اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

IF ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

IF ها

سلام به همگی
    من در یک مدار رادیویی به یه IF خراب بر خوردم که حالا می خوام بدونم آیا خرید If ی یدکی با رنگ و ابعاد یکسان کافیه یا نه ؟ باید در خرید if ی یدکی به نکات دیگری هم توجه کرد در ضمن یکسری کد روی بدنه اش است 42569
    70910
    E323
    D12
    ولی من که دیتا شیتی چیزی پیدا نکردم !
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

پاسخ : IF ها

چه مداری؟ مطمئنی خرابه؟
    تو رادیو وتلوزیون که هم رنگ باشن کفایت میکنه. حتی یکبار یه تلوزیون سونی مشکل رنگ داشت بعد از کلی تست فهمیدم if خرابه(یکی از سیم پیچهاش از تو قطع شده بود) یه if از یه رادیو رو جایگزین کردم از اولش هم بهتر شد!
    در کل اگه شک داری یه if که سیم پیچهاش با اون میخوره بذار جاش اگه مشکل حل نشه برای مدارت هم مشکل ایجاد نمیکنه(یعنی تستش ضرری نداره)
    موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi-firoozi
      سلام به همگی
      من در یک مدار رادیویی به یه IF خراب بر خوردم که حالا می خوام بدونم آیا خرید If ی یدکی با رنگ و ابعاد یکسان کافیه یا نه ؟ باید در خرید if ی یدکی به نکات دیگری هم توجه کرد در ضمن یکسری کد روی بدنه اش است 42569
      70910
      E323
      D12
      ولی من که دیتا شیتی چیزی پیدا نکردم !
      ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
      سلام

چه مشکلی داره؟

دیدگاه

البته موقع قرار دادن آی اف جدید مدار باید دوباره تنظیم بشه
        [move]

URMO LAKE IS [s]THIRSTY[/s] DEAD
        [/move]

دیدگاه

چه مداری؟ مطمئنی خرابه؟
          تو رادیو وتلوزیون که هم رنگ باشن کفایت میکنه. حتی یکبار یه تلوزیون سونی مشکل رنگ داشت بعد از کلی تست فهمیدم if خرابه(یکی از سیم پیچهاش از تو قطع شده بود) یه if از یه رادیو رو جایگزین کردم از اولش هم بهتر شد!
          در کل اگه شک داری یه if که سیم پیچهاش با اون میخوره بذار جاش اگه مشکل حل نشه برای مدارت هم مشکل ایجاد نمیکنه(یعنی تستش ضرری نداره)
          موفق باشی
          والا مدارش که یکی از طبقات تقویت کننده if یا mixer باید باشه دقت نکردم .بعدم ابعاد if مهم نیست ؟ :read:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alirf

سلام

چه مشکلی داره؟

مشکلش اینه که از داخل قطعی داره .

دیدگاه

اگه مطمئن هستین که از داخل قطع شده با احتیاط بازش کنین شاید قطعیش دم دست باشه بشه درستش کرد . شاید هم اون پین اصلا به جایی وصل نباشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X