اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکروکنترلر 40 پایه با حافظه فلاش بیشتر از 32 مگابایت میخوام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکروکنترلر 40 پایه با حافظه فلاش بیشتر از 32 مگابایت میخوام

میکروکنترلر 40 پایه با حافظه فلاش بیشتر از 32 مگابایت میخوام یعنی همون mega32 اما با فلاش بیشتر
    کسی میدونه از کجا میتونم تهیه کنم و شماره اون چنده؟

پاسخ : میکروکنترلر 40 پایه با حافظه فلاش بیشتر از 32 مگابایت میخوام

نوشته اصلی توسط جواب ندی قهر میکنما...
    میکروکنترلر 40 پایه با حافظه فلاش بیشتر از 32 مگابایت میخوام یعنی همون mega32 اما با فلاش بیشتر
    ببین اولا مگا 32 حافظش 32 کیلو بایته نه مگا بایت دومن مگا 128 به با لا تر هم هست تو ببین میتونی 32 رو پر کنی بعدش برو دنبال 164 :surprised: :redface: :eek:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

:eek: :eek: :eek:.
      به حقه چیزای نشنیده
      3000 خط کد برا رباط مسیر یاب نوشتیم شد نصفه مگا 16
      32 که دیگه

حالا خارج از شوخی برادر نداریم اگه کارت گیره ds اگه خیلی گیره mmc اگه بازم گیره بچه هارد دیسک هم درایو کردن
      هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
      بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
      میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

من با کسی شوخی ندارم
        وقتی میگم با MEGA32 کم آوردم حتما راست میگم دیگه

دیدگاه

در تائید فرمایش دوست عزیز
          بهترین روش استفاده ازAVR + اینترفیس mmc یا حتی فلش مموری است که هم هزینه و هم نتیجه عالیه
          [move]

URMO LAKE IS [s]THIRSTY[/s] DEAD
          [/move]

دیدگاه

معمولا حافظهٔ میکروکنترلرها بیشتر از 2MB ساخته نمیشه.
            میآ‌تونید در جستجوی پارامتریک Digikey برای میکروکنترلر هم ببینید که قسمت Program Memory Size بیشتر از 2MB لیست نکرده (لیستم میکرد توی ایران پیدا نمیشد!) :
            کلیک کنید

اگر شما به حافظهٔ برنامهٔ بیشتری نیاز دارید ، باید از یک حافظهٔ NAND Flash با حجم زیاد در کنار یک پروسسور استفاده کنید.
            چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جواب ندی قهر میکنما...
              جناب جواب ندی قهر می کنم ....
              متاسفانه آی سی 40 پین از نوع بسته بندی dip که شما منظورته با حافظه بیشتر از 32 وجود نداره
              بنابراین
              برو سراغ مگا 64 یا 128
              یه فیبر کوچیک هم بزن براش تبدیل به dip کن تا راحت باهاش کار کنی
              منم به این مشکل بر خوردم
              اولش با 64 شروع کردم ولی در نهایت مجبور به 128 شدم
              استفاده از مگا 128 یا 64 به نسبت حافظه های جانبی و سخت افزاری برات ارزون تر در میاد

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Saeed Bagherani

جناب جواب ندی قهر می کنم ....
                متاسفانه آی سی 40 پین از نوع بسته بندی dip که شما منظورته با حافظه بیشتر از 32 وجود نداره

با سلام
                دوستان کی میگه AVR با Flash بیشتر از 32KB نیست ؟ oo:
                چند تا هستش که بهترینشون(که من میشناسم)همون ATMEGA1284P بخت برگشته هست که متأسفانه به دلیل این که توی تهران گیر نمیاد (من پیدا نکردم) :cry2: اکثرأ باهاش آشنا نیستن :NO:
                گرچه میشه سفارش خارجی داد :biggrin:
                به طور خلاصه این IC دارای 128KB FLASH و 16KB RAM :surprised: و 20MHZ سرعت هست :eek: با همه اینها پایه هاش مثل ATMEGA32 میمونه و DIP40 هست (برو حال کن)
                http://qsmile.com/qsimages/124.gif

دیدگاه

سلام..
                  بنده 2 تا سوال داشتم..
                  الان برنامه ام رو روی AT mega 16 نوشتم..
                  حافظه کم اورده..برای جبران میخواستم ببینم اگر تمام برنامه رو کپی پیست کنم روی AT mega 32 مشکلی پیش نمیاد؟
                  اینم عکسی که بعد از کامپایل کردن گرفتم و مشکل حافظه رو نشون میده..
                  http://www.4shared.com/photo/AECVLUsr/Atmega16.html

ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط small joe
                    سلام..
                    بنده 2 تا سوال داشتم..
                    الان برنامه ام رو روی AT mega 16 نوشتم..
                    حافظه کم اورده..برای جبران میخواستم ببینم اگر تمام برنامه رو کپی پیست کنم روی AT mega 32 مشکلی پیش نمیاد؟
                    اینم عکسی که بعد از کامپایل کردن گرفتم و مشکل حافظه رو نشون میده..
                    http://www.4shared.com/photo/AECVLUsr/Atmega16.html

ممنون
                    نه دوست عزیز فقط باید توی برنامه اسم میکرو رو عوض کنی ! همین
                    ببخشید دوستان من یه چیز رو متوجه نشدم ایشون 32 کیلوبایت رو کم اوردن یا 32 مگابایت رو ؟؟
                    ببین همینجوری پیش بره چند وقت دیگه باید یه هارد 1 ترابایت رو وصل کنی به avr !
                    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

دوستان من یه سوال دارم:

الان من یه تابع دارم به این صورت:
                      float fir(unsigned char n,float *h,float *u,float x){

char i;
                      float y;

u[0]=x; //read new input sample

for(y=0,i=0;i<=n;i++)
                      y+=h[i]*u[i]; //calculate output

for(i=n;i>=1;i--) //update delay buffer
                      u[i]=u[i-1]; //done in reverse order

return y;
                      }
                      فرض کنید تمامی متغیرها هم دارم و فقط پارامتر h هست که یک ارایه اعشاری با طول 100 هست..
                      و این متغیر هم سراسری تعریف کردم.
                      حالا من میخوام 8 بار این به ازای h1,h2,h3,...,h8 (هشت فیلتر FIR) این تابع رو پیاده سازی کنم اما خروجی ان سراسری نیست و در رم ذخیره نمیشود..(برای توضیح بیشتر:قرار است ورودی x را از مبدل ADC بگیرم و به وسیله ی این تابع انرا فیلتر کنم و در خروجی انژی تک تک سیکنال ها رو اندازه بگیرم..یعنی یک ورودی دارم با عبور از هریک از فیلترها ، انرژی خروجی را محاسبه کنم. و در یک ارایه با طول 8 در رم ذخیره کنم.)
                      الان مشکل حافظه دارم و حتی AT mega32 هم که میذارم..کمی حافظه کم میاره..نظرتونو میخاستم بدونم دقیقا چه چیزی روی ظرفیت رم اثر میذاره؟
                      حجم محاسبات؟
                      یا حجم داده ها؟
                      پیشنهادتون چیه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X