اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع و ضرایب مجموعه برق کارشناسی ناپیوسته

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منابع و ضرایب مجموعه برق کارشناسی ناپیوسته

سلام
    کسی از دوستان منابع و ضرایب مجموعه برق کارشناسی ناپیوسته رو کسی داره؟
    کلا کسی دفترچه شماره ۲ پارسال رو داره ؟
    دانشگاه های پذیرش کننده و ظرفیت رو میدونه ؟

به منابع و ضرایبش خیلی احتیاج دارم چون میخوام بشینم و برای کنکور بخونم .
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید لطف کنید .

کسی ویژه نامه راه دانشگاه برای کاردانی به کارشناسی رو داره میدونه چه شماره هست ؟

پاسخ : منابع و ضرایب مجموعه برق کارشناسی ناپیوسته رو کسی داره؟

یعنی هیچ کس چیزی نمیدونه ؟ :cry:
    بابا یک کاری کنین ما هم یکم مهندس شیم مثل شما سوادمون زیاد شه

دیدگاه

دوست عزیز شما به سایت سازمان سنجش مراجعه تمام ضرایب اونجا نوشته شده و توضیح داده شده.
      نوشته اصلی توسط amgh_12
      بابا یک کاری کنین ما هم یکم مهندس شیم مثل شما سوادمون زیاد شه

انشالا شمام مهندس میشین

دیدگاه

عمومی :

معارف اسلامی - 30 سوال - ضریب یک
        ادبیات فارسی - 30 سوال - ضریب یک
        زبان خارجی - 30 سوال ضریب یک

تخصصی :

ریاضیات - 15 سوال
        فیزیک الکتریسیته و مغناطیس - 15 سوال
        مدارهای الکتریکی - 20 سوال
        الکترونیک - 20 سوال
        ماشین های الکتریکی - 20 سوال
        ابزار دقیق - 20 سوال
        مدار منطقی - 15 سوال
        مدار فرمان و سیم پیچی - 20 سوال

ضرایب دروس تخصصی برای گرایش های مختلف :

الکترونیک : 3 - 2 - 3 - 4 - 2 - 0 - 3 - 0
        قدرت : 3 - 3 - 3 - 2 - 4 - 0 - 0 - 2
        کنترل و ابزار دقیق : 3 - 2 - 3 - 0 - 2 - 4 - 0 - 3

راستی مهندس شدن فقط به درس خوندن و لیسانس گرفتن نیست :rolleyes:
        از ماست که بر ماست !

دیدگاه

ممنون دوست عزیز ، لطف کردید

در ضمن اگر بگیم یادگیری دانش به مدرک نیست حرف شما کاملا درست اما تو ایران من ۲تو سالی که کار کردم خیلی از مهندسین بی سواد رو دیدم که صرفا به علت مدرکشون بالا سر من قرار گرفته بودن و در با کار به مراتب کمتر و در بعضی مواقع هیچ سر موقع حقوقشون حاضر بود .

راستی اینم بگم که تو این مدتبه این نتیجه رسیدم که هیچ وقت یک قدم بیشتر از وظیفه تعیین شده برام بر ندارم چون اگر کاری رو که وظیفه من نیست راه بندازم از آن به بعد میشه وظیفه و اگر انجام ندم مورد سوال واقع میشم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amgh_12
            ممنون دوست عزیز ، لطف کردید

در ضمن اگر بگیم یادگیری دانش به مدرک نیست حرف شما کاملا درست اما تو ایران من ۲تو سالی که کار کردم خیلی از مهندسین بی سواد رو دیدم که صرفا به علت مدرکشون بالا سر من قرار گرفته بودن و در با کار به مراتب کمتر و در بعضی مواقع هیچ سر موقع حقوقشون حاضر بود .

راستی اینم بگم که تو این مدتبه این نتیجه رسیدم که هیچ وقت یک قدم بیشتر از وظیفه تعیین شده برام بر ندارم چون اگر کاری رو که وظیفه من نیست راه بندازم از آن به بعد میشه وظیفه و اگر انجام ندم مورد سوال واقع میشم .
            دقیقاً و متاسفانه :sad:
            از ماست که بر ماست !

دیدگاه

اول سلام
              دوم از همه ی دوستان معذرت خواهی می کنم اگه من پست های قدیمی رو جواب می دم
              چون من یه مدتی نبودم و الان این پست ها رو ی بینم و حیفم می یاد که درگفتگو آنها حضور نداشتم و الان جواب می دم
              در رابطه با بحث دوستان من هم مدرکم کاردانی خیلی علاقه به ادامه تحصیل داشتم تا به قول دوستمون ما هم مثل سایر دوستان مهندس بشیم ولی خوب قسمت نبود وامسال هم که در خدمت مقدس سربازی هستم ولی در حین سربازی قصد دارم که شروع به خوندن کنم تا اگه خدا بخواهد ما هم مهندس بشیم
              یعنی میشه
              انشا الله می شه خودم باید خودمو تحویل بگیرم
              شما بگید انشا الله تا شاید من و همه ی دوستان تکنسین مهندس شدن
              به امید اون روز .....

در مورد بحث :
              تا اونجایی که من خبردارم مدرک تهران جنوب مهندسی بوده و اعتبار مدرکش در حد و شاید بالاتر از دانشگاهای دولتی بوده چون برخی از انشگاههای دولتی مدرک کارشناسی داده و مدرک مهندسی نمی دن که این حق امضا رو از شما در پروژ های بزرگ از شما صلب می کند.که فکر نکنم ارزش شود داشته باشه ولی خوب هر دو سیستم ایراد های خود را دارند که در دانشگاههای سراسری من که رشته ام برق صنعتی و دوست دارم در قسمت قدرت کنکور بدم با این آمار پذیرش پایین یعنی در حدود 50 الی 100 نفر اونم در روزانه و شبانه ای که با دوستان حساب می کردیم کسانی که بخواهند از درصد جانبازی و خانوداه شهید و سایر درصد ها استفاده کنند در صدی در حدود 120% را برای خود از این سهمیه ها استفاده می کنند حالا برید بخونبد امکان شمایی که سهمیه شما صفر هستش برید فکری به حال خودتون بکنید
              حالا در دانشگاه آزاد وای نگو که تنم می لرزه با اون شهریه اش که سال گذشته فکر کنم شهریه ثابتش 320 هزار تومن بود (اگه اشتبه می کنم اصلاح کنید) حالا حساب کنبد با شهریه متغیر چقدر می شه فکر کنم ترمی نزدیک به 700000 الی 1000000 تومن بشه که خدا برکت بده به جیب پدر ومادر ها اگه بخوان این شهریه رو بدن ما که دل و زدیم به دریا خواستیم بریم ولی خواب رتبه من سال گدشته 530 شد که آخرین نفر قبولی در دانشگاه تهران جنوب 210 بوده که نشد که بشه ما هم مهندس بشیم ولی خوب همین طوری هم نمی شینم بالاخره از صد این کنکور هم می گذرم!
              انشاالله همه موفق باشند.
              دنیا دو روز هستش :
              یک روز به کام شما که مغرور مباش .
              یک روز به ضرر شما که صبور باشید .
              امام علی (ع)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X