اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی مدار فرمان و قدرت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی مدار فرمان و قدرت

سلام دوستان.
    آقا من مخابراتیم و از این چیزها سر در نمی آرم.استاد کارگاه برقم گیر داده این دو مدار رو طراحی کنم. :angry:
    اگه میشه کمک کنید.مرسی :rolleyes:
    1.موتوری سه فازه ای موجود است.مطلوب است طرح مدار قدرت و فرمان این موتور در صورتیکه با دو استارت b1,b2 بکار افتد و با کلید b3 موتور چپ گرد شود و بعد از 10 ثانیه متوقف شود.
    2.موتوری سه فازه ای موجود است. میخواهیم با زدن استارت b1 موتور با یک تاخیر 5 ثانیه ای بکار افتد و با استارت b2 موتور با یک تاخیر 10 ثانیه ای چپ گرد شود.
    ممنون :smile:

پاسخ : طراحی مدار فرمان و قدرت

نوشته اصلی توسط samsam.yh
    سلام دوستان.
    آقا من مخابراتیم و از این چیزها سر در نمی آرم.استاد کارگاه برقم گیر داده این دو مدار رو طراحی کنم. :angry:
    اگه میشه کمک کنید.مرسی :rolleyes:
    1.موتوری سه فازه ای موجود است.مطلوب است طرح مدار قدرت و فرمان این موتور در صورتیکه با دو استارت b1,b2 بکار افتد و با کلید b3 موتور چپ گرد شود و بعد از 10 ثانیه متوقف شود.
    2.موتوری سه فازه ای موجود است. میخواهیم با زدن استارت b1 موتور با یک تاخیر 5 ثانیه ای بکار افتد و با استارت b2 موتور با یک تاخیر 10 ثانیه ای چپ گرد شود.
    ممنون :smile:

b1 کارش چیه

:mrgreen:

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

بیا
      برو حالشو ببر

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

ممنون دوست عزیز.لطف کردی :applause: :wow:

دیدگاه

سلام یه نرم افزار برای طراحی مدار فرمان میخواستم
          کسی میتونه چیزی بهم معرفی کنه ممنون میشم

دیدگاه

Festo Fluidsim

اینا رو هم با اون طراحی کردم
            تحلیل هم میکنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X