اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اصلاً من این شماتیک رو متوجه نمیشم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اصلاً من این شماتیک رو متوجه نمیشم

سلام دوستان . من یک شماتیک مدار ارتباط avr با TCP دارم و اما بعضی از این قسمت هاشو متوجه نمیشم . براتون شماتیک رو ضمیمه می کنم .

جاهایی که متوجه نشدم :

1. قسمتی که در بالای صفحه نوشته POWER led1 چرا از مدار جداست ؟ . mc7805ct این هم از مداره اصلی جدا هستش

2. اون پاین OPTO INPUT و RELAY OUTPUT . این ها هم از مدار اصلی جدا هستند . و اصلاً اینا برای چی هستند ؟

من datasheet کامل مدار با سورس مدار رو تو ضمیمه میزارم . لطفاً کمکم کنید

خوب من گزینه ی ضمیمه رو پیدا نکردم :icon_razz: . پلود می کنم

گه کسی هم باشه کل سورس رو توضیح کامل بده من حاضرم هزینشو بدم برام تک تک خط هارو بگه چی به چیه .

لینک دانلود : http://www.shast.persiangig.com/rtl8019.rar

ممنونم

__________________________________________________ __

شوخی : میگم . بوس کن . تو اعظم . میگه سوسن اسمم نه اعظم . حالا سوسن سوزان سوزن هرچی که باشه سوسنی باشه . سوسن خانوم یدونه باشه کفشای سفید پاشه . :applause:
    :applause: :biggrin:

پاسخ : اصلاً من این شماتیک رو متوجه نمیشم

راستی یادم رفت بگم . لطف کنین دارین کمک میکنین این مدار رو برام وصل کنین اون قسمت هایی که از مدار جداست . که تو پست بالا گفتم . چی رو باید به چی وصل کرد ؟ :angry: :sad:

ممنونم

__________________________________________________ __

شوخی : میگم . بوس کن . تو اعظم . میگه سوسن اسمم نه اعظم . حالا سوسن سوزان سوزن هرچی که باشه سوسنی باشه . سوسن خانوم یدونه باشه کفشای سفید پاشه . :applause:
    :applause: :wow: :wow: :wow: :wow:

دیدگاه

شماتیکی که گذاشتی خیلی واضح هست . مشکل چیه ، با پروتل تا حالا کار کردی ؟؟
      A-Hosseini

دیدگاه

جدا نیستن که نوکرتم !

ببین اونایی که میگی جدائن نت لیبل دارن. حالا یعتی چی ؟ یعنی به جای اینکه بیاد مثه بقیه مدار با سیم وصلشون کنه اومده گفته R1 وصل به +5ولت یعنی وقتی شما PCB رو میکشی همه +5 ولت ها به هم وصل باید بشه یعنی هیچ فرقی نمیکنه که بیای با سیم بدی به هم +5 ها رو یا با نت.
        G*B*J*T
        انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

واقعاً ممنون بابت جواباتون دوستان خیلی سری بود انتظار نداشتم اینقدر زود جواب بگیرم . ممنون .

پروتل چیه ؟ اپه منظورتون پروتکل بود نه با اونم اولین باره دارم تحت میکر کار میکنم ..

الان به مثبت منفی وصل بشه درست . بعد با کجاش به مدار اصلی وصل بشه ؟ اگه قراره به مدار اصلی وصل نشه پس به چه دردی میخوره ؟

http://picbaz.com/files/z863zt85tb2uwtrg28np.jpg

دورشون رو تو عکس قرمز کردم فلش کشیدم . همینطوری مثبت منفی شونو وصل کنم کافی هستش ؟ نیازی نداره که به مدار اصلی وصل بشه ؟

ممنون .

راستی اون پاین OPTO INPUT و RELAY OUTPUT که دورش رو قرمز کردم و به مدار وصل نشده که چرا وصل نشده :biggrin: نمیدونین کارش چیه ؟

ممنون

دیدگاه

دوستان به بنده کمک کنین لطفاً :sad:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X