اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن کردن لامپ فلورسنت(مهتابی) با مدار ته لامپ کم مصرف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن کردن لامپ فلورسنت(مهتابی) با مدار ته لامپ کم مصرف

درایو کردن لامپ فلورسنت(مهتابی) با مدار ته لامپ کم مصرف
    آقا من از یه جایی شنیدم می شه این کارو کرد .با مدار لامپ کم مصرف 60 وات این کارو کردم.3 ساعت کار کرد .بعد سه ساعت دو سره مهتابی سیاه شد و مهتابی دیگه روشن نشد.به نظرتون دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چاکر همتون

پاسخ : روشن کردن لامپ فلورسنت(مهتابی) با مدار ته لامپ کم مصرف

من مداری دیده بودم اما برا مهتابی سوخته
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

حالا اصلا این کار چه مزیتی و فایده ای داره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aminfafa

درایو کردن لامپ فلورسنت(مهتابی) با مدار ته لامپ کم مصرف
        آقا من از یه جایی شنیدم می شه این کارو کرد .با مدار لامپ کم مصرف 60 وات این کارو کردم.3 ساعت کار کرد .بعد سه ساعت دو سره مهتابی سیاه شد و مهتابی دیگه روشن نشد.به نظرتون دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چاکر همتون
        احتمالا شما مدار لامپ 60 واتی رو به یه لامپ با توان پایین تر زدین و بابای لامپ رو در اوردین :mrgreen:

نوشته اصلی توسط محمد ایجی
        حالا اصلا این کار چه مزیتی و فایده ای داره؟
        این کار دو مزیت داره
        1-از یه بالاست بی مصرف (تقریبا بی مصرف ) بجای ترانس و استارت استفاده میشه
        2- با این کار لامپ موقع روشن شدن چشمک نمیزنه
        3- معمولا لامپ های فرسوده که با ترانس و استارت روشن نمیشن و الکی چشمک میزنن رو روشن میکنه ( تا یه مدتی نه همیشه )
        ببخشید سه تا شد :rolleyes:

دیدگاه

من شاگرد همتون هستم.ولی جسارته اگه وات استارتر زیاد باشه فکر کنم فقط تو جریان تاثیر میزاره .جریان مصرفی هم خود المان تعیین میکنه نه استارتر یعنی وات زیاد برای استارت ایرادی نداره :nerd:.البته فکر میکنم
          جوابی که دادن دقیقا منظور من بود .اخیرا یه جور مهتابی های بدون استارت اومدن می خواستم در صورت جایز بودن به جاش از مدار ته کم مصرف استفاده کنم.ممنون از همگی

دیدگاه

سوختن حاکی از اینه که لامپ مهتابی که سوخته مقاومت داخلی اون از لامپ کم مصرف کمتره و باعث میشه جریان بکشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X