اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مهندسی پزشکی وزارت بهداشت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مهندسی پزشکی وزارت بهداشت

با سلام خدمت همه عزیزان - میخاستم بدونم مهندسی پزشکی وزارت بهداشت با وزارت علوم چقدر فرق داره ؟ اصلا مهندسی است ؟ ارزششو داره از فوق الک بزنی براش ؟

پاسخ : مهندسی پزشکی وزارت بهداشت

به توجه به این که این ها در ازمون ورودیشون دروس فیزیولوژی و اناتومی رو هم می گیرن

و از یه طرف هم جامعه پزشکی خیلی داعیه داره که مهندسی پزشکی باید از شاخه های پزشکی بیشتر باشه
    اینها بیشتر روی مبانی پزشکی تمرکز دارن در ارشدون . البته از این نظر خوبه که امکانات زیاد هست امکانات مرکز تحقیقات بیمارستان امام مثلا ولی دید مهندسی کمتری به قضیه پیدا می کنن . کارهایی مثل شبکه های عصبی و ... کمتر است و روی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی بیشتر کار می کنن.

دیدگاه

سلام.
      بچه ها یه Help می دین؟؟؟؟
      مهندسی پزشکی به زبان ساده یعنی چی؟؟
      و دومین سوال : چه دانشگاه هایی کارسناسی این رسته رو ارایه میده؟؟مشهد هم ارایه میده؟؟؟
      ممنون.
      فردا از آن كسانيست كه آرزوهاي بزرگي در سر دارند و با جرات و جسارت قدم پيش مي نهند ، آنان كه خطر مي كنند تا ناممكن ها را ممكن سازند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مریم ماه
        سلام.
        بچه ها یه Help می دین؟؟؟؟
        مهندسی پزشکی به زبان ساده یعنی چی؟؟
        و دومین سوال : چه دانشگاه هایی کارسناسی این رسته رو ارایه میده؟؟مشهد هم ارایه میده؟؟؟
        ممنون.
        لطفا از دفعه بعد برای سوالات دو کار کن : 1- قبلش سرچ 2- تاپیک مجزا بزن

این برای اینکه بدونی مهندسی پزشکی چیست:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=8280.0

دانشگاه ازاد مشهد داره

دیدگاه

چرا میزنی خب؟؟!!! :cry2:
          منظورم سراسری بود! تهران و تبریز کدوم دانشگاش داره.
          ممنون.
          فردا از آن كسانيست كه آرزوهاي بزرگي در سر دارند و با جرات و جسارت قدم پيش مي نهند ، آنان كه خطر مي كنند تا ناممكن ها را ممكن سازند.

دیدگاه

برای این که دوباره نزنم تاپیک جدا باز کن چرا ادامه می دی ...

دانشگاه سهند تبریز داره
            دانشگاه امیرکبیر داره
            دانشگاه شاهد داره

بقیه دانشگاه های تهران (مثل شریف و علم وصنعت و بقیه ) فقط ارشدش رو دارن

دیدگاه

ممنون. :nice:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی آقایی فر
                به توجه به این که این ها در ازمون ورودیشون دروس فیزیولوژی و اناتومی رو هم می گیرن

و از یه طرف هم جامعه پزشکی خیلی داعیه داره که مهندسی پزشکی باید از شاخه های پزشکی بیشتر باشه
                اینها بیشتر روی مبانی پزشکی تمرکز دارن در ارشدون . البته از این نظر خوبه که امکانات زیاد هست امکانات مرکز تحقیقات بیمارستان امام مثلا ولی دید مهندسی کمتری به قضیه پیدا می کنن . کارهایی مثل شبکه های عصبی و ... کمتر است و روی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی بیشتر کار می کنن.

:eek: :NO:
                از لحاظ امکانات فقط این رو بگم که خیلی از اساتید دانشگاههای دیگه آرزوشونه که امکانات وزارت بهداشت رو داشته باشند. در مورد دیدگاه مهندسیش هم بجرات میتونم بگم که در زمینه های پردازش سیگنالهای عصبی و پردازش تصویر، در حد بسیار پیشرفته ای کار میکنند. من مدت بسیار زیادی در دانشگاه تهران با گروهشون کار کردم، بهیچ عنوان دیدگاه محض پزشکی ندارند و بسیار متعادل رفتار میکنند. تنها مشکلش اینه که قبولیش تقریبا محاله، چون دانشگاه تهران با اون عظمتش فقط 6 نفر رو میپذیره. بنظرم ریسک نکنید و همون وزارت علوم امتحان بدید. البته اگر مطمئنید میتونید جزو این 6 نفر باشید حتما بیاید وزارت بهداشت. از 40 نفری که کلا در این 10 سال از دانشگاه تهران (وزارت بهداشت) فارغ التحصیل شدن، لااقل از 30 نفرشون مطمئنم که خارج از کشور دارن ادامه میدن.

امیدوارم پاسختون رو داده باشم.

دیدگاه

سلام واقعا سپاس گذارم واسه راهنمایی دقیق تون.
                  فقط یک سوال چیزس که کمی ذهنم مشغول کرده این که برخی از دروس این آزمون به من که رشته ام الکترونیک بوده اصلا نمی خوره!!!
                  مثلا :فیزیولژی و اناتومی -خب از دوستان کسی از این موضوع اطلاع داره که واسه این دروس چه باید کرد؟؟؟

دیدگاه

معمولا خود بچه های مهندسی پزشکی هم به این دروس جواب نمی دن یا با درصد خیلی پایین می تونن جواب بدن
                    چیز عادی است نگران نباش ولی اگه بتونی خوب جواب بدی اساسی می تونی رتبه خودت رو پایین بیاری

دیدگاه

ممنون جناب آقای آقایی فر
                      والا من عشق دانشگاه تهرانم!!!!!!
                      امسال ارشد وزارت علوم شرکت کردم اما نشد اونچه که می خواستم!فکر نمیکنم روزانه دانشگاه تهران قبول بشم واسه همین می خوام واسه این آزمون بخونم!
                      شما خودتون دراین آزمون شرکت کردین؟ من سوالاتشو دیدم انصافا سیگنالش سخته!اما ال شو میتونم 60 یا70 بزنم اما سیگنالش در حدود 40 یا 50
                      البته سر جلسه قضیه فرق میکنه!
                      حالا خواستم شما یا سایر دوستان که اگه تجربه ی این آزمون دارید راهنماییم کنید.باسپاس

دیدگاه

دوستان کسی هست که برای این آزمون مشغول خوندن باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

سلام من هم دارم می خونم اگه کاری داشتی ایمیل بزن
                          email :***********@gmail.com

---------------
                          ویرایش شد.

دیدگاه

سلام دوستان
                            منم تازه شروع کردم بخوندن.
                            شنیدم پارسال یک نفر با میانگین درصد 30 اصفهانو آورده.
                            ماهم حتما میتونیم.
                            من فقط تونستم سولای پارسالو گیر بیارم.
                            اگر شما سوالات سالهای قبلو گیرآوردین به منم اطلاع بدین.

دیدگاه

میانگین 30در صد هم همچین کم نیست مریم خانم!
                              تازه با این وقت کم که سر جلسه داریم. :(

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X