اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برا ارشد امسال چه کتابایی خوندید؟نتیجه چی بود؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برا ارشد امسال چه کتابایی خوندید؟نتیجه چی بود؟

ما رو از تجربیات خود بی نصیب نذارید
    هر ک یبرا ارشد کاری کرده
    کتابی خونده
    بنویسه
    ميتوني واسه تشکر اون دکمه جيزه رو فشار بدي!
    D:

پاسخ : برا ارشد امسال چه کتابایی خوندید؟نتیجه چی بود؟

سلام
    من خیلی دیر شروع کردم (تقریبا از اواسط بهمن) اما همون چیزهایی رو که خوندم مفید بود و کمکم کرد (البته هیچ امیدی به قبولی ندارم ...طبیعی هم هست) فکر میکنم میانگین درصدهام تو الکترونیک حدود 13 درصد بشه(که سال قبل با این میانگین رتبه ای بین 3000 تا 4000 آوردند البته فکر میکنم امسال سخت تر از پارسال بود)
    بهتون پیشنهاد میکنم کتابهای رهیافت رو (حداقل تو درسهای الکترونیک و سیگنال) تهیه کنید
    در مورد مدار هم کتاب راهیان ارشد خیلی مفیده
    در مورد کنترل هم کتاب آریاز برادرانی بسیار مفیده (هرچند بعضی ها اعتقاد دارند حجمش زیاده اما بیش از 70-80 درصد حجم کتاب تست های کنکوره)
    ریاضی مهندسی هم کتاب تست های پارسه خیلی با برنامه تستها رو چیده
    معادلات هم کتاب مجموعه تست های ریاضی دکتر نیکوکار( جلد 3 از یک مجموعه 5 جلدی) خیلی کتاب خوبیه
    موفق باشید :smile:

دیدگاه

نظر بدید :nice:
      ميتوني واسه تشکر اون دکمه جيزه رو فشار بدي!
      D:

دیدگاه

زبان : 504 + تستهای سالهای قبل
        معادلات: جزوه ی معتقدی(پارسه) +کتاب تست معتقدی +نیکوکار
        ریاضی مهندسی : جزوه ی معتقدی(پارسه) +کتاب تست معتقدی +نیکوکار
        آمار : جزوه ی پارسه + تست های سال های قبل
        مدار:جزوه ی پارسه+راهیان ارشد (مصطفی تقوی)
        کنترل : کتاب آریازبرادرانی +کتاب کنترل نص +جزوه ی پارسه
        سیگنال : جزوه ی استاد کهن +تست های سال های قبل+مسائل اپن هایم
        الکترونیک: جزوه ی استاد لطیفی (پارسه)+تست هر چی دستت اومد
        الکترومغناطیس:جزوه ی استاد اشرفیان(پارسه)+کتاب چنگ+پردازش

دیدگاه

زبان: 504+vocabulary for the high school (تستا کنکورو گذاشتم جلو مدرس ایلس گفتم تو کدوم کتابا که خوندی این لغتا توش بیشتر بود اونم این کتابو گفت. فقط اگه میخای بخونید زود شروع کنید که اخرا وقت نمیشه)+راهیان ارشد(تستهای سال قبل) :eek:
          ریاضی مهندسی:کتاب کریمی انتشارات نصیر+مدرسان شریف برا تست :wow:
          آمار:طورانی پارسه oo:
          معادلات:جزوه کریمی+کتاب نیکوکار :angry:
          مدار:جزوه کهن+جزوه پارسه عبدالعلی+کارو زرگر پوران پژوهش(مرجعم کتاب جبه دار+کتاب مدارهای خطی هدتنی)
          کنترل:آریاز برادارنی+جاهد مطلق پارسه+کامران خسرویان پردازش :read:(مرجعم کتاب کنترل نایس. ما که کتابشو گیر نیوردیم ولی شنیدیم از این کتاب تستارو میدن)
          سیگنال:خودمم هنوز نمیدونم چی خوبه!!! ولی امیرعلی مومن زاده پوران پژوهش بد نیست+جزوه پارسه (مرجعم که معلومه اپنهایم)
          الک:هیچ کتاب خوبی پیدا نمیشه من خودم کلاس اشرفیان رفتم بد نبود ولی عالیم نبود بچه هام کلاس لطیفی رو رفتن اونم همین حسو داشتن ولی تو بین کتابای بیخود راهیان ارشد بهرام نژاد بهترینه (مرجعم میر عشقی و نشلسکی)
          مغناطیس:نخوندم ولی کتاب عبدالعالی پارسه بد نیست تو کلاسام همه دوستام رفتن کلاس اشرفیان ولی ناراضی بودن مثه اینکه بد درس میداده (مرجعم کتاب احمد صفایی)

دیدگاه

آمار: میگن طورانی من که نخوندم آمار رو :cry2:
            ریاضی مهندسی: مدرسان شریف + فرزین حاجی جمشیدی
            معادلات: راهیان ارشد (مهندسی برقش)+ تست های آخر نیکوکار رو بخورید . روزای آخرم بخورید چون یادتون میره یه جورایی معادلات حفظیه. اما روشا رو از همون اول یاد بگیرین.
            مدار: بستگی به پایه ی مدارتون داره. اما واسه کسی که مدار رو بلده فقط پارسه می تونه آدمو مسلط کنه. تستای سال قبل
            میل شود. :applause:
            کنترل: آریاز برادرانی + پردازش
            بررسی: پردازش+ پارسه
            ماشین: فقط پردازش+ مدرسان شریفهم اگه وقت شد. البته سوالای امسال خیلی گند بود مخصوصا با غلطاش کسی هم اگه
            بیم بهرا رو می خورد باز مالی نمی شد. همون پردازش کافیه. ماشین پارسه هم در ضمن کپیه پردازشه.

دیدگاه

من از اول تیر شروع کردم.کلاس که نرفتم ولی تو امتحان های پارسه شرکت کردم.از جزوه استاد های معروف خبری ندارم و در مجموع با خوندن جزوه واسه کنکور حال نمی کنم.اگه از اول تابستون شروع می کنید و ترم مهر مرخصی میگیرین اکثر تابستون رو به عمیق خوندن مغناطیس و مدار و ریاضی بپردازین.من در مجموع از کتاب های پارسه راضی بودم .واسه پایه ای خوندن و تشریحی من کنترل کو***مدار جبه دار*** مغناطیس چنگ*** و سیگنال اپن هایم***معادلات عرفانیان رو کامل تو تابستون خوندم.واسه تست هم از اول مهر :
              آمار: فصل های اول پارسه
              ریاضی مهندسی : پارسه + پوران پژوهش(کامل تر از پارسه)
              معادلات : پارسه + پوران پژوهش(کامل تر از پارسه)
              مدار : پارسه + پوران پژوهش
              کنترل : پارسه +پردازش
              سیگنال: پارسه +کتاب مومن زاده(حتما بخونید.دانشجوی ارشد شریف)تازگی پوران پژوهش کتابش رو چاپ میکنه
              الکترونیک : پارسه + واقعا خوب نداریم(وقت داشتین رهیافت و شفیعی بد نیست)
              مغناطیس: پارسه + پردازش

رو خوندم.از اوایل بهمن هم همش رو مرور کردم. واسه شرکت در آزمون آزمایشی اگه احتمال میدین امتیاز پارسه رو میارین حتما پارسه شرکت کنید ولی در هر صورت یکجا امتحان بدین.
              امیدوارم حاصل تلاش های چند ماهتون رو ببینید.

دیدگاه

ببخشید دوستان یه سوال:
                این کتاب کنترل بنجامین کو کدوم ترجمش بهتره ؟ ماله کیه ؟ انتشاراتش ؟
                بجای اوگاتا میخوام اینو بگیرم.

دیدگاه

سلام
                  گر چه من نتیجه چندان خوبی نمی گیرم، اما به نظرم برای درس مدار، کتاب پوران پژوهش ( کارو زرگر ) عالیه. به قول یکی از بچه ها که پارسال منو راهنمایی کرد، یه خلاصه مفید و کاملاً کاربردی از کتاب دسور هست.
                  برای ماشین هم بعد از تسلط کامل به درس، پردازش می تونه یه مکمل خیلی خوب باشه.
                  واسه کنترل هم جزوه پارسه و آریاز خوبه ولی کافی نیست
                  برای سیگنال هم من که خودم منبع خوب پیدا نکردم! اما جزوه پارسه بد نبود.

ببخشید دوستان یه سوال:
                  این کتاب کنترل بنجامین کو کدوم ترجمش بهتره ؟ ماله کیه ؟ انتشاراتش ؟
                  بجای اوگاتا میخوام اینو بگیرم.
                  کار خوبی می کنی. ما که از اوگاتا خیری ندیدیم. موقع خوندنش باید نرم افزار matlab هم جلوت باز باشه تا مثال هاشو باهاش حل کنی! همش از matlab استفاده کرده
                  راستی کلاس نصیری رو هم از دست نده

دیدگاه

سلام دوستان . من قکر میکنم امسال شریف یا تهران گرایش مخابرات بیارم
                    زبان : اصلا نخوندم :angry:
                    ریاضی : فقط پارسه . هم کتاباش خوبه هم جزوه قدم آخرش
                    مدار : اول پارسه رو بخونین (تا چند تا روش یاد بگیرین) بعد برین سراغ پوران . آخه پارسه خیلی جاها رو پیچونده
                    کنتزل : پردازش نزنین . آخه تیپ سوالا عوض شده و پردازش تستاش مال قبل سال 82
                    سیگنال : فقط کتابای امیر مومن زاده :applause:. فوق العاده اند :biggrin: . یک کتابش رو پوران زده که تستای تالیفیه (بانک تست ارشد+جلد زرد رنگ) . یه کتابشم توی مشهد یه ناشر زده بود (آموزش+تست کنکور) که قراره اوایل تابستون توی تهران دوباره چاپ شه . توی سیگنال اگه ایندوتا کتاب رو بخونین حتما بالای 80 میزنین . :nerd:
                    الک : کتاب پارسه (استاد لطیفی)+ جزوه آخرین قدم پارسه :rolleyes:
                    مغناطیس : اول پارسه (تا یه سری روش یاد بگیرین بعد بندازینش کنار چون خیلی جاها رو دور زده ) بعد پردازش و اگر وقت داشتین مدرسان که خلاصه درس خوبی داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط golestani3000
                      سلام دوستان . من قکر میکنم امسال شریف یا تهران گرایش مخابرات بیارم
                      زبان : اصلا نخوندم :angry:
                      ریاضی : فقط پارسه . هم کتاباش خوبه هم جزوه قدم آخرش
                      مدار : اول پارسه رو بخونین (تا چند تا روش یاد بگیرین) بعد برین سراغ پوران . آخه پارسه خیلی جاها رو پیچونده
                      کنتزل : پردازش نزنین . آخه تیپ سوالا عوض شده و پردازش تستاش مال قبل سال 82
                      سیگنال : فقط کتابای امیر مومن زاده :applause:. فوق العاده اند :biggrin: . یک کتابش رو پوران زده که تستای تالیفیه (بانک تست ارشد+جلد زرد رنگ) . یه کتابشم توی مشهد یه ناشر زده بود (آموزش+تست کنکور) که قراره اوایل تابستون توی تهران دوباره چاپ شه . توی سیگنال اگه ایندوتا کتاب رو بخونین حتما بالای 80 میزنین . :nerd:
                      الک : کتاب پارسه (استاد لطیفی)+ جزوه آخرین قدم پارسه :rolleyes:
                      مغناطیس : اول پارسه (تا یه سری روش یاد بگیرین بعد بندازینش کنار چون خیلی جاها رو دور زده ) بعد پردازش و اگر وقت داشتین مدرسان که خلاصه درس خوبی داره
                      ببخشید دوست عزیز میشه % هات رو بگی؟ :nerd: چون منم به تهران سیستم و شریف میدان امید دارم.
                      فقط به نظر من تو ریاضی اگه وقت دارین پوران کامل تر از پارسه است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadegh_elek
                        زبان : 504 + تستهای سالهای قبل
                        معادلات: جزوه ی معتقدی(پارسه) +کتاب تست معتقدی +نیکوکار
                        ریاضی مهندسی : جزوه ی معتقدی(پارسه) +کتاب تست معتقدی +نیکوکار
                        آمار : جزوه ی پارسه + تست های سال های قبل
                        مدار:جزوه ی پارسه+راهیان ارشد (مصطفی تقوی)
                        کنترل : کتاب آریازبرادرانی +کتاب کنترل نص +جزوه ی پارسه
                        سیگنال : جزوه ی استاد کهن +تست های سال های قبل+مسائل اپن هایم
                        الکترونیک: جزوه ی استاد لطیفی (پارسه)+تست هر چی دستت اومد
                        الکترومغناطیس:جزوه ی استاد اشرفیان(پارسه)+کتاب چنگ+پردازش
                        با رفرنسهای بالا موافقم فقط:
                        کنترل: دکتر تقوی راهیان ارشد
                        الکترونیک: +اشرفیان
                        زبان: راهیان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X