اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

امپلی فایر 40 وات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

امپلی فایر 40 وات

مدار یک امپلی فا یر 40 وات ترانزیستوری bjt می خواهم.
    با تشکر فراوان

پاسخ : امپلی فایر 40 وات

نوشته اصلی توسط sajad_roohi
    مدار یک امپلی فا یر 40 وات ترانزیستوری bjt می خواهم.
    با تشکر فراوان
    این مدار یه امپای 50 وات

اینم لینکش به همراه پارت لیست : http://www.electronics-lab.com/projects/audio/004/index.html
    ضمنا مدار امپلی 40 واتی که فقط توش ترانزیستور bjt باشه خیلی کمه و مدارتشم اصولا بدرد نمیخوره
    حالا بازم میگردم چیزی پیدا کردم ....
    {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

آقا علم الکترونیک این قدر رفته جلو، ازاین ساده تر نمیشه 40 وات تولید کرد؟ با این آی سی های جدید چطور؟ TDA
      بابا هی این امضای منو پاک نکن! حساسیت داری؟!
      "سبز سبــــزم ریشه دارم! من درختــــــــــــی استوارم!"

دیدگاه

باسلام.باایسی های جدیدTDAبراحتی میشه 45*4 وات تولید کرد.بطور مثال TDA1557 درخروجی 22*2 وات توان انتقال میدهد.
        اکثراین ایسی ها محصول فیلیپس یا ST میباشند.سایت :www.st.com
        من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aminr67
          ضمنا مدار امپلی 40 واتی که فقط توش ترانزیستور bjt باشه خیلی کمه و مدارتشم اصولا بدرد نمیخوره
          دیدن اینگونه اظهار نظر ها تعجب دارد . :angry:اطلاعات فنی با بحثهای اجتماعی تفاوت دارد .بدرد نخوردن یعنی چی ؟ نتیجه سرچ معمولا در گوگل ما را به خواسته نزدیک می کند .بهتر است برای دسترسی به توان های مورد نظر به ولتاژ کار مدار نیز توجه کرد .در غیر این صورت پس از ساخت مدار توان انی نخواهد بود که در نظر دارید . :nerd:

دیدگاه

سلام به آقایون مهندس

من میخام میکروفن (مثلا خازنی) رو با آمپلی فایر تقویت کنم و خروجی صدا رو بدم به یه بلندگوی شیپوری (همون که دزدگیر ماشینا دارن).

توان بلندگو رو دیدم نوشته بود 40 وات. حالا میخام با یه آی سی TDA یا هرچی شما نظرتون باشه این تقویت رو انجام بدم. اما نمی دونم دقیقا چجوری؟

بابا هی این امضای منو پاک نکن! حساسیت داری؟!
            "سبز سبــــزم ریشه دارم! من درختــــــــــــی استوارم!"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X