اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل mikroc3.2با سری 18

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل mikroc3.2با سری 18

سلام دوستانمن برنامه زیر رو با کامپایلر mikroc3.2نوشتم اما وقتی می خوام فایل هگزشو از تو نرم افزار پروگرامر یو اس بی شرکت نوآوران الکترونیک لود کنم پیغام زیر رو میده و کلا از فایل هگز برنامه هایی که با سری 18 تو این ورژن نوشته شدن ایراد میگیره مشکل از چیه؟؟؟؟؟
    برنامه:
    void main() {
    trisc=0x00;
    while(1)
    {
    portc=0x00;
    delay_ms(1000);
    portc=0xff;
    delay_ms(1000);
    }
    }
    اینم اررور:

پاسخ : مشکل mikroc3.2با سری 18

دوست عزیز از چه برنامه ای واسه پروگرم کردن استفاده میکنی؟ درضمن تو سیستم عاملهای VISTA و SEVEN فکر کنم بعضی از برنامه های پروگرم کردن درست کار نمیکنم.

دیدگاه

از نرم افزار u113استفاده می کنم .تو xp هم امتحان کردم با ورژن 3.2مشکل داره ولی با ورژن های قبلی نه تو xpو نه تو vistaمشکلی پیش نیومد
      .میشه مشکل از کرک یا نسخه من باشه . یا تاحالا کسی برای سری 18 با این کامپایلر برنامه نوشته که به مشکلی شبیه من برخورد کرده باشه
      ؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

دوستان عزیز من چک کردم و دیدم تنها ریجستری که تو ورژن 3.2 با ورژن قدیمیش فرق داره ریجستر ccp2muxاست که تو ورژن قدیمشenableو تو ورژن 3.2 دو گزینه rc1وrb3رو داره میشه در مورد این ریجستر توضیح بدین ؟؟؟؟؟//

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeidjabbari
          دوست عزیز از چه برنامه ای واسه پروگرم کردن استفاده میکنی؟ درضمن تو سیستم عاملهای VISTA و SEVEN فکر کنم بعضی از برنامه های پروگرم کردن درست کار نمیکنم.
          دوست عزیز چه نرم افزارایی بوجود داره و شما از کدوم استفاده کردید و کدومشون با این ورژن مشکل نداره>>؟؟

دیدگاه

با سلام
            دوست عزیز من با این پروگرمر کار نکردم ولی برنامه های زیادی هستن که اکثر پروگرمرهای دمه دستی رو ساپورت میکنن.
            مثلا winpic800 یا icprog و یا ...
            من خودم الان با پروگرمر ICD2 کار میکنم و با نرم افزار MPLAB که از محصولات خود شرکت میکروچیپ هستش.

دیدگاه

من با ورژن3.2 کار میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم ... ویندوزم 7 است و پروگرامر ICD2
              دست هایی که کمک میکنند از دست هایی که دعا میکنند مقدس ترند....کوروش کبیر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X