اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار حسابداری مجانی؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار حسابداری مجانی؟؟؟

سلام

از دوستان کسی یک نرم افزار حسابداری درست و حسابی برای کارهای کوچیک سراغ نداره ؟

تنها چیزی که میخوام اینه که یک حساب اشخاص بهم بده!(به قول حسابداریها! )

کارم هم اینطوریه که مثلا یک مشتری 100 تا جنس میاره و بعد 2 روز این 100 تا رو تحویل میگیره (یه کاری روی اون جنس انجام میدم!) و در کل مثلا مقدار 20 تومان برای هر جنس میگیرم!

کار من اینطوریه نرم افزاری هست؟

پاسخ : نرم افزار حسابداری مجانی؟؟؟

سلام سید مهدی
    منم دنبال نرم افزار حسابداری رایگان بودم ولی گیر نیومد ناچارا رفتیم یک نرم افزار حسابداری خریدیم 200 تومن تنها چیزی که رایگان موجود هستش اینه :
    http://saharsoftware.com/product/smm/overview.html

دیدگاه

محمد رضا خان ! اینم مجانی نیست! نمایشیه!

من ورژن یک و خورده ایش رو دانلود کردم!

200 تومن که خیلیه!هلو ارزونش 87 تومنه!

دیدگاه

رافع چطور هست؟
        هلو چطور؟
        کسی میتونه از هلو Screenshot بده؟

دیدگاه

من نرم افزار رافع رو به همه دوستان پیشنهاد میدم. البته یکم سخته ! اولش باید یکم کار کنید چون برای حسابدار نوشته شده نه برا من و شما !!! ولی بعد از مدتی راحت راه میفتین و ازش لذت میبرین.
          رافع 7 برای کارهای ابتدایی و متوسط
          رافع ویژه برای کارهای تولیدی و بازرگانی و .... !
          تو اینترنت پیدا میشند ولی خوب دگه قیمتشون از 400 تومن یا 1 میلیون هست
          من خودم از رافع ویژه استفاده میکنم و فوق العاده است.

دیدگاه

قیمتشون از 400 تومن یا 1 میلیون هست
            :eek:
            400 تومن پول بدم؟یکی مینویسم! :mrgreen:

کرک شدش نیست که 500 تومن بدیم ، بخریم؟

دیدگاه

اکثر این نرم افزار های حسابداری قفل و بند درست و حسابی دارن
              چرا :mrgreen:
              چون بدست ایرانیان و هموطنان عزیزمون نوشته شده :mrgreen:
              چون این هموطنان قانون کپی رایت جهانی رو قبول ندارن و حاضر نیستند سی دی های 1000 دلاری رو حتی به قیمت 5 هزار تومن هم بخرن :mrgreen:
              بنابراین
              به فکر احداث یک کپی رایت در ایران افتادن :mrgreen:
              و از اونجا که با تمامی اصول قفل شکستن آشنایی کامل دارن نرم افزار رو طوری می نویسن که تحت هیچ شرایطی نتونی قفل اونا رو بشکنی
              چرا ؟
              چون اینجا ایرانه

نتیجه نهایی :
              دنبال قفل شکستنن نرم افزار های ایرانی نرو چون از مایکروسافت هم قفلهای امنیتی شدید تری گزاشتن
              راستش من خودم و خیلی های دیگه بالاخره مجبور به استفاده از نرم افزار در زمینه حسابداری هستیم
              از صحبت هات متوجه شدم که حساب های خیلی پیچیده نداری
              به نظر من
              این مشکل رو با نرم افزار های office هم می تونی حل کنی
              باور کن همین نرم افزار EXEL واسه خودش یک دنیا داره
              حتی من توی قسمت VB خود EXEL یک نرم افزار نوشتم فقط هم از هلپ کمک گرفتم و باهاش 80-90 درصد کارها رو انجام می دم البته کارش حسابداری نیست در زمینه براورد قدرت تابلو های برقه و تاسیسات الکتریکی
              ولی شاید همون 400-500 خط برنامه که نوشتم به اندازه 1000 برابری که وقت که روی برنامه اش صرف کردم جبران کرد در ضمن خوبیش اینه که چون سورس برنامه رو دارم هر جور دلم می خواد می تونم تغییر بدم

شما هم فک کنم کارت یه برنامه خاص می خواد
              بشین 3-4 روز یه برنامه بنویس و به جمع کپی رایت ایران بپیوند :mrgreen: :mrgreen:
              پیشهاد من برای چنین کارای کوچیکی کار با EXEL هستش

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

برا حمایت از همین برنامه نویسان داخلی باید و بایدپول داد. هیچ توضیحی قابل قبول نیست . اگرم کسی قفل شکسته استفاده میکنه نمیگم گناه کبیره کرده ولی اگر امکانش رو داشته باشه باید بخره اگرم هنوز به اون سطح درآمد نرسیده میتونه استفاده محدود بکنه.

این ها اصول وجدانیس هست نه اصول جهانیش !!!

دیدگاه

میآ‌تونی از نرمآ‌افزارهای open source accounting استفاده کنی فقط مشکلش زبانشه.
                  البته من چندین ساله که با یه برنامهآ‌ی تحت داس به نام پارسا ۲۰۰۰ کار میآ‌کنم و حاظر نیستم با برنامهآ‌هایی مثل هلو و یا رافع عوضش کنم چون توی این برنامهآ‌ها همیشه یه دست کم میاری.( یکی برای گرفتن ماوس یکی برای استفاده از تب و نوشتن و یکی هم برای زدن اعداد :biggrin: )
                  از لحاظ قیمت هم فکر کنم الآن حدود ۵ تا ۱۰ هزار تومن بتونی پیداش کنی
                  موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
                    برا حمایت از همین برنامه نویسان داخلی باید و بایدپول داد. هیچ توضیحی قابل قبول نیست . اگرم کسی قفل شکسته استفاده میکنه نمیگم گناه کبیره کرده ولی اگر امکانش رو داشته باشه باید بخره اگرم هنوز به اون سطح درآمد نرسیده میتونه استفاده محدود بکنه.

این ها اصول وجدانیس هست نه اصول جهانیش !!!

جناب بلورچیان
                    شما خودت با الکترونیکی کردن کتاب هایی که شاید درامد ناشی از چاپ اون برای مولف یکدهم اون نرم افزار نباشه موافقی و می گی مشکلی نداره بدون اینکه حتی بدونی مولف اون از لحاظ وجدانی راضیه یا نه

به نظر شما نباید به مولفان پول داد
                    اگه اصول وجدانیه برای همه چیزه
                    اگه نیست برای برنامه نویس هم نیست
                    من کاری به بقیه کشورها و قانون کپی رایت ندارم
                    اما برای فرهنگ کتاب خوانی و رعایت حقوق مولفین باید و باید پول داد
                    برای هر کاری که آدم می خواد انجام بده یه توجیحی پیدا می کنه
                    یکی ممکنه پیدا بشه نرم افزار رو مجانی بزاره توی اینترنت و آخرش هم بگه برای پیشرفت اقتصاد کشور این کار رو می کنم و به خودش بقبولونه که داره ثواب هم می کنه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=28691.msg138429#msg138429

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

سلام
                      اینکه انتشار مطالب علمی به صورت الکترونیک از نظر من ایرادی نداره فقط یک نظر شخصی هست و این به کل سایت هیچ وقت تعمیم داده نشده. حتی بعد از اون صحبتی در انجمن مدیران صورت گرفت و طی توافق قرار شد هرگونه کپی کتاب های موجود در سایت رو ممنوع کنیم به جز مواردی خاص.
                      اینجا جاش نیست که توضیح بدم چرا به این موضع اعتقاد دارم و خیلی هم تاکید دارم ولی اگر لازم بود در ایمیل یا پی ام میتونم توضیح بدم.

فقط یک نکته عرض کنم خدمتتون که در کشور های اروپایی شما کتاب های سطح اول علمی دنیا رو تو قفسه های خانه دانشجو پیدا نخواهید کرد بلکه این موسسات علمی و کتابخانه ها هستند که موظف به تهیه کتاب ها با تعداد زیاد هستند تا هم از مولف حمایت بشه و هم کتابخانه آماده بشه.
                      شما نمیتونید دانشجو و یک علاقمند به علم (نه صرفا متخصص) رو مجاب کنید برای آموزش یک مطلب علمی چندین هزار تومان هزینه پرداخت کنه.

فکر نکنم بحث بیشتر جالب بشه در این موضوع. ولی نهایتا حمایت از نویسنده و تولید کننده بسیار مهم هست ولی با راهش....

دیدگاه

سلام اینجا را برپ شاید به دردت خورد :

http://www.kawacomputer.com/dlagreement.php?fc=AccProFree

http://www.fazilati.com/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Saeed Bagherani
                          نتیجه نهایی :
                          دنبال قفل شکستنن نرم افزار های ایرانی نرو چون از مایکروسافت هم قفلهای امنیتی شدید تری گزاشتن
                          سلام
                          عزیز، بیا پاساژ قدس قم ( تو خیابون ارم، پشت حرم حضرت معصومه) هر نرم افزار ایرانی یا غیر ایرانی رو قفلش رو شکوندند، مثل زرنگار، هلو، رافع و هر چی شما بهشون سفارش بدین :mrgreen:
                          برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
                          http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

سلام به همگی. کی میتونه کار با نرم افزار حسابداری آموزشگاه رو به من توضیح بده؟ نمیدونم چجوری باید هزینه ها رو ثبت کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farzaneh asadi نمایش پست ها
                              سلام به همگی. کی میتونه کار با نرم افزار حسابداری آموزشگاه رو به من توضیح بده؟ نمیدونم چجوری باید هزینه ها رو ثبت کنم
                              دوست عزیز این نرم افزار حسابداری را نصب کنید راحت میشوید...
                              اولا که مجانیه و محدودیتی نداره..
                              ثانیا کار با آن راحته و چند فیلم کوتاه برای آموزش داره که حدود یک ساعت وقتتونو میگیره
                              و کار با آن را یاد میگیرید... من که اصلا کار با نرم افزار های حسابداری را بلد نبودم ... حدود
                              یک ساعت وقت گذاشتم و کار با آن را یاد گرفتم .... 3 سالی است از این نسخه استفاده میکنم
                              فیلمهای اموزشی را هم برایتان داخل فایل RAR آپلود کردم
                              رمز فایل Rar :
                              www.eca.ir میباشد....

آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
                              مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
                              _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X