اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ts12864 و کتابخانه راهندازی lcd گرافیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ts12864 و کتابخانه راهندازی lcd گرافیکی

سلام بر همه
    دوستان من برا رباتم از ts12864 استفاده کردم
    خوب من الان دوتا ال سی دی دارم از یک نوع یکی دارای سه تا چیپ اس ام دی هست و نوشته made in china
    اون یک دارای 2 تا اس ام دی و نوشته تایوان و جایه ای سی سوم خالیه
    سوال 1 کدوم رو استفاده کنم
    سوال دوم شما از این کتابخونه ای که بچه ها نوشتن استفاده کردین اگه کردین لطف کنید به ما هم بگید چطور استفاده کنیم
    ماشا ال.. اینقدر شلوغ پلوغه از این هیدر تو اون لایبری از اون لایبری تو این فونت نمی دونم کی به کیه
    اگه کار کردین چهار تا فایل به ما بدین بگین این فایلا بزار تو برنامت

http://agape.ir/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=Glcd-Farsi.zip

3 این برنامه هه اصلا برام کامپایل نمیشه چکارش کنم و بعدم من برا rw rs sc1 sc2 از دوتا پرت مختلف استفاده کردم اینو چکار کنم
    تو این هیدر عرب زبان زیر مشکلی نبود پین پین وصل کردم
    4 یک دوتا هیدر دیگه پیدا کردم تو پروتئوس هم را افتاد ولی از رست ال سی دی خبری نبود رست بزنم به +5

http://sites.google.com/site/osamaslab/Home/projets-list/arabic---english-glcd-library

ولی حیف فونت نداره
    راستی این قضیه -15 ولت چیه من تو تاپیک خوندم ولی نفهمیدم

خوب ممنون
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

پاسخ : ts12864 و کتابخانه راهندازی lcd گرافیکی

دوستان یه نگاهم به ما کنید :mrgreen:
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر

دیدگاه

الانم ال سی دی رو وصل کردم
      دوتا میکرو و خازن های پشت ال سی دی داغ کردن نمی دونم چرا

دیدگاه

با اجازه دوستان یکی از ال سی دی هام سوخت :cry2: :cry2:
        اخه اشتباهی -18 رو به vcc وصل کرده بودم
        حالا اون یکی دیگه خط خطی میشه
        دوباره میره چکارش کنم

دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز
          من یک LCD گرافیکی TS12864A-2V2 دارم. برای راه اندازیش به لطف آقای میلاد موسوی (فایل PDF بسیار خوبی که تهیه کردند) مشکلی نداشتم. فقط زمان نمایش عکس ها مطابق عکس زیر یک ستون از پیکسل های ال سی دی روشن نمیشه میشه راهنمایی کنید؟

کد برنامه :

کد:
            'IN THE NAME OF ALLAH
            '128 X 64 GRAPHICAL LCD RUNNING
            $regfile = "m32def.dat"
            $crystal = 8000000
            $lib "glcdKS108.LBX"
            $include "font8x8.font"
            Config Graphlcd = 128 * 64sed , Dataport = Portb , Controlport = Portd , _
            Ce = 0 , Ce2 = 1 , Cd = 2 , Rd = 3 , Reset = 4 , Enable = 5
            Setfont Font8x8
            Waitms 1000
            Showpic 1 , 1 , Pic
            End
            Pic:
            $bgf "newaa.bgf"

تصویر :

STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X