ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    2010/04/10
    2
    0

یک موضوع مهم

سلام
    من از سر گذشت دانشجویم یکم توضیح می دهم بعد سوالی دارم شما لطفا کمکم کنید oo:
    اقایون و خانوم های محترم من از بچه های فنی حرفه ای رشته الکترونیک بودم بعد دانشگاه (اموزشکده)قبول شدم بعد کاردانیم را گرفتم درسم هم بد نبود بعد هم دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم حالا می خواهم برای ارشد بخوانم :redface:
    اما یک مشکلی هست این که خیلی اعتماد بنفسم پایین است چون فکر می کنم رقابت با شریف و تهران و .... خیلی سخته :surprised: :surprised:
    اصلا با این که درسم بد نیست ولی فکر می کنم هیچی بلد نیستم
    برای همین می خواستم از مهندسین و ..... بپرسم سطح علمی بچه های پیوسته چطوری ایا واقعا وضعیت ما فنی ها پایین است یا فکر می کنیم پایین است از این جور سوال ها لطف کمک کنید
    من هر وقت به دوستام گفتم بیاید برای ارشد بخونیم یک جوری بهم نگاه کردند خودم خجالت کشیدم :redface:
    میگن می خوای با شریف رقابت کنی .................
    2007/02/18
    مشهد
    2,361
    126

پاسخ : یک موضوع مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط danesh1
    سلام
    اقایون و خانوم های محترم من از بچه های فنی حرفه ای رشته الکترونیک بودم بعد دانشگاه (اموزشکده)قبول شدم بعد کاردانیم را گرفتم درسم هم بد نبود بعد هم دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم حالا می خواهم برای ارشد بخوانم :redface:
    اما یک مشکلی هست این که خیلی اعتماد بنفسم پایین است چون فکر می کنم رقابت با شریف و تهران و .... خیلی سخته :surprised: :surprised:
    برای همین می خواستم از مهندسین و ..... بپرسم سطح علمی بچه های پیوسته چطوری ایا واقعا وضعیت ما فنی ها پایین است یا فکر می کنیم پایین است از این جور سوال ها لطف کمک کنید
    من هر وقت به دوستام گفتم بیاید برای ارشد بخونیم یک جوری بهم نگاه کردند خودم خجالت کشیدم :redface:

بیکاری
    به چه چیزایی فک میکنی
    اگه میخوای بخونی بخون دیگه چرا به حرف این اون نیگا میکنی
    فک کردی اونایی که ارشد هستن چه کسایی هستن
    یکی مثل خودت
    هیچ فرقی نداره
    مگه اونایی که لیسانس گرفتن کیا بودن
    به همکلاسی های خودت نیگا کن

هر زمان تونستید مطلبی رو به مادربزرگتون بفهمونید یعنی اینکه اون مطلب رو درست فهمیدید البرت انیشتن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن
    2010/02/28
    جزیره
    39
    0

سلام دانش جان
    از اونجا که خواستن توانستن است پس تو هم می تونی فقط باید بخوای تو اگه از این سوال ها از خودت زیاد بپرسی این احساست تشدید می شه پس بی خیال شریف یا جاهای کله گنده دیگه تو باید برای بهترین خودتو آماده کنی هر وقت شروع کنی بهترین تصمیم رو گرفتی :agree:
    زندگی نامه بهترین ها (انیشتن، مندلیف، شکسپیر، بیل گیتس و . . . ) رو بخون :nerd:

موفق باشی
    کاش انسانها هر چند غریبه همدیگر را دوست می داشتند!
    2009/08/21
    305
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط danesh1
    سلام
    سلام

اگر همت کنی می تونی سنگات با خود وا بکن همه چیز را همگان دانند خودت استعداد هایی داری که کسی دیگه ی نداره نباید وقتی کاری شروع می کنی نیمه تمام ول کنی
    ارشد که یکی از 10000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000 مسایلی که آدم تو زندگی ممکنه با اون مواجهه بشه
    2010/03/09
    27
    0

سلام
    به نظر من دوستانتون درست می گویند رقابت با شریف ..........شوخی کردم :biggrin: :biggrin:
    من خودم هم فنی هستم یک پیشنهاد می کنم شما کتاب تست ها را بگیرید ببینید تست ها چه طور هستند خوب همان ها تقریبا در کنکور می اید دیگه
    ولی من فکر می کنم همه چیز به خود دانشجویان بر می گردد ولی منکر دانشگاه خوب نمی شوم
    ولی من هم دوست دارم ببینم بچه های دیگر داخل دانشگاه های سراسری چه طوریند واقعا سطح درسیشون چطوری ما که درس خون کم داشتیم اگر کسی می دونه بگوید
    بعد من یک سوال دیگر برایم پیش امد این که چند درصد از قبولی های ارشد ناپیوسته هستند کسی خبر داره؟

هیچ موفقیت بزرگی بدون پشتکار مقدور نیست.ادیسون می گوید:
    موفقیت 1% الهام است و 99% پشتکار

2010/03/05
    142
    0

سلام
    من این جا را مطالعه کردم و دیدم مشکل انگار اعتماد به نفس پایین است برای همین سعی می کنم داستان های کوتاه و زیبا را اینجا بگذارم دوستان هم کمک کنند

مرد جوانی از سقراط پرسید راز موفقیت چیست؟ سقراط به او گفت: "فردا به كنار نهر آب بیا تا آ*راز موفقیت را به تو بگویم." صبح فردا مرد جوان مشتاقانه به كنار رود رفت.
    سقراط از او خواست كه دنبالش به راه بیفتد. جوان با او به راه افتاد. به لبه رود رسیدند و آ*به آب زدند و آنقدر پیش رفتند تا آب به زیر چانه آنها رسید. آ*ناگهان سقراط مرد جوان را گرفت و زیر آب فرو برد.
    جوان نومیدانه تلاش كرد خود را رها كند، امّا سقراط آنقدر آ*قوی بود كه او را نگه دارد. مرد جوان آنقدر زیر آب ماند كه رنگش به كبودی گرایید و بالاخره توانست خود را آ*خلاصی بخشد.
    آ*همین كه به روی آب آمد، اولین كاری كه كرد آن بود كه نفسی بس عمیق كشید و هوا را به اعماق ریهآ*اش فرو فرستاد. سقراط از او پرسید "زیر آب چه چیز را بیش از همه مشتاق بودی؟" گفت، "هوا." آ*سقراط گفت: "هر زمان كه به همین میزان كه اشتیاق هوا را داشتی موفقیت را مشتاق بودی، آ*تلاش خواهی كرد كه آن را به دست بیاوری؛ موفقیت راز دیگری ندارد".
    2010/03/15
    خراسان رضوی
    298
    1

تو میتونی............... ولی اگه بخوای :read:
    [hr]
    چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)
    2010/03/15
    خراسان رضوی
    298
    1

ببین دوست گرامی...
    شما الان چند سالته؟ (شاید 20 / 21) این فکر رو بکن که اگه قرار باشه ارشد بخونی با فرض اینکه برای اولین بار هم قبول بشی تا بیای درسو تموم کنی می شی 25/26 ساله. نکته اینجاست که( بی رودروایسی بگم) اگه برای این میخوای بخونی که دیگران بگن ارشد داره..... که الکی وقت و عمرتو تلف نکن. ولی اگه علاقه به رشته ات داری و دوست داری ته و توه الکترونیک رو در بیاری و یک عالم به تمام معنا بشی به نظر من ارشد خیلی کمه.... یه چیز دیگه... اگه کسی واقعا قصد ادامه داشته باشه هیچ دانشگاهی رو غیر دانشگاه های معروف کشور نمیشناسه و فقط قصد قبولی 100٪ در این دانشگاه ها رو داره. به نظر من ارشد یک دروازه س اگه رفتی داخلشو دیگه ادامه ندادی از همه چیز عقب می افتی(نمیدونم منظورم رو متوجه شدی یا نه).... به هر حال موفق باشی
    چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)
    2010/03/05
    142
    0

سلام
    با تشکر از اقا mojtaba bahado
    واقعا ایشان یکی از بچه های توپ این سایت می باشند :applause:
    به نظر من هم شما تصمیمتون را بگیرد ان شا الله که موفق می شوید

یک داستان دیگر اوردم :rolleyes:شاید فنی بودن شما باعث پیشرفت بیشتر شما شود :agree:

موانع و موقعيت ها

در روزگاران قديم پادشاهي دستور داد تخته سنگي را وسط جاده اي قرار دهند. سپس خود و افرادش در گوشه اي مخفي شدند تا ببينند آيا كسي آن تخته سنگ را از سر راه برمي دارد يا نه.

عده اي از بازرگانان و افراد مرفه دربار با بي توجهي از كنار تخته سنگ عبور كردند. عده زيادي هم از مردم عادي با ديدن تخته سنگ شاه را ملامت مي كردند و او را مقصر مي دانستند كه چرا جاده ها را آباد نمي كند و به وضعيت آنها رسيدگي نمي كند. اما هيچكس براي برداشتن تخته سنگ از وسط جاده كاري انجام نمي داد. پس از مدتي كه افراد زيادي رفت و آمد كردند يك روستايي كه بار سبزيجات داشت از راه رسيد. آن مرد روستايي به محض اينكه به تخته سنگ رسيد بارش را به زمين گذاشت و شروع به هل دادن تخته سنگ كرد تا اينكه بعد از مدتي با زحمت زياد توانست تخته سنگ را از وسط جاده به كناري بغلتاند.

بعد از برداشتن تخته سنگ از وسط جاده مرد روستايي يك كيسه پول درست در جاييكه قبلاً تخته سنگ بود پيدا كرد وقتي مرد روستايي در كيسه را باز كرد با مقدار زيادي سكه هاي طلا و يك يادداشت مواجه شد كه در آن نوشته شده بود: طلاها متعلق به كسي است كه تخته سنگ را از سر راه مردم كنار بزند.

مرد روستايي چيزي آموخت كه بسياري از ما در مواجهه با سختي ها متوجه آن نمي شويم.

«هر مانعي كه سر راه ما بوجود مي آيد فرصتي براي پيشرفت در اختيار ما مي گذارد
    2010/04/10
    2
    0

دست همه دوستانی که کمک کردند درد نکنه :nice:
    چطور بگم من یکم اصلا انگار افسردگی گرفتم :cry2:یکم بی حوصله و ...... هستم(اگر کسی می تواند در این زمینه کمک کند ممنون می شم :cry2

ولی دارم تصمیم می گیرم اگر بشود با قدرت شروع به درس خوندن کنم :nerd:
    دست اقا یاسین هم درد نکنه داستانهای قشنگی گذاشتن لطف ادامه بدهید :redface:
    راستی در مورد انتخاب رشته کمکم کنید من رشته ام الکترونیک است میشود در مورد رشته ها توضیح دهید تا من یک رشته را انتخاب کنم و شروع به خواندن کنم
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14