اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ورودی آنالوگ در مینی PLC لوگو LOGO

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ورودی آنالوگ در مینی PLC لوگو LOGO

سلام
    در لوگو برای استفاده کردن ورودی آنالوگ وقتی وارد بلوک آنالوگ می شویم برای تنظیمات ورودی آنالوگ عدد 65536 تغییر می یابد
    در مجموع برای استفاده به طور مثال ورودی آنالوگ 4 تا 20 میلی آمپرکه از 4 تا 10 میلی آمپر خروجی وصل و در غیر اینصورت قطع باید چه جوری این تنظیمات را انجام دهیم
    مثلا برای مینی پی ال سی زن خیلی راحت خودش ورودی آنالوگ 0 تا 10 ولت دارد و تنظیمات راحت تر است
    لطفا اگر در این مورد کسی اطلاعاتی دارد در اختیار قرار دهد
    تشکر از عنایت دوستان
    زکات دانش گسترش آن است.
    seyyed.moosavi@gmail.com

پاسخ : ورودی آنالوگ در مینی PLC لوگو LOGO

نوشته اصلی توسط smrmm

سلام
    در لوگو برای استفاده کردن ورودی آنالوگ وقتی وارد بلوک آنالوگ می شویم برای تنظیمات ورودی آنالوگ عدد 65536 تغییر می یابد
    در مجموع برای استفاده به طور مثال ورودی آنالوگ 4 تا 20 میلی آمپرکه از 4 تا 10 میلی آمپر خروجی وصل و در غیر اینصورت قطع باید چه جوری این تنظیمات را انجام دهیم
    مثلا برای مینی پی ال سی زن خیلی راحت خودش ورودی آنالوگ 0 تا 10 ولت دارد و تنظیمات راحت تر است
    لطفا اگر در این مورد کسی اطلاعاتی دارد در اختیار قرار دهد
    تشکر از عنایت دوستان
    سلام
    دوست عزیز تنظیمات خاصی نداره شما می تونی به ورودی آنالوگ PLC صفر تا 10 ولت یا 0 تا 20 میلی آمپر بدی.
    در زمینه برنامه نویسی اگر مشکل داری دقیقا بگو از کدوم بلوک استفاده میکنی تا من راهنمایی کنم.

دیدگاه

انتخاب سنسور را میدونم
      فقط به طور مثال می خواهم بدونم به فرض برای یک سنسور 4 تا 20 میلی که بخواهیم خروجی از 4 تا 10فعال و از 10 تا 20 غیرفعال باشد باید چطوری تنظیمات را انجام دهیم
      اگر انجام دادید پلود کنید تا ببینم
      مرسی
      زکات دانش گسترش آن است.
      seyyed.moosavi@gmail.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط smrmm

انتخاب سنسور را میدونم
        فقط به طور مثال می خواهم بدونم به فرض برای یک سنسور 4 تا 20 میلی که بخواهیم خروجی از 4 تا 10فعال و از 10 تا 20 غیرفعال باشد باید چطوری تنظیمات را انجام دهیم
        اگر انجام دادید پلود کنید تا ببینم
        مرسی
        سلام
        شما باید از بلوک Analog comparator استفاده کنید.برای طرز کار این بلوک به help نرم افزار مراجعه کنید

دیدگاه

من میخوا م یه روطوبت سنج با لوگو ببندم که تو logo TD نمایش بده .
          آیا با لوگو میشه این کارو کرد ؟
          در ضمن چه سنسوری باید استفاده کنم ؟ سنسور آنالوگ رطوبت تو بازار هستش؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X