اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

charge pump در سینتی سایزر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

charge pump در سینتی سایزر

سلام
    دوستان کسی اطلاعاتی در خصوص charge pump ها و نقش و عملکردشون تو سینتی سایزر ها داره ؟
    موفق باشید

پاسخ : charge pump در سینتی سایزر

نبود
    بریم

دیدگاه

charge pump در برخی انواع frequency synthesizer به عنوان بخشی از phase detector و گاهی هم به عنوان یک block مستقل مطرح می شود. در متن زیر توضیحات مفیدی در این مورد ارائه شده است:

http://www.maxim-ic.com/app-notes/index.mvp/id/1130
      اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
      دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
      برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
      وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
      قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
      اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
      ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

سلام .
        تا اونجا که من یادم میاد charge pump توی pll بود و کارش این بود که یه خازن رو می گزاشتی تا چارج پمپ اون رو پر یا خالی کنه ضمنا ولتاژ ورودی vco همون ولتاژ خازنه که با این پمپ چارج می شه.
        این خازن باید طوری انتخاب بشه که از جریان ورودی و خروجی charge pump انتگرال بگیره ولی اگه زیاد هم بزرگ باشه نمی نونه به تغییرات فرکانش جواب بده که این برای دمدولاسیونه نه سینتی سایزر که فر کنسش خیلی کم تغییر میکنه.
        ای با من و پنهان چو دل از دل سلامت میکنم توکعبه ای هر جا روم قصد مقامت می کنم
        هر جا که هستی حاضری از دور در ما نا ظری شب خانه روشن میشود چون یاد نامت میکنم
        گه همچو باز آشنا بر دست تو پر میزنم گه چون کبوتر پرزنان آهنگ بامت می کنم

مرا گویی تورا با این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم اگر مرغ هوایی این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم من چه دانم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X