اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

سلام. از دوستان علاقه مند جهت تشکیل یک تیم قوی در این زمینه دعوت به عمل می آید.

پاسخ : انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

سلام
    بهتر نیست یک سری جمع شیم و باهم یاد بگیریم و آموزش بدیم؟! من خودم تاحال با این برنامه کار نکردم و واقعا کلاه سرم رفته!!!
    به نظرتون اگر باهم به طور هماهنگ شروع با یادگیری کنیم و بویسله افرادی که بلد هستن مثل خود شما رفع اشکال کنیم؟
    اینجوری فکر کنم خیلی بیشتر به خیلیا کمک میشه...

دیدگاه

من کاملا موافقم.
      هدف در این تاپیک کمک به همه علاقه مندان و پیشرفت علمی همه دوستدارن این نرم افزار است.
      اگه دوستان در غالب یک پروژه ، و با تقسیم قسمت های مختلف بین اعضا تیم همکاری نمایند پیشرفت های خوبی را شاهد خواهیم بود.
      باید از یک جا شروع کرد و به نظر من بهترین راه
      1- ایجاد یک تیم خوب و فعال
      2- انجام پروژه و share کردن اطلاعات بین اعضا ... می باشد.
      مانند تاپیکی که در نرم افزار مطلب قرار دادم.

دیدگاه

من هم هستم
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

منم هستم ... البته اگه در جهت افزایش اطلاعات علمی بچه ها باشه
          ¸.•`¯`•.¸¸. S.A.E.I.D .¸¸.•`¯`•.¸
          ~~ ~~> M~S~K <~~ ~~

دیدگاه

منم هستم !! اما در جهت افزایش معلوما ت خودم از این نرم افزار !!! چون هیچی ازش نمی دونم
            ولی شماها هم دیگه یواش یواش شروع کنید دیگه !! :sad: بابا اینجا چند نفر شروع کنند رونق می گیره !!آ‌ نه اینکه بگن هستم !!! بودن خالی هیچ سودی ندارد !!
            از اساتید خواهش می شود بسم الله

دیدگاه

دوستان عزیز جهت شروع یک مشکلی است
              * چون شناخت کافی نسبت به هم نداریم از برنامه های ساده شروع می کنیم.
              قبل از هر چیز ورژن نرم افزار دوستان ذکر شود.
              من خودم از ورژن 7.1 استفاده می کنم.
              Labview Profassional 8
              برای شروع
              برنامه ای بنویسیم که یک سنسور دمایی را بر روی گراف بطور پیوسته با نرخ نمونه برداری دلخواه نمایش دهد.
              توجه: به نوع ارتباط( RS232,GPIB....) کاری نداریم و احتیاجی به ثبت اطلاعات نمی باشد.
              شروع: 13/12/1385
              پایان : 20/12/1385
              اگر دوستان مایل باشند یک سایت جهت قراردادن پروژه ها اختصاص داده شود.
              -------------------------------------------------------------------------------------------
              برنامه های فرستاده شده پروژه فوق

1- فرستنده : Afshin1320 تاریخ :14/12/1385 لینک دانلود :

http://labview.4shared.com/

اگر دوستان مایل باشند می توانند برنامه های خود را چه بصورت کامل و یا ناقص به این آدرس بفرستند تا در سایت فوق به پروژه دوستان دیگر اضافه
              گردد تا در دسترس عموم قرار گرفته تا مورد تحلیل دوستان قرار گیرد.

signalcontrol@gmail.com

دوستان اگه در مورد برنامه فوق سوالی و یا نقطه نظری دارند مطرح نمایند.
              منتظر برنامه دیگر دوستان هم هستیم.

دیدگاه

دوستان می تونند ورژن 8 رو خیلی راحت و با کمترین هزینه از فروشگاه سایت تهیه کنند !!! :biggrin:
                اینجوری مال همه هم یه ورژن مشخص میشه .. :job:

در ضمن در آینده قراره که یه وبسایت برای قرار دادن تمامی مقالات و آموزشها و پروژه های بروبچ 5 ولت 380 ولت ایجاد بشه

یه چیز هم بگم !! در حد پیشنهاد !! میشه یه جوری این کاراتون رو بزارین که به صورت آموزشی باشه و ما هم یه چیزی یاد بگیریم ثواب داره :mrgreen:
                در ضمن شما که از همین اول شروع کردی وقت برای طراحی گذاشتی ، یبارکی می گفتی ما هم تماشاچی دیگه

دیدگاه

فرشاد جان
                  قصد من فقط این بود که سطح بچه ها محک بخوره.
                  هر پروژه باید زمانبندی داشته باشه تا بتوانیم رو به جلو حرکت کنیم. ممکن در وحله اول کمی مشکل به نظر بیاد اما با قراردادن برنامه های دوستان
                  همگی می توانیم به یک سطح برسیم. شاید در یک پروژه تعداد کمی از دوستان بتوانند شرکت کنند ولی دوستان دیگر با تلاش و در اختیار گرفتن برنامه دوستان می توانند
                  علاوه بر ارتباط مستقیم با برنامه نویس برنامه ، از راهنماییهایش هم بهره مند شوند.
                  اگه کس دیگه پیشنهادی داره مطرح کنه.
                  پیشنهاد می کنم در یک وب سایت مجانی این نتایج قرار داده شود. تا در دسترس همگان باشد.
                  دوست عزیز ما به کمک شما هم حساب کرده ایم.
                  اما باید از یک جا شروع کرد.

دیدگاه

دوستان سلام.
                    افشین جان خیلی ممنون از وقتی که می خواهید بذارید. من هم بشدت مشتاقم که کار با این نرم افزار رو یاد بگیرم. ولی یه مشکل اینجا هست و اون اینکه مثلا من تا به حال حتی یک بار هم محیط این نرم افزار رو ندیدم.
                    اگه شما فرصتش رو داشته باشید(البته این یک روال معمول در سایت هست) یه آموزش خیلی مختصر برای شروع با تصویری که از نرم افزار میگیرید، بدید خیلی خوب میشه که ما بدونیم اصلا چی به چی هست.
                    با سپاس فراوان
                    موفق باشید.
                    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
                    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
                    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

ببینین سایت مجانی برا چی؟!! خوب پروژه هارو اینجا بزاریم مگه مشکلی داره؟ :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نحوی

ولی یه مشکل اینجا هست و اون اینکه مثلا من تا به حال حتی یک بار هم محیط این نرم افزار رو ندیدم.
                        اگه شما فرصتش رو داشته باشید(البته این یک روال معمول در سایت هست) یه آموزش خیلی مختصر برای شروع با تصویری که از نرم افزار میگیرید، بدید خیلی خوب میشه که ما بدونیم اصلا چی به چی هست.
                        موفق باشید.

دیدگاه

این همه مشتاق !!! بابا یکی نیست یه کمکی کنه و اطلاعاتش رو دریغ نکنه

دیدگاه

فرشادجان دوست عزیز
                            من نمی دونم مشکل کجاست.
                            ما که استارت رو زدیم. کسی هم نمی خواهد اطلاعاتش رو دریغ کنه. روز 23/12/1385 تمامی پروژه های دوستان را بی کم و کاست چه درست و چه غلط می بینیم.
                            پیش بینیم اینه که تعداد پروژه ها کم خواهد بود چون بچه ها کمی با این روش نا آشنا هستند ولی زود خواهند فهمید که باید از کجا شروع کنند.

دیدگاه

حالا نمیشه یکی یه آقایی بکنه و به خودش زحمت بده و ما رو شرمنده کنه ...
                              تا همونطور که محمد گفت یه توضیح مفصل یا مختصر در مورد نرم افزار و طرز کار با اون رو بگه !!
                              چون 180 درجه کارش با اونیکی نرم افزارا فرق داره !!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X