اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روش خاموش کردن تایمر watchdog در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روش خاموش کردن تایمر watchdog در پروتئوس

نمیدونم کسی روش خاموش کردن تایمر watchdog در پروتئوس رو بلده مرتبا شبیه سازی ها با avr حدود هر دو ثانیه ریست میشه فقط فوری ممنون

پاسخ : روش خاموش کردن تایمر watchdog در پروتئوس

نوشته اصلی توسط پراو
    نمیدونم کسی روش خاموش کردن تایمر watchdog در پروتئوس رو بلده مرتبا شبیه سازی ها با avr حدود هر دو ثانیه ریست میشه فقط فوری ممنون
    سلام
    دوست عزیز من فکر نمی کنم تو پروتیوس فیوز بیتی به نام واچ داگ وجود داشته باشه .مدار شما یک ایراد دیگه داره یا نرم افزار ایراد داره یا برنامه ات ایراد داره.

دیدگاه

با سلام
      من از نمونه عملی که ماشین حساب بود جواب گرفتم و فقط با پروتئوس مشکل دارم ورژن پروتئوس 7.6 sp0 است
      در هنگام نصب نرم افزار زمان expir شدن کلیدها رو تا آخر سال 2009 میزنه ممکنه ایراد از اینجا باشه؟ کرک جدید هم نصب کردم درست نشد
      یه نکته ای هم که اینجا وجود داره این هست که هنگامی که برنامه های شبیه سازی قدیمم رو که با پروتئوس 7.2 انجام داده بودم با 7.6 باز میکنم به شرطی که میکرو رو با کتابخانه جدید جایگزین نکنم مشکلی به وجود نمیاد و به نظر میاد که کتابخانه جدید avr2 پروتئوس 7.6 مشکل داشته باشه
      آیا شما راه حلی ندارید ؟؟؟

دیدگاه

جناب براو

نمونه این سوال رو توی قسمت پروتئوس مطرح کردید و اونجا هم پاسخ داده شده

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani
          جناب براو

نمونه این سوال رو توی قسمت پروتئوس مطرح کردید و اونجا هم پاسخ داده شده

دوست عزیز این مطلب ابتدا نوشته شده بود
          دیدم کسی جواب نمیده موضوع رو با عنوان بهتر دوباره به بحث گذاشتم که بعد از این دوستان متوجه شده و جواب دادند

دیدگاه

بد نیست قبل از هر کاری به قوانین اون هم احترام بزاریم
            مهم نیست اون قوانین چیه ولی حداقل 1 نیگا بهش بندازیم

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=12447.0

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X