اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به مدار soft starter

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به مدار soft starter

سلام دوستان
    من نیاز فوری به مدار soft starter دارم.می تونید به من کنک کنید؟

پاسخ : نیاز به مدار soft starter

سلام،

ببین عزیز سافت استارت یعنی راه اندازی نرم. یعنی از موقع وصل هر وسیله ای یا مداری به برق تا لحظه ای که وسیله یا مدار آماده ی سرویس دادن بشه ، و گذر از این زمان طوری باشه که به قسمت های مدار یا وسیله آسیبی وارد نشه.

پس مدار راه اندازی نرم که شما می فرمائید می تونه خیلی گسترده باشه ، شما در چه قسمتی می خواهید. مثلا در منابع تغزیه ی سوئیچینگ این مطلب صادق هست. اما این منابع هم انواع مختلفی داره که هر کدوم مدار راه انداز نرمی مطابق با شرایطش را می طلبد.
    لطفا دقیق تر بفرمائید.

موفق باشید.
    خدا حافظ

دیدگاه

برای موتور ac سه فاز من به یک مدار soft starter نیاز دارم
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali2914
        سلام دوستان
        من نیاز فوری به مدار soft starter دارم.می تونید به من کنک کنید؟
        سلام

دوست عزیز یه سری به لینک پایین بزن شاید مشکلت حل شد !!!!!!!!!!

http://www.educypedia.be/electronics/motorservo.htm

موفق باشید :smile:
        [left][move][b][color=green][size=11pt]ما می توانیم .
        ، همین ... *. * * *. * * * [color=re

دیدگاه

سلام
          همونطور که دوست عزیزمون گفتند منظور من سافت استارتر برای موتور 3 فاز بود.کسی می تونه کمک کنه؟

دیدگاه

با سلام
            چند نوع سافت استارت داریم که در موارد قدیمی بکمک رله و کنتاکتور بار اهمی با موتر سری میکردن تا از جریان های هجومی زمان استارت موتور کم کنن این جریان هجومی که تقریبا به 3 - 4 برابر جریان نامی موتور میرسه ناشی از گشتاور راه اندازی موتوره تو موتور های زیر بار بیشتره ولی تو پمپ آب و هوا کش این جریان ها کمتر هستن امروزه برای سافت استارت از درایور های موتور یا همون انورتر استفاده میشه که با کنترل نسبت v/f و کمتر کردن اون در زمان استارت موتور و پایین آوردن گشتاور (( شتاب راه اندازی تقریبا)) باعث کم شدن جریان هجومی میشه و موتور با زمان بیشتر به دور نامی میرسه برای مدار ها هم میتونید از مدار انورتر با نسبت v/f قابل تغییر استفاده کنید الکترونیک صنعتی کتاب رشید و ماشین چاپمن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X