اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال سی دی 3310 نوکیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ال سی دی 3310 نوکیا

سلام دوستان بعد از شکست در پروژه ts 12864 تصمیم گرفتم :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
    یه ال سی دی گرافیی رو سویچ کنم
    الان رفتم یه 3310 خریدم تو اینترنتم گشتم و کتابخونه زیادی پیدا کردم اما بازم نا موفق می تونید یکی یه کتابخونه برا کدویژن در اختیارم بزارید ممنون
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

پاسخ : ال سی دی 3310 نوکیا

دوستان اینم کد و شبیه سازی با پروتئوس و کد ویژن
    همه چی درسته اما تو ریل کار نمی کنه
    نمی دونم شاید از تغذیه ال سی دی باشه میشه

http://n3400.persiangig.com/other/22.zip
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر

دیدگاه

پاسخ : ال سی دی 3310 نوکیا

یعنی یکی تو این انجمن پیدا نمی شه کار کرده باشه
      با این ال سی دی
      یا نه :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X