در مورد فایل های زیپ که گفته بودید
        این فایل ها در کش سرور کامپوتری که تو دانشگاه مستقر هست ذخیره میشه و هیچ کاریش نمی تونید بکنید.

در راه رسیدن دیتا از سایت اصلی تا مانیتور شما هرچی پراکسی سرور هست این فایل شما رو تو catch نگه داری میکنه

اصلا بزار یه مثال عملی بزنم.
        ترم قبل که رضا و دوستان دیگه و من مسئول کافی نت دانشگاه بودیم به علت زیرآّب زنی بعضی ها و سوتی های خود رضا به مسئولین به رضا مشکوک شدن که این بشر چه قدر افت خط ایجاد میکنه
        بعد تمام فایل هاشو از تو سرور کشیدن بیرون چ این حجم اطلاعات سر به فلک می کشید.
        البته یه زره هم حقش بود . :icon_razz:
        نوش جونش :icon_razz: و برای همین هردومون کنار کشیدیم .
        خدا حافظ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط smt
          اما در مورد فایل های زیپ که گفته بودید
          این فایل ها در کش سرور کامپوتری که تو دانشگاه مستقر هست ذخیره میشه و هیچ کاریش نمی تونید بکنید.

در راه رسیدن دیتا از سایت اصلی تا مانیتور شما هرچی پراکسی سرور هست این فایل شما رو تو catch نگه داری میکنه

اصلا بزار یه مثال عملی بزنم.
          ترم قبل که رضا و دوستان دیگه و من مسئول کافی نت دانشگاه بودیم به علت زیرآّب زنی بعضی ها و سوتی های خود رضا به مسئولین به رضا مشکوک شدن که این بشر چه قدر افت خط ایجاد میکنه
          بعد تمام فایل هاشو از تو سرور کشیدن بیرون چ این حجم اطلاعات سر به فلک می کشید.
          البته یه زره هم حقش بود . :icon_razz:
          نوش جونش :icon_razz: و برای همین هردومون کنار کشیدیم .
          عجب نمیدونستم فایلهای دانلود شده تو catch نگه داری میشن جالبه
          میگم اگه بعد گرفتن فایل روش پسورد بزارم باز هم میتونه فایل رو باز کنه ؟؟؟
          {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام آقا میلاد
            خوب هستید؟
            در ابتدا باید بگم که من نگفتم اطلاعات تو کش برای همیشه ذخیره میشه. توی سرور ذخیره میشه . اطلاعاتی که تو کش ذخیره میشه مدام پ دیت میشه و پاک میشه
            تازه اونهایی هم که تو سرور ذخیره میشه برای مچ گیری هست که اون ها هم به صورت دوره ای پاک میشه.
            تازه این بستگی به سرور هایی هم که تو دانشگاه نصب می کنند داره. مثلا برای ما چون تازه راه اندازی شده (یک سال) و خیلی هم سر و صدا کردند که بزرگترین سایت ...
            خلاصه از سیستم های قوی استفاده کردند. من خودم یه بار تو اتاق سرور که رفتم یه چیزایی دیدم که :eek: :eek:

اما در مورد فایل های زیپ
            اگه فایل هایی که شما دانلود می کنید پسورد داشته باشند دیگه اون ها هم نمی توانند محتویاتش رو ببینند.
            و پسوردی که روی فایل های زیپ قرار میگیره یکی از امن ترین پسورد هاست.
            تازه تو همون موقع هم ما از همین روش استفاده می کردیم .میتونم بگم که یه روش مطمئن هست
            خدا حافظ

دیدگاه

یک راهم من بگم !
              شما یک رینیم کوچیک بکن پسوند فایلو کلا عوض کن بعد با خیال راحت برو بخواب
              فکر نکنم طرف یکی یکی فایل های شمارو تو کامپویتر خودش کپی کنه بعد یکی یکی پسوند های مختلف رو بده تا یکیش کار کنه ! مگر اینکه خیلی تابلو باشی

دیدگاه

این روشی هم که امیرعلی گفت راه جالبیه به فکرم نرسیده بود
                پس این دوتا روش بروبرگرد نداره دیگه نه ؟؟؟ آدمین نمیتونه بهمه ( البته اگه تابلو بازی در نیاریم )
                بعد یعنی به جز فایلی که ما روش پسورد میزاریم یا رینیم میکنیم اصل فایل رو سیستم آدمین نمیمونه ؟
                {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

ببین ادمین درواقع یک مونیتور شماره 2 از کامپیوتر تورو داره!
                  هرچی تو ببینین اونم میبینه ! پس اگه چیزی رو اشتباه ببینی اونم اشتباه میبینه!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X