اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موتور پله ای با زاویه 90 درجه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موتور پله ای با زاویه 90 درجه

سلام روز خوش
    من یه برنامه میکرو میخوام واسه AVR به زبان VB که بتونم یه موتور پله ای با زاویه 90 درجه راه اندازی کنه و هم بشه در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخوند و هم در جهت عقربه های ساعت.یه چیزای گیرم اومده که باید تعداد پالس ها رو تغییر بدم تا زاویه چرخش تغییر کنه ولی تو برنامه ش نمی دونم چی کار باید کرد. ممنون میشم کمک کنید

پاسخ : موتور پله ای با زاویه 90 درجه

دوست من اول بفرمایید موتور پله ای شما در هر پله چند درجه می چرخه و چند سیمه هست تا کمکتون کنیم.

دیدگاه

سلام دوست من. موتور من 5 سیمه هستش. من میخوام یه محور رو به موتور وصل کنم و این محور 90 درجه بچرخه یعنی میخوام بدونم تو یه پله میشه 90 درجه بچرخه یا نه اگه میشه چیکار باید بکنم اگه نمیشه واسه اینکه بخوام این محور رو 90 درجه بچرخونم چیکار کنم؟
      ممنون

دیدگاه

ببینید معمولا هر step این موتورها 1.8 درجه هست. پس در نتیجه باید 50 پله بچرخونید.

دیدگاه

دوست من ممنون از جوابی که دادید تقریبا خودم به این اطلاعات رسیده بودم و چند تا برنامه با avr براش پیدا کردم. شما برنامه ای واسه این کار دارید اگه هست ممنون میشم بزارید. این رو هم اضافه کنم که من بیشتر با bascome کار کرده ام. و همین طور چبزی میخوام که این چرخش 90 درجه با سرعت انجام بگیره یعنی وقت هم یکی از ملاک های من هست.
          ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X