اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آی سی استفاده شده در MP3 پلیرهای فندکی ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آی سی استفاده شده در MP3 پلیرهای فندکی ماشین

سلام:
    آیا آّی سی استفاده شده در FM پلیر فندکی ماشین یه نوع میکروکنترلره؟ اگه یه نوع میکروه میشه به دلخواه خودمون دوباره پروگرامش کرد؟

پاسخ : آی سی استفاده شده در MP3 پلیرهای فندکی ماشین

یه میکرو هستش ولی برای خودشون یعنی یکی طراحی کرده برای خودش تو کل نت من فقط تونستن یه کاتالوگ 5 صفحه ای ازش پیدا کنم
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

اگه میتونی کاتالوگ برام بذار.
      من فکر میکنم اگه امکان پروگرام یا شناسایی نوع میکرو داشته باشه از طریق همون سوکت MMC بشه یه کارایی کرد. (احتمالا رابط SPI داشته باشه ).
      نظر شما چیه؟
      با تشکر

دیدگاه

قیمت این پلیر ها تو بازار چه قدره ؟ کیفیت ؟ ارزون ترینشون چقدری هست ؟ ایا ورودی USB و قابلیت اتصال سیم استریو رو داره ؟
        بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو باکسی
        موفقيت پيش رفتن است نه به نقطه ي پايان رسيدن
        نلسون ماندلا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mrh
          قیمت این پلیر ها تو بازار چه قدره ؟ کیفیت ؟ ارزون ترینشون چقدری هست ؟ ایا ورودی USB و قابلیت اتصال سیم استریو رو داره ؟
          معمولا 6.5 الی 7 هزار تومن پیداشون میکنین یه مدلهایی هم اومده که یه کارت گارانتی باهاشه قیمتش شده حدود بیست هزار تومن
          کیفیت : یه نویز زمینه دارند .تو موزیک ملایم خوشو نشون میده البته شاید اونی که من خریدمش اینور باشه
          ارزون ترینش : من از یه دوره گرد 5 هزار تومن خریدم
          ورودی usb و ورودی صدا داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X