اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

از کجا درایور خوب بخرم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

از کجا درایور خوب بخرم

در حال ساخت یک اسپیکر سه راهه با کراس اور اکتیو هستم .درایور مرغوب با چه مارکی و از کجا بخرم

پاسخ : از کجا درایور خوب بخرم

دنبال مارک نباشید. باید بگردید و متناسب با مدارتون یه درایور انتخاب کنید. بلندگوهای توی بازار که مثل سیستم ماشین یا لوازم خونگی نیست که یه سری مارک معروف داشته باشه. البته داره ولی گیرت نمیاد. من از یه مدل مینی ساب JVC با یه مدل بلندگوی خوردور با مارک استار استفاده کردم. خیلی راضی بودم.ولی هیچ کدومش گیرت نمیاد.
    یه نمونه البته بدون ساب با بلندگوی ماشین ساختم. مارکشم متفرقه بود.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

بلند گ.های ماشین قابله استفاده در منزل نیستند چون برای شرایط داخله ماشین ( سرما و گرما و رطوبت و...)

ساخته شدند همچنین طوری ساخته میشند که به باکس حساسیت نداشته باشند و کلا خشن هستند

فرض پیدا هم کردید دانش ساخت آن را هم دارید؟ ابزار تست و اندازه گیری؟

((ولی ساب ماشین رو میشه به کار برد خودم از ساب سئند استریم تو باکس سیلد استفاده می کنم)

دیدگاه

در تهران و در زیر زمین پاساژ امجد ...درایورهای اروپایی فروخته می شود .حتی از مارک های معروف انگلیسی و دانمارکی هم در انجا وجود دارد .از ژاپنی ها هم چیزهای خوبی وجود دارد .علم ساخت بلندگو ...نیاز به اطلاعات و تجربه دارد ...ولی کاری است انجام شدنی .و شما را سرگرم می کند .خیلی خوب است که شما با درایوهای ارزان صدای خوب بگرید .من دیده ام که در تهران بلندگوهایی با قیمت تمام شده چند میلیونی توسط افراد ساخته شده .منگر درایو هایی را در المان که بر روی بلندگوهای خود نصب می کند به فروش می رساند .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X