اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال MMC به AVR با کامپایلر بسکام / برای پخش صوت و گرفتن Data

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال MMC به AVR با کامپایلر بسکام / برای پخش صوت و گرفتن Data

سلام
    دارم روی پروژه ای کار می کنم که با کامپایلر بسکام کد میشه.
    اتصال MMC cart به at32 که هم بتونم به عنوان errom استفاده کنم برای دریافت اطلاعات و هم اینکه بتونم یه فایل mp3 رو باهاش پخش کنم.

help me PLZ
    عیب کار اینجاست که من آنچه هستم را با آنچه باید باشم اشتباه می کنم،خیال می کنم آنچه باید باشم هستم،در حالیکه آنچه هستم نباید باشم.

پاسخ : اتصال MMC به AVR با کامپایلر بسکام / برای پخش صوت و گرفتن Data

نوشته اصلی توسط Amet
    سلام
    دارم روی پروژه ای کار می کنم که با کامپایلر بسکام کد میشه.
    اتصال MMC cart به at32 که هم بتونم به عنوان errom استفاده کنم برای دریافت اطلاعات و هم اینکه بتونم یه فایل mp3 رو باهاش پخش کنم.

help me PLZ
    سلام دوست عزیز
    برای ارتباط با MMC توی بیسکام عبارت AVR-DOS روسرچ کن کلیاتش رو بهت میگه ، برای شماتیک هم توی اینترنت بگرد تا پیداش کنی (به احتمال زیاد توی همین سایت هست) ، فقط یه چیز دیگه و اون هم کتابخونه AVR-DOS که باید از ایترنت بگیریش.
    برای پخش صوت باید از کدک MP3 استفاده کنی ( vs1033 ، باید جوان الکترونیک داشته باشه ) .
    vs1033a.pdf
    در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم لطف آنچه تو اندیشی حکم انچه تو بنمایی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمداسدی
      سلام دوست عزیز
      برای ارتباط با MMC توی بیسکام عبارت AVR-DOS روسرچ کن کلیاتش رو بهت میگه ، برای شماتیک هم توی اینترنت بگرد تا پیداش کنی (به احتمال زیاد توی همین سایت هست) ، فقط یه چیز دیگه و اون هم کتابخونه AVR-DOS که باید از ایترنت بگیریش.
      برای پخش صوت باید از کدک MP3 استفاده کنی ( vs1033 ، باید جوان الکترونیک داشته باشه ) .
      vs1033a.pdf
      سلام
      مشیه لطف کنید لینک دانلودش رو بزارید .
      ممنون :applause:

دیدگاه

با سلام
        من هر کاری کردم تا بتونم یه پروژه ای یا چیز بدرد خوری پیدا کنم نشد که نشد :cry2:
        من می خوام فایل های صوتی که تو یه حافظه مثلا MMC رو بخونم و هر وقت که خواستم یه تراک خاصی اجرا بشه ...
        لطفا هر راهی که به نظر تون میاد بهم بگید.
        ممنونم

دیدگاه

اگر با AVR میخوای فایل mp3 پخش کنی و به صورت هم زمان بر روی کارهای کنترلی دیگر نیز نظارت کنی کار خیلی پیچیده ای هست.
          بهترین کار این هست که از wav player استفاده کنی
          یک PCB و فایل سورس بسکام برات گذاستم
          فرق این wav player با بقیه این هست که بر اساس اسم فایل کار میکنه و در خط های مختلف برنامه فایل های مختلف را Play کنی

http://gameelec.persiangig.com/wav%2...r.rar/download

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X