اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع ولتاژ سینوسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع ولتاژ سینوسی

با سلام و خسته نباشید من میخوام یه مولد موج سینوسی بسازم که تا 100 ولت و 20 آمپر رو ساپورت کنه اگه ایده ای دارید کمکم کنید من موج سینوسی رو با پ امپ درست کردم ولی توی تقویت تا 100 ولتش و جریان دهی بالای مدار مشکل دارم اگه مداری یا چیزی پیشنهاد دارید لطفا ارائه بدید

پاسخ : منبع ولتاژ سینوسی

خوب من فکر کنم با پ امپ میشه خواستتون رو براورده کرد ولی نه هر پمپی .....
    شما مداری که بستین و پ امپی که استفاده کردین رو بگین تا اگه شد همین رو تکمیل کنیم اگرم نشد از پمپ به عنوان مبدل موج استفاده کنیم و از ترانزیستور برای برآورده کردن گین مدارتون استفاده کنیم.
    ورودی شما چند ولت و چه نوعی هست؟

دیدگاه

سلام من از پ امپ 741 استفاده کردم ولی طراحی تقویت کننده 100 ولت و 20 آمپر یه کم منو اذیت کرده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید اگه شما هم یه طرح با یه پ امپ دیگه سراغ دارید یا المان های دیگه بهم بگید چون روش رسیدن به خواستم مهم نیست من فقط میخوام موجم سینوسی باشه با مشخصاتی که دادم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hooman
        سلام من از پ امپ 741 استفاده کردم ولی طراحی تقویت کننده 100 ولت و 20 آمپر یه کم منو اذیت کرده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید اگه شما هم یه طرح با یه پ امپ دیگه سراغ دارید یا المان های دیگه بهم بگید چون روش رسیدن به خواستم مهم نیست من فقط میخوام موجم سینوسی باشه با مشخصاتی که دادم
        با سلام
        دوستان میشه خواهش کنم به سوال بنده جواب بدین
        من منتظرم کسی یه پیشنهادی در مورد سوال بنده بده :exclaim: :exclaim:

دیدگاه

دلیلش اینه که اینکاری که شما می خواین انجام بدین به همین راحتی ها نیست.
          100V * 20A =2KW

مشکل اولش درست کردن منبع تغذیه ش هست. بقیش سر جای خودش.
          دو تا سوال:

1- آیا این کاری که می خواین انجام بدین باید همه چیزشو خودتن بسازین یا می تونی از دستگاه های موجود در بازار هم استفاده بکنی؟
          2- برا جه کاری هست؟ (البته اگر به قول دوستمون سکرت نیست :rolleyes

شهریار
          Circuit Designers Choose Different Horses For Different Courses!

دیدگاه

احتمال اینکه شما بتونید این مدار رو با اپ امپ بسازید بسیار کمه(به دلیل توان بالا) شما در واقع یک اینورتر می خواهید بسازید مطالب مرتبط هم در انجمن بسیار است
            گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
            همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X