اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی ساخت یک ترانس ساده 220 به 60

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی ساخت یک ترانس ساده 220 به 60

سلام به همه :bye
    شرمنده ، برای ساخت یک تقویت کننده صوتی دوتا ترانس 220 به 80 و 220 به 60 به خروجی 4 و 6 امپر نیاز دارم. البته با سر وسط .آماده پیدا نکردم . باید خودم بسازم. یه راهنمایی در مورد وسایل مورد نیاز ، محاسبات و نحوه سیم پیچی و ... می خوام.
    اگه یه منبع خوب هم معرفی کنید خیلی عالیه...

پاسخ : راهنمایی ساخت یک ترانس ساده 220 به 60

مدارات صوتی اونقدر توان نیاز ندارن
    مطمئنی که ولتاژ و جریانت درسته

میشه بگی آمپلی فایرت چند واته

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

از iتقویت کننده stk 180w دارم استفاده میکنم. این ترانسیه که تو خوده دیتاشیت آی سی داده.
      گذشته از این حرفا واقعا می خوام بدونم تو طراحی یه ترانس از کجا و به چه طریقی باید عمل کرد. تو کتب ماشین الکتریکی که خوندم حرفی از چگونگی طراحی نزدند. دنبال یه منبع می گرم که به طور کامل مراحل طراحی امده باشه. مخصوصا ویژگی های هسته مورد استفاده. :rolleyes:

دیدگاه

وان توانی که حساب کردی حدود 360 واته
        که ترانی نسبتا بزرگیه

اگه کتاب می خوای ، کتاب کارگاه سیم پیچی ماشی ن های الکتریکی یاسل سوم هنرستان رشته برق توضیح کامل و عملی داده

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

دمت گرم آقا سعید

ولی یه کتاب سطح بالا سراغ نداری؟ نا سلامتی لیسانس گرفتیم اونم از نوع قدرت ... :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mreza_sol
            دمت گرم آقا سعید

ولی یه کتاب سطح بالا سراغ نداری؟ نا سلامتی لیسانس گرفتیم اونم از نوع قدرت ... :nerd:
            بابا لیسانسو ولش

باور کن اون کتاب اونقدر قشنگ و راحت توضیح داده که لذت میبری
            اصلا فرض کن اون کتاب رو نداری با اون لیسانس و تمام کتاب های ماشین که خوندی می تونی یه ترانس طراحی کنی
            به هر حال یه کتاب دیگه هم هست مال سیم لاکی فارس ه
            اگه اونو پیدا کردی بد توضیح نداده

دیدگاه

سلام
              من هم مثل شما قبلا به چنین مشکلی بر خورد کرده بودم . بعد گشتن زیاد به کتاب تکنلوژی کارگاه سیم پیچی تالیف مهندس مهدی شیورانی برخورد کردم وتونستم مشکل خودمو راحت حل کنم تعریف از خود نباشه الان ماهر شدم . من این کتاب رو پیشنهاد میدم . اگه باز به مشکل بر خوردی خبر بده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X