اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی یک سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی یک سایت

سلام
    دوستان من می خوام طراحی سایت رو به صورت کامل و خوب یاد بگیرم از کجا باید شروع کنم؟؟در ضمن با HTML به صورت کامل کار کردم.دوستانی که این کاره هستند لطفا راهنمایی کنند.درضمن من می خوام خیلی سریع یاد بگیرم.اگر کسی فایل آموزشی هم داره لینکش رو بزاره.

ممنون

پاسخ : طراحی یک سایت

اگه میخوای فقط یک صفحه index داشته باشی که از Share point از مجموعه افیس استفاده کن.

اگه میخوای یک سیستم قوی برای مدیریت سایت داشته باشی از جوملا , زوپس و یا Wordpress استفاده کن.

دیدگاه

علی جان

واسه طراحی سایت باید به یکی از زبون های برنامه نویسی تسلط پیدا کنی ، asp یا php که php با توجه به open source بودن و همین طور سیستم های مدیریت محتوای زیادی که براش وجود داره انتخاب بهتری می تونه باشه ( سرور لینوکس هم ارزون تره :mrgreen: )

در کنار اون باید اگه به صورت تنهایی کار میکنی باید بتونی با جاوا اسکریپت بنویسی و همچنین css رو یاد بگیری و گرافیک و......

برای این که بتونی طراحی سایت رو حرفه ای انجام بدی باید مسیر طولانی رو بری تا تمام نیازهای مشتری رو برآورده کنی ، منم خودم وسط راه دیدم که نمیشه با بلد بودن php و شناختن cms ها طراح حرفه ای شد و باید وقت و انرژی زیادی گذاشت بی خیالش شدم

ولی برای کارهای ساده و همچنین نیازهای عمومی cms هایی که ناسا جان معرفی کردن بهترین گزینه است و e107 هم پشتیبانی خیلی قوی داره

دیدگاه

سلام

منم جوملا رو پیشنهاد میکنم ، بیشتر سایت ها رو الان با جوملا درست میکنند ، فقط قالباشون فرق میکنه....

موفق باشید

دیدگاه

علی جان من XOOPS رو پیشنهاد میدم. پشتیبانی فارسیش خوب نیست (مثل همه سیستم ها !) ولی فوق العادست.
          صفحه اصلی سایت هم همین روپس هست ....

البته متناسب با نیازت اگر بگی شاید اصلا نیازی به پورتال جدا نداشته باشی.
          جوملا-مابو-میترا و .... خوبند ولی یه جورایی بچه بازی هستن :redface: (البته جوملا حرفه ای تر هست ولی بقیه کشک!)
          ورد پرس مناسب هست ولی زوپس از لحاظ امنیتی فوق العادست و تمام قالب هاش با زبان فراسی هماهنگند و سیستم یکپارچه دارند مثل SMF2 که انشالا قراره روش کار کنیم.

ولی اگر خودت بخوای طراحی سایت یاد گبری پیشنهاد میدم html و بعد php کار کن و کلا به چیز دیگه ای فکر هم نکن !

دیدگاه

سلام دوست عزیز.
            اگه واقعا هدفتون اینه که طراحی سایت رو خوب یاد بگیرید، همونطور که سایر دوستان گفتند برید سراغ یادگیری php و css که یادگیریشون ساده هستش
            بعدش سعی کنید یه سیستم مدیریت محتوای ساده رو بنویسید تا در حین کار با نکات و مسائل مختلفش آشنا بشید.
            بعد از اون کار با سیستم های مدیریت محتوای موجود که دوستان معرفی کردند واستون خیلی ساده خواهد بود.
            به نظر من این روش برای کسی که فقط با html آشنایی داره، راه خوبیه.
            موفق باشید. :applause:
            sabz bashid

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X