اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

(مخاطب:مدیریت) کی دوس داره مسابقه بده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با سلام خدمت دوستان به خصوص مدیرت محترم سایت.
    مختصر و مفید عرض کنم:
    بنده به خودم نگاه کردم و دیدم در مواقع بیکاری بیشتر وارد سایت میشم و در حد توانم به سئوالات دوستان پاسخ میدم و گاهی سئوالات جزئی برام پیش میاد و مطرح میکنم. این به نظر من فعالیت کمیه که در حد اطلاعات خودم نوسان کنم. چرا اطلاعاتم بیشتر نشه؟ (شاید بعضی دوستان هم مثل من این فکرو بکنن). این بود که یه مطلبی به ذهنم اومد و اون اینکه هر ماه یه سئوال از طرف مدیریت مطرح بشه و بقیه برن تحقیق کنن و جوابشو بیارن این سئوال میتونه در خواست اطلاعات تئوری یا عملی و یا حتی تجربه ای باشه و در پایان موعد مقرر جواب صحیح در یک تاپیک با عنوان صورت سئوال مطرح شده، قرار بگیره تا برای همیشه یه سئوال و یه پاسخ کامل داشته باشیم. برای این پرسشها هم چه خوبه که از علم روز استفاده کنیم تا همه بچه ها برن دنبال نه یه عده خاصی مثل من. مدت پاسخگویی هم میتونه با توجه به سئوال فرق کنه. این نظر بنده برای تحقق یافتن اهداف سایت بود حالا مدیریت محترم در صورت صلاحدید ترتیب اثر بفرمایند.
    دوستان دیگه نظری ندارن؟
    چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)

لطفا پست بالا رو بخونید.

دیدگاه

پاسخ : (مخاطب:مدیریت) کی دوس داره مسابقه بده؟

دوستان اگه نظری، انتقادی،... دارین بفرمایین ما استفاده میکنیم. شاید من در اشتباهم که کسی جواب نمیده. خوب بگید تا ما هم بدونیم.

دیدگاه

سلام
        ما قصد داریم در آینده مجله ای از طریق وب سایت ارائه بدیم .... انشالا یکی از بخش های مجله ، مسابقه خواهد بود که البته سعی خواهد شد سطح سوالات یکم بالا باشه

متشکرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
          سلام
          ما قصد داریم در آینده مجله ای از طریق وب سایت ارائه بدیم .... انشالا یکی از بخش های مجله ، مسابقه خواهد بود که البته سعی خواهد شد سطح سوالات یکم بالا باشه

متشکرم
          سلام
          ما می تونیم سوالاتی رو در مجله مطرح کنیم که دوستان برن به جواب که رسیدن جواب را در شماره بعدی مجله بحث کنیم.تا همه ی دوستان استفاده کنند.
          این رو حتما مد نظر قرار میدهیم و....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X