اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پردازش سیگنال های دریافتی finger print

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پردازش سیگنال های دریافتی finger print

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من چند سالی هست دارم از اطلاعات با ارزش شما دوستان استفاده میکنم ولی چند تا سوال هست ذهنم رو مشغول کرده...امیدوارم با جواب های خوبی روبرو بشم
    من می خواستم پروژه ای انجام بدم با سنسورهای finger print . نمی خوام اطلاعات دریافتی از سنسور رو بکمک کنترلر به PC بدم و با matlab تحلیل کنم
    بلکه می خوام خود کنترلر اون رو تجزیه تحلیل کنه...می دونم که باید از DSP استفاده کرد چند تا سوال داشتم خدمت بزرگان

1. سرعت TMS320C2812 برای پردازش اطلاعات دریافتی سنسور کفایت می کنه؟

2. برای اینگونه کارها میشه به dsPIC30F تکیه کرد ؟ (اصولا میگیم dsPIC توانایی پردازش سیگنال رو داره از طرف دیگه خیلی مواقع میگیم برای پرداش سیگنال مثلا صوت سرعتش کافی نیست در واقع من پروژه ای آنچنانی از dsPIC ندیدم که پردازش سیگنال انجام بده یا فی الواقع پروژه ای که با AVR نشه انجام داد و البته به DSP هم نیاز نداشته باشه و بریم سراغ dsPIC)

3. و در آخر اینکه از قدرت ARM خیلی شنیدم مخصوصا تو این سایت ...در اینچنین پروژه ای میشه از ARM سری 7 استفاده کرد یا اصلا تو چنین پردازش هایی سراغ ARM نمی ریم؟

با تشکر از همه بزرگان

پاسخ : پردازش سیگنال های دریافتی finger print

اینجوری سئوال مطرح کردن مثل اینه که بگی "من میخوام تا یه جائی برم که نمیدونم کجاست. با ماشین برم یه دوچرخه؟" عزیز من حجم کارت چقدره؟ به اسکنر با چه اینترفیسی وصل میشی؟ اما اگر به همین (با عرض معذرت) روش کشکی هم جواب بخوای ARM9 یا ARM11 با امکانات DSP شاید بدردت بخوره.

اما به عنوان یه پیشنهاد:
    پروژه ات رو روی PC انجام بده تا حجم resource های متفاوت (حجم کد اجرایی؛ حجم حافظه مورد نیاز و سرعت اجرای تقریبی رو بدست بیار بعد دنبال پروسسوری بگرد که حداقل 1.5 برابر سرعت مورد نیازت رو داشته باشه. شاید هم اگر از Jazzel بتونی استفاده کنی کارت یه کمی راحتتر باشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X