اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گرفتن عکس و فرستادن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گرفتن عکس و فرستادن

سلام خسته نباشید.
    من می خوام یک مداری رو درست کنم که در اون یک دوربین واقعا کوچک به کار گرفته بشه مثل دوربین موبایل سپس با گرفتن عکس اون رو سریعا حالا با هر چیز دیگه ای ارسال کنم .مثل FM
    من برای ارسال مشکل ندارم برای گرفتن عکس و گرفتن اطلاعات نیاز مشکل دارم یا اینکه از چه لنزی برای اینکار استفاده کنم .

پاسخ : گرفتن عکس و فرستادن

کسی نیست یه جوابی به ما بده

دیدگاه

یک موبایل دست دوم ارزون بگیر با جاوا براش برنامه بنویس یعد با بلو تو ث یا ام ام س بفرستش

دیدگاه

اگه با برنامه نویسی موبایل مشکل دارید می تونید با یک camera عکس رو روی mmc ذخیره کنید.وبعدش فایل ذخیره شده رو تیکه تیکه بخونید و با بلوتوث یا مثلا rf ارسال کنید.
        [img width=119 height=100]http://www.haojieworld.com/image/cooperation.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zoser
          سلام خسته نباشید.
          من می خوام یک مداری رو درست کنم که در اون یک دوربین واقعا کوچک به کار گرفته بشه مثل دوربین موبایل سپس با گرفتن عکس اون رو سریعا حالا با هر چیز دیگه ای ارسال کنم .مثل FM
          من برای ارسال مشکل ندارم برای گرفتن عکس و گرفتن اطلاعات نیاز مشکل دارم یا اینکه از چه لنزی برای اینکار استفاده کنم .

سلام دوست عزیز شما اصلا می تونید از طریق خود موبایل این کارو بکنید.توصیه می کنم این فایلو ببینید . نظر بدید فرمتش Flv هستش و با realplayer پخش می شه.
          YouTube - LEGO NXT robot with remote SMS control.rar
          زیاد سختش نکن.

دیدگاه

به نظر منم یا موبایل بنویسی بهتره.اگه با برنامه نویسی موبایل مشکل داری و عجله نداری بیشتر توضیح بده من برنامه رو می نویسم. :read:
            [img width=119 height=100]http://www.haojieworld.com/image/cooperation.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X