ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2005/06/08
    طهرون قديم
    213
    2

اطلاعاتی در مورد برنامه ها و سیستم کنترل کامپیوتر در دانشگاه ها وکافینتها میخوام

سلام دوستان ، میخواستم ببینم تو این دانشگاه ها یا کافی نت ها از چه برنامه هایی برای کنترل و بررسی بقیه کامپیوتر ها استفاده میشه ؟؟ سطح دسترسیشون به چه شکله ؟ در مورد عملکردشون و ... خلاصه یکمقدار توضیح بدین
    مثلا من میخوام از تو دانشگاهمون چند تا فایل zip دانلود کنم که نمیخوام کسی از محتویات اونها باخبر بشه ، آیا آدمین شبکه میتونه به محتویات داخل فایل zip دسترسی پیدا کنه ؟ اگه میتونه چی کار میشه کرد که نتونه دسترسی پیدا کنه ؟؟ ( اطلاعات دانلود شده روی فلش مموری ریخته میشه )
    {خلاف قوانین - پاک شد }
    2006/04/11
    110
    0

پاسخ : اطلاعاتی در مورد برنامه ها و سیستم کنترل کامپیوتر در دانشگاه ها وکافینتها میخوام

سلام
    براي كنترل اينترنت كه برنامه هاي زيادي هست
    اما معمولا از دو تا برنامه استفاده مي كنند
    يكي براي كنترل سند و رسيو
    و ديگري براي كنترل تمام كلاينت ها

فكر كنم سوال شما مربوط به كنترل سيستمي كه شما ازش استفاده مي كنيد بشه
    مثلا من توي سايت خودمون تو دانشگاه نمي دونم چي كار مي كنند
    اما توي كارگاه ها از برنامه ي ايزي نت اسكول استفاده مي كنند و سطح دسترسيش به سيستم شما اين طوريه كه
    كسي كه شما رو كنترل ميكنه مثل شما بر روي سيستم خودتون كنترل داره. و هيچ فرقي بين شما و اون در كنترل سيستم نيست.

موفق باشيد
    خدا حافظ
    2006/08/14
    378
    4

پاسخ : اطلاعاتی در مورد برنامه ها و سیستم کنترل کامپیوتر در دانشگاه ها وکافینتها میخوام

دسترسي اي كه ادمين به سيستمها داره، هيچ كس نداره :biggrin:
    اگه خيلي كارت گيره، به محض دان شدن اون فايل، كابل شبكه رو بكن
    {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}
    2006/04/11
    110
    0

اما در مورد فايل هاي زيپ كه گفته بوديد
    اين فايل ها در كش سرور كامپوتري كه تو دانشگاه مستقر هست ذخيره ميشه و هيچ كاريش نمي تونيد بكنيد.

در راه رسيدن ديتا از سايت اصلي تا مانيتور شما هرچي پراكسي سرور هست اين فايل شما رو تو catch نگه داري ميكنه

اصلا بزار يه مثال عملي بزنم.
    ترم قبل كه رضا و دوستان ديگه و من مسئول كافي نت دانشگاه بوديم به علت زيرآّب زني بعضي ها و سوتي هاي خود رضا به مسئولين به رضا مشكوك شدن كه اين بشر چه قدر افت خط ايجاد ميكنه
    بعد تمام فايل هاشو از تو سرور كشيدن بيرون چ اين حجم اطلاعات سر به فلك مي كشيد.
    البته يه زره هم حقش بود . :icon_razz:
    نوش جونش :icon_razz: و براي همين هردومون كنار كشيديم .
    خدا حافظ
    2005/06/08
    طهرون قديم
    213
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط smt
    اما در مورد فايل هاي زيپ كه گفته بوديد
    اين فايل ها در كش سرور كامپوتري كه تو دانشگاه مستقر هست ذخيره ميشه و هيچ كاريش نمي تونيد بكنيد.

در راه رسيدن ديتا از سايت اصلي تا مانيتور شما هرچي پراكسي سرور هست اين فايل شما رو تو catch نگه داري ميكنه

اصلا بزار يه مثال عملي بزنم.
    ترم قبل كه رضا و دوستان ديگه و من مسئول كافي نت دانشگاه بوديم به علت زيرآّب زني بعضي ها و سوتي هاي خود رضا به مسئولين به رضا مشكوك شدن كه اين بشر چه قدر افت خط ايجاد ميكنه
    بعد تمام فايل هاشو از تو سرور كشيدن بيرون چ اين حجم اطلاعات سر به فلك مي كشيد.
    البته يه زره هم حقش بود . :icon_razz:
    نوش جونش :icon_razz: و براي همين هردومون كنار كشيديم .
    عجب نمیدونستم فایلهای دانلود شده تو catch نگه داری میشن جالبه
    میگم اگه بعد گرفتن فایل روش پسورد بزارم باز هم میتونه فایل رو باز کنه ؟؟؟
    {خلاف قوانین - پاک شد }
    2006/04/11
    110
    0

سلام آقا ميلاد
    خوب هستيد؟
    در ابتدا بايد بگم كه من نگفتم اطلاعات تو كش براي هميشه ذخيره ميشه. توي سرور ذخيره ميشه . اطلاعاتي كه تو كش ذخيره ميشه مدام پ ديت ميشه و پاك ميشه
    تازه اونهايي هم كه تو سرور ذخيره ميشه براي مچ گيري هست كه اون ها هم به صورت دوره اي پاك ميشه.
    تازه اين بستگي به سرور هايي هم كه تو دانشگاه نصب مي كنند داره. مثلا براي ما چون تازه راه اندازي شده (يك سال) و خيلي هم سر و صدا كردند كه بزرگترين سايت ...
    خلاصه از سيستم هاي قوي استفاده كردند. من خودم يه بار تو اتاق سرور كه رفتم يه چيزايي ديدم كه :eek: :eek:

اما در مورد فايل هاي زيپ
    اگه فايل هايي كه شما دانلود مي كنيد پسورد داشته باشند ديگه اون ها هم نمي توانند محتوياتش رو ببينند.
    و پسوردي كه روي فايل هاي زيپ قرار ميگيره يكي از امن ترين پسورد هاست.
    تازه تو همون موقع هم ما از همين روش استفاده مي كرديم .ميتونم بگم كه يه روش مطمئن هست
    خدا حافظ
    2005/12/28
    تبريز
    4,230
    1,224

يك راهم من بگم !
    شما يك رينيم كوچيك بكن پسوند فايلو كلا عوض كن بعد با خيال راحت برو بخواب
    فكر نكنم طرف يكي يكي فايل هاي شمارو تو كامپويتر خودش كپي كنه بعد يكي يكي پسوند هاي مختلف رو بده تا يكيش كار كنه ! مگر اينكه خيلي تابلو باشي
    2005/06/08
    طهرون قديم
    213
    2

این روشی هم که امیرعلی گفت راه جالبیه به فکرم نرسیده بود
    پس این دوتا روش بروبرگرد نداره دیگه نه ؟؟؟ آدمین نمیتونه بهمه ( البته اگه تابلو بازی در نیاریم )
    بعد یعنی به جز فایلی که ما روش پسورد میزاریم یا رینیم میکنیم اصل فایل رو سیستم آدمین نمیمونه ؟
    {خلاف قوانین - پاک شد }
    2005/12/28
    تبريز
    4,230
    1,224

ببين ادمين درواقع يك مونيتور شماره 2 از كامپيوتر تورو داره!
    هرچي تو ببينين اونم ميبينه ! پس اگه چيزي رو اشتباه ببيني اونم اشتباه ميبينه!
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9