اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطوری باید حرف و عمل یه الکترونیکی یکی بشه؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطوری باید حرف و عمل یه الکترونیکی یکی بشه؟

سلام
    چطوری باید حرف و عمل یه الکترونیکی یکی بشه؟یعنی از کجا باید شروع کرد ؟ما نهایت کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که یه مساله رو درست حل کنیم(تازه اونم شاید)و در بقیه موارد یعنی تحلیل،طراحی،ساخت مدارو... :sad:؟؟؟؟؟؟؟؟
    never say never

پاسخ : چطوری باید حرف و عمل یه الکترونیکی یکی بشه؟

خوب شما دانشجوی چه مقطعی هستین و ترم چندین؟
    راستش همه اولا فکر می کنن که درسای دانشگاه اصلا به درد نمیخورن و .... ولی به مرور می تونین از همین درسا تو کارای عملی ایتفاده کنید. البته واقعا داشگاه خیلی مهم هست بعضی دانشگاها بعضی اساتید کارای عملی جالبی از دانشجوها می خوان و اگه دنبال فرار کردن نباشیم میتونیم چیزای جالبی یاد بگیریم.
    در کل به مرور میشه حرفای تئوری رو در عمل اجرا کرد.

دیدگاه

به نظر من دانشگاه اصلاٌ مهم نیست ( البته اونقدری که خیلی ها فکر می کنند مهم نیست )
      مهم خود دانشجو هستش و تلاش و علاقه و پشتکارش بعلاوه ساپورت مالی
      در این صورت صد در صد موفق میشه
      این موضوع ثابت شده هستش اونم کسایی ثابت کردند که الآن تو کل دنیا معروف هستند مثل بیل گیتس که دانشگاه رو ول کرد
      ( البته حتماً میگید شرایط ایران با کشورهای دیگه فرق میکنه ، درست اینم هستش و بحثش جداست )
      از ماست که بر ماست !

دیدگاه

دقیقا موافقم
        به هر حال باید تلاش کرد چه تو دانشگاه چه بیرون دانشگاه !

دیدگاه

من دانشجوی مقطع کارشناسی ترم 6 هستم.
          never say never

دیدگاه

به نظر من توی دانشگاه چیزی یاد نمی دهند به قول یکی از اساتید می گفت اون که الکترونیک را کاملا وارد هست وقت خود را صرف تدریس نمی کند مگر اشخاص خاص
            اون هم در حد 1 الی 2 روز بقیه روزها را در صنعت خود را مشغول می کند متاسفانه اکثر اساتید کل هفته خود را صرف تدریس می کنند به خاطر همین در الکترونیک ضعیف هستند و چیزی بلد نیستند که بخواهند به دانشجو انتقال بدهند این موضوع برای من ثابت شده است چون خودم گاهی تدریس می کنم واین موضوع را تجربه کردم

شما هم اگر می خواهید یاد بگیرید باید خودتان همت کنید و در بیرون از دانشگاه شروع به یادگیری کنید

دیدگاه

سلام
              فقط در عمل کردن کارهای الکترونیکی .

دیدگاه

هم مطالعه و تحقیق و هم مدارات عملی

دیدگاه

یعنی یه CD ، سایتی ، کتابی هست که مهارت های علمی ما رو بالا ببره . . ؟

چطوری می تونم کار های عملی بیشتری انجام بدهم . ؟ ؟ از فضای کاملا تءوری دانشگاه رها بشیم . . ؟؟

دیدگاه

ا موافقم باید کار کنیم تو جزوه ها قلت نزنیم........
                    انچه که هستی هدیه خداوند به توست
                    و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
                    پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

رمز فقط ایناست
                      تلاش پشتکار ( البته بدون پول نمیشه ها ) :redface:

دیدگاه

من هم دقیقا همین مشکل دوست عزیزمون رو دارم. اگه کسی نظری در مورد اینکه چه طوری میشه دست به کارهای عملی زد داره با من در میون بذاره. می خوام بدونم برای وارد شدن به دنیای عملی الکترونیک چه باید کردو از کجا باید شروع کرد؟
                        منتظر پیشنهادات کاربردیتون هستم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط blackmirror2006
                          من هم دقیقا همین مشکل دوست عزیزمون رو دارم. اگه کسی نظری در مورد اینکه چه طوری میشه دست به کارهای عملی زد داره با من در میون بذاره. می خوام بدونم برای وارد شدن به دنیای عملی الکترونیک چه باید کردو از کجا باید شروع کرد؟
                          منتظر پیشنهادات کاربردیتون هستم.
                          با سلام
                          به نظر من که توی دانشگاه ایران هیچ چیز (البته به غیر درس هایی که توی دانشگاه های معروف تدریس میشه )به دانشجوی الکترونیک تدریس نمیشه
                          من خودم به شخصه به جزوه یک دانشگاه اکتفا نمیکنم و حداقل دو جزوه از دو دانشگاه معتبر دارم و اگه بتونم مطالعه میکنم

دیدگاه

به نظر من برای خودتون یه هدفی مشخص کنین...این هدف باعث میشه هیجان لازم برای درس خوندن در شما،ایجاد بشه...
                            مثلاً من دانشجوی ترم 4 هستم.هنوز تعیین گرایش نکردم...علاقه ام هم به الکترونیکه.منم مثه شما همش به کارهای عملی و مخصوصاً بازار کار فکر می کردم.تا اینکه تصمیم گرفتم سال بعد به طور رسمی(نه آزمایشی) ارشد بدم.همین خیلی در من انگیزه ایجاد کرده...از حالا شروع کردم.چنان ذهنم مشغول درسا شده که دیگه به این جور چیزا فکر نمی کنم.
                            نگران کار عملی نباشین...تو مقاطع بالاتر این قدر کار عملی می کنین که دیگه حالتون بهم می خوره! :mrgreen:
                            الان فقط انرژیتونو بزارین رو درسا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X