اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر نام usbasp به نام دلخواه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر نام usbasp به نام دلخواه

سلام بر همه من دارم رو یه چیزی کار می کنم که ارتباط سریال داره و میخوام از همین usbasp استفاده کنم
    حالا می خوام از همون rx tx مگا 8 استفاده کنم
    خوب می خوام بدونم میشه اسمه usbasp v تو سورس مگا 8 عوض کرد
    ممنون
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

پاسخ : تغییر نام usbasp به نام دلخواه

نوشته اصلی توسط n340
    سلام بر همه من دارم رو یه چیزی کار می کنم که ارتباط سریال داره و میخوام از همین usbasp استفاده کنم
    حالا می خوام از همون rx tx مگا 8 استفاده کنم
    خوب می خوام بدونم میشه اسمه usbasp v تو سورس مگا 8 عوض کرد
    ممنون
    usbasp از درایور نرمآ‌افزاری Avrusb استفاده میآ‌کند.
    در مسیر سورسآ‌کد فایلی بنام usbconfig.h وجود دارد که تنظیمات ارتباط در آن است.
    شما میآ‌توانید در این فایل تعریفآ‌های USB_CFG_VENDOR_NAME و USB_CFG_DEVICE_NAME و طول آنها را که با USB_CFG_VENDOR_NAME_LEN و USB_CFG_DEVICE_NAME_LEN تعریف شده است بنابه نیاز خود تغییر دهید.

قسمتی از فایل usbconfig.h مربوط به usbasp را که این تعاریف در آن آمده است را در زیر میآ‌بینید :
    کد PHP:
    /* Version number of the device: Minor number first, then major number.
     */
    #define    USB_CFG_VENDOR_NAME   'w', 'w', 'w', '.', 'f', 'i', 's', 'c', 'h', 'l', '.', 'd', 'e'
    #define USB_CFG_VENDOR_NAME_LEN 13
    /* These two values define the vendor name returned by the USB device. The name
     * must be given as a list of characters under single quotes. The characters
     * are interpreted as Unicode (UTF-16) entities.
     * If you don't want a vendor name string, undefine these macros.
     * ALWAYS define a vendor name containing your Internet domain name if you use
     * obdev's free shared VID/PID pair. See the file USBID-License.txt for
     * details.
     */
    #define    USB_CFG_DEVICE_NAME        'U', 'S', 'B', 'a', 's', 'p'
    #define    USB_CFG_DEVICE_NAME_LEN    6 

در انتها هم برنامه را کامپایل کنید.
    چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X